25%
Lazimbana.com 25%

Chipolino Nina Travel Sistem Bebek Arabası Seti -Üç Renk Seçeneği

2.199,90 ₺

1.649,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Comfymax Çift Yönlü Bebek Arabası - Gri

491,51 ₺

Ücretsiz Kargo

33%
Lazimbana.com 33%

Chipolino Ferrara Travel Sistem Bebek Arabası

1.499,90 ₺

999,90 ₺

Ücretsiz Kargo

33%
Lazimbana.com 33%

Chipolino Desta Çift Yönlü Bebek Arabası

899,00 ₺

599,00 ₺

Ücretsiz Kargo

31%
Lazimbana.com 31%

Chipolino Motto Travel Sistem Bebek Arabası Seti

1.799,00 ₺

1.249,00 ₺

Ücretsiz Kargo

29%
Lazimbana.com 29%

Chipolino Mika Çift Yönlü Bebek Arabası

1.399,00 ₺

999,00 ₺

Ücretsiz Kargo

22%
Lazimbana.com 22%

Chipolino Fusion Travel Sistem Bebek Arabası

1.799,90 ₺

1.399,90 ₺

Ücretsiz Kargo

HATTRİCK BABY BCO-128 ÇİFT YÖNLÜ LÜX BEBEK ARABASI (SİYAH RENK)

475,00 ₺

Ücretsiz Kargo

HATTRİCK BABY BCO-208 ÇİFT YÖNLÜ LÜX BEBEK ARABASI (KIRMIZI RENK)

499,00 ₺

Ücretsiz Kargo

HATTRİCK BABY BCO-208 ÇİFT YÖNLÜ LÜX BEBEK ARABASI (MAVİ RENK)

425,00 ₺

Ücretsiz Kargo

HATTRİCK BABY BCO-128 ÇİFT YÖNLÜ LÜX BEBEK ARABASI (MOR RENK)

475,00 ₺

Ücretsiz Kargo

HATTRİCK BABY BCO-128 ÇİFT YÖNLÜ LÜX BEBEK ARABASI (KIRMIZI RENK)

475,00 ₺

Ücretsiz Kargo

HATTRİCK BABY BCO-128 ÇİFT YÖNLÜ LÜX BEBEK ARABASI (MAVİ RENK)

399,00 ₺

Ücretsiz Kargo

ÇİFT YÖNLÜ BEBEK ARABASI

399,00 ₺

Ücretsiz Kargo

HATTRİCK BABY BCO-208 ÇİFT YÖNLÜ LÜX BEBEK ARABASI (PEMBE RENK)

499,00 ₺

Ücretsiz Kargo

HATTRİCK BABY BCO-123 NOVA ÇİFT YÖNLÜ LÜX BEBEK ARABASI SİYAH REN

475,00 ₺

Ücretsiz Kargo

HATTRİCK BABY BCO-123 NOVA ÇİFT YÖNLÜ LÜX BEBEK ARABASI (SİYAH)

475,00 ₺

Ücretsiz Kargo

HATTRİCK BABY BCO-608 BOND ÇİFT YÖNLÜ LÜX BEBEK ARABASI (MAVİ)

490,00 ₺

Ücretsiz Kargo

HATTRİCK BABY BCO-208 ÇİFT YÖNLÜ LÜX BEBEK ARABASI (SİYAH RENK)

499,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Travel sistem bebek arabası modelleri pusetli, yastıklı, sürpriz hediyeli olmak üzere birçok farklı seçenekleri de bünyesinde barındırıyor. Site üzerinden bu modellerin her birini tek tek incelemek ve doğru kararı vermek de mümkün. Hem kısa hem de uzun soluklu yolculuklar için tüm standartları yerine getiren bu ürünlerin garanti süreleri bir yıldan başlayıp üç yıla kadar uzanabiliyor. Bebeklerin güvenliğini ve konforunu sağlık ölçütleri göz önünde bulundurarak imal edilen bebek arabaları indirimli fiyatları ve sezon sonu kampanyaları ile birlikte yeni sahiplerini bekliyor.

