Kizilötesi Alman Sensörlü Temassiz Uzaktan Ateş Ölçer

33% 149,90 ₺

99,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Braun Irt 6520 Kulaktan Ateş Ölçer

25% 529,90 ₺

399,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Chicco Comfort Quick Kulaktan Ateş Ölçer

253,13 ₺

Ücretsiz Kargo

Citizen CTD-504 DİJİTAL KULAKTAN ATEŞ ÖLÇER

64,90 ₺

Ücretsiz Kargo

DODO THERMO FANATİK TEMASSIZ ATEŞ ÖLÇER INFRARED TERMOMETER

99,85 ₺

Ücretsiz Kargo

Comfort Plus Thermo Temassız Kızılötesi Profesyonel Ateş Ölçer

281,00 ₺

Ücretsiz Kargo

STARMAX SX-213 KIZILÖTELİ TEMASSIZ ATEŞ ÖLÇER 2 YIL GARANTİLİ

119,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Jumper - Pulse Oksimetre JPD-500E

99,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Plusmed Kalem Tipi Dijital Beden Derecesi

14,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Ateş Ölçer Fiyatları

Bir diğer adı da termometre olan ateş ölçerler her evde olması gereken bir cihazdır. Termometrenin vücut sıcaklığını ölçmede kullanılan türüne ise ateş ölçer denir. Her türlü sağlık kuruluşunun demirbaşları arasındadır. Vücudun artan sıcaklığı vücutta oluşan hastalıklar hakkında bilgi verdiği için ateş ölçerlerin hayati önem taşıdığını söylemek mümkündür.

Ateş Ölçer Çeşitleri 

Cıvalı, alkollü ve dijital ateş ölçerler olmak üzere üç çeşit ateş ölçer vardır. Eski zamanlardan beri daha çok cıvalı ateş ölçerler kullanılırken teknolojinin de ilerlemesiyle yerini dijital ateş ölçerler almıştır. Dijital ateş ölçerler de kendi içerisinde farklı gruplara ayrılır. Başında ise temassız ateş ölçerler ve ısı sansürüyle çalışan ateş ölçerler gelir. LED ekrana sahip olan dijital ateş ölçerler doğru okuma sağlar ve sağlıklı sonuç almayı sağlar.

Her Evde Mutlaka Bulunmalı 

Ateş ölçerler Her evde özellikle bebekli evlerde bulundurulması gereken medikal bir cihazdır.  Dijitallerin kullanımının artmasıyla daha kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde sonuç almayı mümkün kılar. Saniyeler içerisinde ölçüm yapan bebek ateş ölçer zamanı minimum süreye indirir. Bu sayede hastalık teşhisinin hızlanmasını ve kolaylaşmasını sağlar.

 Ateş Ölçer Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ateş ölçer alımında dikkat edilecek en önemli husus ölçüm kalitesidir. Bilinen markaların kaliteli ürünlerini tercih etmek de her zaman fayda vardır. Alınan medikal cihazın pilli ve şarj edilebilir olması da dikkat etmeniz gereken bir noktadır. Bu pil ya da şarj kalitesine gire kaç kere ölçüm yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.