Klozet Takımı

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Klozet Takımı

Banyolarınızın daha etkileyici bir dekorasyona sahip olması ve derli toplu görünmesi için, klozet takımı çeşitlerini zengin bir kreasyonla tercih edebilirsiniz. Banyoların vazgeçilmez dekorasyon tasarımları arasında yer alan bu ürünler, her beğeniye hitap edecek özgün modellerle şık ve estetik bir görünüm sunuyor. Egzotik tasarımlar, klasik örnekler ve günümüz modern çağına uygun tercihler banyolarınız içerisindeki mobilyalara, klozete ve hatta duşakabine de uyum sağlayarak özel bir bütünlük sağlamaktadır. Siz de beğendiğiniz modeli banyolarınızda hoş duracağını düşündüğünüz aksesuar seçenekleri ile elde edebilir, üstelik bunu kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Birbirinden Şık Klozet Takımları

Geleneksel olarak 3 parçadan oluşan ve banyolarda kullanım kolaylığı sağlayan klozet takımları, ayrıca etrafın kirlenmesine ve kötü görünmesine de engel olmaktadır. Klasik klozet kapağının şekline alan parça zengin bir tasarım ile etkileyici bir görüntü sunuyor. Ayrıca diğer değişik kapak boyutlarına ve şekillerine göre de tercih edebilecek ürünler setler içerisinde yer almaktadır. Klozetin önüne serilecek olan parça ise farklı geometrik görseller altında kullanılabilmektedir. Daha çok yarım ay şeklinde klozeti tamamlayan bir tasarım ile hazırlanan bu ürün çeşitleri, ayrıca kare; dikdörtgen ve oval gibi daha birçok değişik görünümleriyle de ideal bir çözüm sunmaktadır. Elbette bu durum daha çok banyonun büyüklüğüne, yapısına ve kullanılan eşyaların tarzına bağlı olarak tercih edilmektedir.

Banyo ve klozet kullanılırken ayakların çıplak zemine değmemesine önlem alan bu parçalar, tarzı ve şıklığı ile banyoların daha zengin, karizmatik ve modern çağa uygun ölçeklerde görünüm elde etmesine olanak tanımaktadır. Büyük parça ise ebatlarından dolayı banyonun genelinde kullanılmaktadır. Böylece lavabo ve duşakabin değerlendirilirken çevreye ıslaklığın çok fazla yayılmasına engel olunur. Su birikmesi de yaşanmaz ve banyo çok daha kullanışlı, temiz; hijyenik kalır. Ayrıca kullanılan bu üç parça da banyonun farklı yerlerine yayılan saç telleri ile birlikte ıslaklığın diğer odalara taşınmasına engel teşkil etmektedir. Görsel açıdan ise oldukça zengin tasarımların yer aldığı ve farklı renkler içerisinden seçim imkanı sağlayan klozet takımları, şimdi kategori üzerinde yeni nesil, etkileyici görselleriyle sizleri bekliyor.

Farklı Malzeme Yapıları İle Kaliteli Klozet Takımları

Klozet takımı ürünleri değişik malzeme yapılarına göre piyasada bulunmaktadır. Bunlar içerisinde halı dokusuna benzeyen polyester tarzı ürünler zengin model yapılarına göre seçimi imkanı sunar. Havlu dokusuna sahip ürünlerde ise pamuklu, mikrofiber; yün ile kumaş özelliği ve kaymaz tasarımlı seçenekler tercih edilir. Temizlik konusunda ise kumaş yapısına bağlı olarak klozet takımları değişkenlik göstermektedir. Bazı ürünler için evde temizlik gerekirken pamuklu ve mikrofiber gibi hassas yapıdaki ürünler ise belirli derecede makinede yıkanması gerekmektedir. Siz de temizlik alışkanlıklarınıza bağlı olarak ve banyolarınızın tasarımına göre seçebileceğiniz ürünleri, uygun fiyatlarla satın alabilir ve daha zengin, havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Parçaları Değişkenlik Gösteren Klozet Takımları

Genelde 3 farklı parça ile elde edilen klozet takımları, daha fazla sayıda parçalara sahip olarak da temin edilebilmektedir. Daha çok geniş banyolar için tercih edilecek farklı ürünler seçenekler içerisinde yer alır. Böylece lavabonun önünde ya da banyonun kapı girişinde ekleme yapılabilir. Kalp ve çiçek tasarımları, birbirinden sevimli hayvan figürleri ve daha birçok etkileyici motif ile hazırlanmış klozet takımı parçaları, banyoların daha ferah ve şık görülmesine olanak vermektedir. Klasik tarzda sade modeller ön plana çıkarken, avangart ürünler ve barok veya retro tarzı detayların yer aldığı ürünler arasından; kişisel zevklere hitap edecek modeller tercih edilebilir.