Nevresim takımı, uyku setlerinin üzerinde kullanılan ve yatak örtüsü olarak da bilinen çeşitleri ile getirdiği kullanışlı özellikleri ile her yatak odasının vazgeçilmez parçalarıdır. Dekoratif yanı, sıcaklığı; hijyenik yapısı ve koruma özelliği olan malzemelerle uzun ömürlü değerlendirme imkanı sağlamaktadır. Yastık, yatak ve yorganın boyutlarını uyumlu şekilde tasarım haline getirilen nevresim takımı, fermuarlı, cırt cırtlı ya da düğme ağızlı özellikleri sayesinde gün içerisinde kolayca takılıp çıkarılabilen bir kolaylık sunarlar. Böylece kolayca temizliği yapılır ve yepyeni şekilde tekrar yerleştirilir. Özellikle orta kısımları yastık, yorgan ve battaniye gibi tüm yatak odası ürünlerinin tamamını örtmek için özel boyutlarıyla hazırlanmaktadır. Hem fonksiyonel yapı açısından hem de görsel olarak değerlendirilen yastık kılıfları ise nevresim takımını en önemli parçaları arasında yer alır. Bütün olarak yatakların derli toplu, odanın konseptine uygun bir şekilde şık ve havalı görünmesine olanak veren nevresim takım çeşitleri, şimdi kategori üzerinde çok uygun fiyatlarla yepyeni kreasyonlar altında sizleri bekliyor.

En Yeni Nevresim Takımı Modelleri

Farklı kumaş türlerinden seçme imkanı sağlayan ve kaliteli malzemesi ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunan nevresim takımları, her zevke hitap eden zengin bir seçenek vaat ediyor. İpek, saten; pamuklu ve keten gibi türleri bulunan bu takımlar, odanın tasarımına; dekoratif yapısına, rengine ve yatağın boyutuna uygun olarak zengin modelleri içerisinde tercih fırsatı sağlamaktadır. Özellikle keten ve pamuk tasarımları ile hazırlanmış modeller, hafif yapısı ve ilmikli doku özellikleri sayesinde kış aylarında sıcak tutma ayrıcalığını sağlar. Uyku esnasında rahatsızlık hissetmemek için tasarımı gerçekleştirilen hava alma özelliği, sabaha kadar kesintisiz bir dinlenme olanağı vermektedir. Sentetik lif yapısı, akrilik tasarımı ile elde edilen termal yapı sayesinde yatak ve yorgan arasında istenilen ısı dengesini ayarlayarak, soğuk havalarda kullanım konusunda ideal bir çözüm getirmektedir. Farklı tasarımlar, harika model yapıları ve zengin kreasyon seçenekleriyle; şimdi çok uygun fiyatlar eşliğinde hemen kategori üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Dekoratif Açıdan Şık Nevresim Takımları

Geniş bir ürün yelpazesi sayesinde yatak odalarını rengarenk ve çok daha canlı hale getirebilirsiniz. Yatak odalarına katılacak olan elegan ve şıklık, günümüz modern çizgileri ile estetik görünümü bir araya getiriyor. Dilediğiniz renk kombinasyonunu oluşturabilir ve odanın ambiyansını tamamlayabilirsiniz. Doğa desenleri, tematik tasarımlar, sade örnekler ve geometrik şekiller ile yatay ile dikey çizgiler altında hazırlanmış ürünler, asimetrik görünümleriyle daha havalı bir tarzı yatak odalarına getiriyor. Çocuk odaları adına ise çok daha cıvıl cıvıl renklerle bezenmiş, onların hayal dünyasını yansıtan animasyon resimlerle tercih etmek mümkündür. Sinematik evrendeki kahramanların yer aldığı görseller, aynı zamanda çizgi animasyonlar ile desteklenerek çocukların odalarını daha ferah hale getiriyor. Hem çift hem de tek kişilik tercih edilebilecek olan harika nevresim takımları arasında hemen tercih yapabilir, yetişkinler veya çocuklar için her zevke hitap eden ve konsepte uygun ürünleri uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Yatak Odalarını Şenlendirecek Özel Nevresim Takımları

Dünyaca bilindik önemli markaların farklı tasarımları, boyutları ve kumaş türü ile kalitesine bağlı olarak zengin bir kreasyon sizleri bekliyor. Hayal dünyanızı genişletecek ve ufkunuzu açacak yepyeni nevresim takımları, yatak odanızın konseptine tam uyum sağlayacak. Tabi bu kriterlerin değişmesine bağlı olarak farklı fiyatlandırmalar da ortaya çıkmaktadır. Ayrıca büyük firmaların özel seri ürünleri ya da kısıtlı sayıdaki ürünleri de özgün ve orjinal olmasının etkisiyle fiyatlarda değişkenlik gösterir. Kaliteli kumaş türü, antibakteriyel özellikleri ve hijyenik yapısı sayesinde, birbirinden zengin tasarımlardaki nevresim takımlarını hemen kategori üzerinden sipariş verebilirsiniz.