Gillette Mach3 Tıraş Makinesi

18,75 ₺

Ücretsiz Kargo

22%
Lazimbana.com 22%

Rf-3003 Şarjli 2 In1 Burun Kil Makinasi

49,00 ₺

38,00 ₺

Ücretsiz Kargo

26%
Lazimbana.com 26%

Gillette Mach3 18 Li Yedek Tıraş Bıçağı Karton Paket Gillette

189,00 ₺

139,00 ₺

Ücretsiz Kargo

34%
Lazimbana.com 34%

Gillette Fusion5 Yedek Traş Bıçaäÿı 4 Lü

89,00 ₺

58,90 ₺

Ücretsiz Kargo

3 Lü Tıraş Bıçağı Seti

24,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Gillette Blue2 10 Lu Kullan At Tıraş Bıçağı

22,85 ₺

Ücretsiz Kargo

Gillette Permatik 1 10 Lu Poşet

19,90 ₺

Ücretsiz Kargo

16%
Lazimbana.com 16%

Gillette Fusion Power Traş Makinesi 1 Up

61,90 ₺

51,90 ₺

Ücretsiz Kargo

8%
Lazimbana.com 8%

Gillette Venüs Simply 3 Bıçak 4 lü Blister Paket

25,00 ₺

22,90 ₺

Ücretsiz Kargo

42%
Lazimbana.com 42%

Gillette Venüs 2 Sımply 4 lü Banyo Tıraş Bıçağı Kadın

13,00 ₺

7,50 ₺

Ücretsiz Kargo

30%
Lazimbana.com 30%

Gillette Venüs Simply 3 Bıçak 4 lü Blister Paket

25,00 ₺

17,50 ₺

Ücretsiz Kargo

21%
Lazimbana.com 21%

Gillette Venus Breeze Kadın Tıraş Makinesi + 2 Adet Yedek Başlık

49,00 ₺

38,90 ₺

Ücretsiz Kargo

17%
Lazimbana.com 17%

Gillette Venüs 2 Sımply 4 lü Banyo Tıraş Bıçağı Kadın

17,90 ₺

14,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Gillette Fusion Proglide 16 Adet Yedek Başlık

212,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Gillette Fusion Proglide Yedek Tıraş Bıçağı 14 Lü Karton Paket

179,99 ₺

Ücretsiz Kargo

29%
Lazimbana.com 29%

Gillete Venüs Satin Care Kadın Tıraş Jeli 200 Ml

21,00 ₺

14,99 ₺

Ücretsiz Kargo

24%
Lazimbana.com 24%

Gillette Venus Breeze Kadın Yedek Tıraş Bıçağı 4 lü

55,00 ₺

41,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Traş bıçağı, erkekler için kişisel bakım ürünlerinden en çok tercih edilenidir. İş ya da tarzınız nedeni ile düzenli tıraş olanlar cildini korumak adına doğru tıraş bıçağı seçimi yapmalıdır. Tasarım olarak cildinizi tahriş etmeyecek bıçaklar bulabileceğiniz kategorimizde set halinde tercih edebileceğiniz çok daha ekonomik ve fonksiyonel ürünlerde bulabilirsiniz. Derby, Moser, Arko, Braun, Bic ve Gilette gibi popüler markalar avantajlı fiyat aralıkları ile kategorimizde yer alıyor. Setler halinde, tek ürün olarak, köpük gibi tamamlayıcı ürün seçenekleri, yedek kullanımları ile birlikte paketler halinde sunulan ürünler bu şekilde fiyat olarak çok daha avantajlı alışveriş imkanı veriyor.

En Popüler Tıraş Bıçağı Markaları

Bakımlı erkeklerin en çok tercih ettiği markaların başında Gilette geliyor. Köklü bir isim olmasının yanında gün geçtikçe kullanıcılarının artması da kalitesini ve son teknoloji özellikleri ile fark oluşturmasını sağlıyor. Derby markası da en popüler marka seçenekleri arasında yer alıyor. Cilde masaj yapan jel dokusu ile ideal bir tıraş deneyimi sunan bıçak çeşitleri kategorilerimizde yer alıyor. Gilette serisinin en popüler ürünleri arasında Blue 3, Mach 3, Fusin ve Fusion Proglide yer alıyor. Piyasanın en popüler markası olan Gilette, özellikle üç bıçaklı modelleri ile tercih ediliyor. Kalitesi ve hassas ciltler üzerindeki özenli kullanımları ile de erkeklerin en çok tercih ettiği markalardan biri olmaktadır.

Tıraş Bıçağı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Piyasada pek çok kullan at tıraş bıçağı seti yer alıyor. Kendiniz için en uygun tıraş bıçağı seçmek için birkaç kritere ihtiyacınız olacaktır. Çabuk tahriş olan ve hassas bir cilde sahip olan erkekler çok daha fazla dikkatli olmalıdır. Seçtiğiniz ürün sivilce problemi yaşamanıza bile neden olabilir. Özellikle kenar kısımlarında yumuşatıcı jelleri olan ve tek seferlik değil de birden fazla bıçağı olan modeller tercih edilmelidir. Tek seferde bıçağı olan ürünler birkaç defa da sakallarınızı kesecek ve daha fazla yorulmanıza neden olabilecektir. Ayrıca bu şekilde cildiniz daha fazla tahriş olabilir. En az üç başlı olması gereken tıraş bıçaklarının kaliteli marka olması da çok önemlidir. Bıçaklar arasındaki boşluk küçük olmamalıdır. Aralıklar kısa olduğunda çok kısa bir süre içinde tıkanmaları söz konusu olacaktır. Aralıklar geniş olduğunda bıçaklar körelene kadar ürünlerin kullanımı söz konusudur.

Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Bıçak çeşitleri içinde çok fazla seçenek vardır. Oynar başlıklı modeller, kayan keskin bıçaklar, sürtünme önleyici tasarımlar özelliklerinden bazılarıdır. 3, 4, 5, 6 bıçaklı çeşitler bakımında özenli olan ve cildini önemseyen erkeklerin tercihleridir. Değiştirilebilen bıçakları ile de uzun süreli kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Yedek traş bıçağı setleri ile de daha ekonomik bir şekilde bu ürünlere olan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Erkek bakım seti şeklinde sunulan ürünlerde tam bir bakım sağlayacak kaliteli kullanımlar olmaktadır. Süper avantaj paketleri çok daha avantajlı olabiliyor. Bazı özel seri ürünler çanta gibi hediyelerle paketlenebiliyor. Tıraş makinesi şeklinde ürünlerde yedek başlıkları ile birlikte sunulabiliyor. Bazı setlerin içinde tıraş köpüğü de olmakta ve komple bakım olarak bu ürünleri satın almanız mümkün olmaktadır.

Tıraş Bıçağı Fiyatları

Farklı bütçelere özel olarak sunulan pek çok çeşit bulunmaktadır. En çok tercih edilen popüler tıraş bıçağı markalarında da zaman zaman avantajlı fiyat aralıklarında fonksiyonel setler sunulabiliyor. Kategorimiz içerisinde aradığınız özelliklerde, kullanışlı ve ekonomik tıraş bıçakları bulunmaktadır. Fiyat avantajları ile gördüğünüz ürünleri anında sepetinize ekleyerek keyifli alışverişler geçirebilirsiniz. Aradığınız ürünlere geniş filtreleme özellikleri ile daha kısa bir sürede ulaşabilir ve bütçenize uygun kaliteli seçimler yapabilirsiniz.