Ana Kucağı ile Birlikte Satılan Bebek Arabası

Seyahat sistem bebek arabası ana kucağı ile birlikte hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilir. Lastikleri özel bir malzeme ile kaplandığı için uzun yıllar boyunca patlama riski taşımadan her türlü yolda yüksek performans sergiler. Alüminyum başlıkların üstünde konumlandırılmış olan yastıklar tamamen pamuk ve elyaf kumaşının konforunu sunmaktadır. Suluklar için ayrı bir alana da sahip olan bu bebek arabaları günlük gezintilerde de uzun yolculuklarda da her türlü ihtiyaca direkt olarak yanıt veriyor. Çift yönlü olarak kullanılabilen bu arabaların ön tekerlekleri istenilen süre zarfında kilitlenebilir. Tekerleklerin bakımı da istenildiği takdirde yerinde, istenildiği takdirde çıkarılarak yapılabilir. Emniyet kemeri sayısını üçten beşe çıkaran ana kucaklı travel sistemli bebek arabaları öncelikli olarak güvenlik isteği bulunan ebeveynlerin sipariş edebileceği ürünler. Ürün paketinde yer alan ana kucağı da seyyar ve portatif olarak kullanılabilir. Aynı anda iki ürünü birden satışa çıkaran bu modeller yüzde kırklık oranındaki büyük indirimleriyle de en çok tık alan ürünler arasında gösteriliyor.

6 in 1 Seyahat Sistemli Bebek Arabası Seçenekleri

3 in 1 ve 5 in 1 seyahat sistemli ürünlere alternatif olarak getirilen 6 in 1 travel sistem bebek arabası yeni ürünler kategorisinde yer almaktadır. Anne ve babaların her türlü ihtiyacı göz önünde bulundurularak çok sistemli, kompakt ve fonksiyonlu modellerdir. İçerisinde her türlü arabada kullanılabilecek oto koltuklarının yanı sıra tüm alanlar için ideal olan taşıma koltukları da bulunmaktadır. Ek olarak ana kucağı ve portbebe ürünlerinin yanı sıra free direction modelleri ile de benzerlerinden ayrılan ürünlerdir. 5 yıl gibi uzun süreli bir garanti belgesiyle alıcılarına servis edilen arabalar Avrupa Birliği kriterlerine uygun olmasıyla da sıklıkla tercih ediliyor. Free direction özelliği sayesinde bebeklerin kontrolü her an yüz yüze gelecek şekilde sağlanabilir. Her daim parlak görüntüsü ve italik renklerinin mat modelleri ile tasarım olarak da bekleneni fazlasıyla veren ürünlerdir. Özel fren sistemi sayesinde özellikle bozuk ve çukurlu yollarda dahi gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Tutma barları çıkarılabilir ve bu şekilde de sürülebilir. Kademeli olarak üretilen sırt ayarları da bebeklerin güvenliğini ve rahatını önemseyen üst düzey bir içeriğe sahiptir.

Pedli ve Özel Başlıklı seyahat Bebek Arabaları

Sitenin bir diğer seçeneği olarak pedli ve özel başlıklı seyahat bebek arabaları değerlendirilebilir. Kırmızı, bej, fuşya gibi son derece canlı renklerle tasarımı günden güne popüler olan bu ürünler çıkarılabilir pedleri ile kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Özel sistemi sayesinde tekerlekleri patlamaz ya da bozulmaz. Puset setleri ile birlikte her türlü yolculuk için de anne bebek konforunu önemseyenler için idealdir. Halihazırda yüzde yirmilik fiyatları ile satışa çıkarılan bu ürünlerde kargo da ücretsizdir. Doğumdan itibaren kullanıma açık olan bu arabaların özel başlıkları hem yağmurdan hem de güneşin zararlı ışınlarından korunmak için manuel olarak ayarlanabilir.