•  Viga 150000 Geciktirici Sprey  fiyatı

Viga 150000 Geciktirici Sprey

Viga 150000 Geciktirici Sprey + 4 Adet

% 34 indirim
119,99 ₺
79,34 ₺
Yorum (0) | Yorum Yap

Ücretsiz kargo


Satıcı - paylaşmarket 68

Ertesi gün kargoya verilir.


Paylaş:

Bu ürüne bakanların inceledikleri Tümünü Gör

Günümüzde cinsel ilişkilerde en büyük sorunlardan biri ilişkinin kısa sürede sona ermesidir. Bunun önüne geçmek için de partnerler çeşitli yöntemler kullanmaktadır. Fakat bu yöntemlerden bazıları etkili olurken bazıları da belirli yan etkileri beraberinde getirmektedir. Ancak tamamen bitkisel özlerden meydana gelen ürünler son derece sağlıklı olduklarından  Viga 150000 Geciktirici Sprey cinsel ilişkilerinizin süresini uzatan etkili bir ürün olmuştur.


 Viga 150000 Geciktirici Sprey kullandığınız zaman partnerinizde bir orgazm sorunu veya uzun süre cinsel birliktelik isteme durumu varsa kesin çözüm olabilir. Üstelik erken boşalmalara karşı tüm problemlerinize son vermenizi sağlamaktadır. Erken boşalma olarak adlandırılan çağımızın sorunu cinsel birlikteliklerin kısa sürede bitmesine yol açmaktadır.


Bu nedenle sizler de  Viga 150000 Geciktirici Sprey ile mutlu bir cinsel birlikteliğe kavuşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik bununla beraber partnerinizin isteklerini daha etkili bir şekilde yerine getirebilir ve cinsel birlikteliğinize renk katmak için destek spreyi olarak tercih edebilirsiniz.


 Viga 150000 Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?


Günümüz ilişkilerinin en büyük sorunlarından biri de erken boşalma gibi durumlardır. İlk olarak erkekler ortalama 1 ile 5 dakika arasında bir sürede boşalıyor ise, bilimsel olarak erken boşalma sorunu var demektir. Bu sorunu yaşayanlar  Viga 150000 Geciktirici Sprey yardımı ile sorunlarını ortadan kaldırabilirler.


Spreyi gerekli şekilde kullandığınız zaman ilişki süreniz istediğiniz aralıklara kadar artabilir. Fakat bu ürünün sorununuzu kökünden çözeceğini düşünmemelisiniz. Ürün sadece anlık olarak boşalmanızı geriye atacak bir destek ürünü olarak kullanılmaktadı; Viga 150000 Geciktirici Sprey sertleşme problemi olan partnerler için de son derece etkili bir üründür.


Penis sertleşmesi sorunu yaşayan kişiler ürünü kullandıklarında sertleşme sorununu ortadan kaldırabilirle; Viga 150000 Geciktirici Spreyi sertleşme sorunu yaşıyorsanız belirtilen miktarda kullanmanız gereklidir. geciktirici sprey yapısındaki bileşenler sayesinde farklı cinsel sorunların da önüne geçilmektedir. Ürünü ilişkiden önce belirtilen miktarda kullanarak cinsel sorunlarınza çözüm bularak renkli ilişkilerin mimarı olabilirsiniz.


 Viga 150000 Geciktirici Sprey İçeriği


 Viga 150000 Geciktirici Sprey bileşenleri arasında bitkisel ürünler bulunur. ürünü kullanan kişiler cinsel gücü arttıracak ve sorunlara çözüm sunacak yapıya sahip bitkilerin özlerini içinde bulabilir. Bununla birlikte E vitamini sayesinde vücudunuz da beslenecektir.


Ürünlerin tamamında lidocaine özü bulunmaktadır. Ayrıca epimedium gibi cinsel güce ve istege etki edecek bileşenleri de ürünün yapısında bulmak mümkündür. Bitkisel özleri hakkında ayrıntılı bilgiyi ürün ambalajı üzerinde bulabilirsiniz.


 Viga 150000 Geciktirici Sprey  Nasıl Kullanılır?


Geciktirici sprey kategorisine giren ürün sitemizde özel olarak satılmaktadır. Fakat bu ürün sadece yetişkinlerin kullanımı için özel üretilen bir spreydir. Bu nedenle 18 yaşını geçmiş kişilerin kullanması önerilmektedi; Viga 150000 Geciktirici Sprey doğru şekilde kullanıldığında son derece etkili bir üründür.


Boşalma sürenizi 30 dakikaya kadar çıkartan  Viga 150000 Geciktirici Sprey kullanırken dikkat etmeniz gereken durum kullanım şeklidir. Sprey ilişkiye girmeden ortalama 20 dakika önce sadece penisin uç kısmına sürülmelidir. Başka bölgelere sürüldüğünde uyuşma hissedilebilir. Ayrıca kullanılması gereken miktar 3 veya 4 fıs kadar olmalıdır.


 Viga 150000 Geciktirici Sprey Zararı Var mı?


Sizlere zor dönemlerde yardımcı olacak ürün  Viga 150000 Geciktirici Sprey tamamen Almanya menşeilidir. Ürün cinsel sorunlarınıza karşı sizin için önemli bir destek spreydir. %100 oranında bitkisel özlerden oluştuğundan sitemiz üzerinden orijinal olarak temin edildiği için gerçek spreyin sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. Bunun için  Viga 150000 Geciktirici Spreyi kullanım şartlarında belirtildiği gibi rahatlıkla kullanılmasıdır.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.