Okul Kuralları Merdiven Yazıları (Laminasyonlu)

69,99 ₺

Alfabe Zemin Görseli

28,41 ₺

İngilizce Aylar-Sayılar-Renkler Merdiven Yazıları (Laminasyonlu

72,19 ₺

İstiklal Marşı Kapı Giydirme

99,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Pusula - Yönler Zemin Görseli

28,50 ₺

İngilizce Haftanın Günleri Ve Renkler Merdiven Yazıları (Lamina

69,99 ₺

Keloğlan Merdiven Giydirme

69,99 ₺

Mevlana Nın 7 Öğüdü Afişi

16,64 ₺

İngilizce Meyveler Merdiven Giydirme

69,99 ₺

İngilizce Hayvanlar Merdiven Giydirme

69,99 ₺

Pusula - Yönler Zemin Görseli

28,41 ₺

Değerler Eğitimi Afişi (Tutumluluk)

16,64 ₺

Bayrak Şiiri Kapı Giydirme

99,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Pusula - Yönler Zemin Görseli

28,41 ₺

Alfabe Zemin Görseli

28,50 ₺

Satranç Zemin Görseli

27,75 ₺

Çarpım Tablosu Merdiven Yazıları (Laminasyonlu)

69,99 ₺

Çarpım Tablosu, Türkiye Haritası Kapı Giydirme

99,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Sayılar Zemin Görseli

29,18 ₺

Seksek Oyunu (İngilizce Sayılar)

156,25 ₺

Ücretsiz Kargo

Değerler Eğitimi Afişi (Görgü Kuralları)

16,64 ₺

Ritmik Sayılar Ritmik Sayma ( Çift Taraflı ) - ( 10 Lu )

31,39 ₺

Keloğlan Ve Arkadaşları Sticker

54,78 ₺

Masis A4 Fosforlu Renkli Fotokopi Kağıdı 100 Lü

22,90 ₺

Arı Maya Sticker

34,43 ₺

Puti A4 Renkli Fotokopi Kağıdı 100 Lü

13,90 ₺

Artık Okuyorum Belgesi 3

11,48 ₺

İlkokul Kapı Giydirme

99,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Öğretmenler Odası Kapı Giydirme

66,00 ₺

İngilizce Okul Kuralları Afişi

15,70 ₺

İngilizce Merdiven Yazıları (Laminasyonlu)

69,99 ₺

Çarpım Tablosu Kapı Giydirme

99,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Adalet ( Değerler Eğitimi Afişi )

16,64 ₺

Matematik Merdiven Yazıları (Laminasyonlu)

69,99 ₺

Müdür Odası Kapı Giydirme

66,00 ₺

15 Temmuz Köşesi 7

24,93 ₺

Değerler, İlkokul Kapı Giydirme

99,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Değerler Eğitimi Afişi (Vefa)

16,64 ₺

Kişiye Firmaya Özel A5 Broşür Çalışması Baskısı

215,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Erkek Öğrenci Wc Kapı Giydirme

66,00 ₺

Kiriş Yazıları 50

121,95 ₺

Ücretsiz Kargo

Eğitim Merdiven Yazıları (Laminasyonlu)

69,99 ₺

Rehberlik Servisi Kapı Giydirme

66,00 ₺

Rehberlik Servisi Kapı Giydirme

66,00 ₺

Jet Color A4 Pastel Renkli Fotokopi Kağıdı 50 Li

15,90 ₺

Artık Okuyorum Belgesi 2

11,48 ₺

Türkçe Merdiven Yazıları (Laminasyonlu)

69,99 ₺

Değerler Eğitimi Afişi (Sorumluluk)

16,64 ₺

Kağıt çeşitleri evde, okulda veya işyerlerinde en çok ihtiyaç duyulan araç gereçler arasında yer almaktadır. Farklı boyutlarıyla günümüzde değişik amaçlar altında değerlendirilen bu kağıtlar, hayatın vazgeçilmez parçası haline geldi. Resmi veya gayri resmi kurumlarda, ofis alanları gibi birçok yerde anlık fotokopi için etkin bir çözüm sunmaktadır. Genel olarak standart boyutları A4 olan fotokopi kağıtları, ihtiyaca bağlı olarak değişik boyutlara göre tercih edilebilmektedir. Okul veya işyerlerinin yanı sıra günümüzde artık evlerde de fotokopi makinaları yer alıyor. Dışarı çıkıp zaman kaybetmek veya para harcayarak fotokopi çektirmek yerine, evde bu işi gerçekleştirmek her açıdan özel bir olanak sunmaktadır. Bu yüzden paket halinde sunulan fotokopi kağıtları, toplu olarak çok daha uygun fiyatlarla temin edilebilmektedir. Kategori üzerinden dilediğiniz boyutlardaki ürün seçeneklerini tercih edebilir, uygun fiyatlarla en kaliteli fotokopi kağıtlarına sahip olabilirsiniz.

Değişik Çeşitlerde Fotokopi Kağıtları

Farklı boyutlarda tasarımları gerçekleştirilen fotokopi kağıtları, alınacak olan çıktının orijinalinin sağlam şekilde tutulmasına imkan vermektedir. Hem siyah beyaz hem de renkli çıktı alma imkanı veren kağıtlar, farklı amaçları altında kullanım imkanı sunuyor. Evde de iş için ve öğrenciler adına gerekli olan çıktılara fotokopi makineleriyle ulaşmak mümkün. Ayrıca değişik evrak veya belgeye ihtiyaç duyulduğunda, ofislerde ve okullarda ideal bir çözüm sağlamaktadır. Doğru bir baskı ile kaliteli çıktı alabilmek için mutlaka fotokopi kağıtlarının sağlam bir malzeme ile yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde suç fotokopi makinesinde aranmamalıdır. Malzemesi istenilen düzeyde olmayan fotokopi kağıtları orijinaldeki görselin kağıda yansımasını engel olur. Bu yüzden mutlaka güvenilir ve önemli markalar dahilinde temin etmeye özen göstermelisiniz. Sizlere en iyi performansı sunacak kaliteli malzeme yapısı ile uygun standartlar altında hazırlanan fotokopi kağıtlarını, site üzerinden güven içerisinde temin edebilirsiniz. Uygun fiyatlarda elde edebileceğiniz ürünler, kullanım amaçlarınıza bağlı olarak değişkenlik gösteren boyutlarıyla sunuluyor.

Fotokopi Kağıtlarında Farklı Boyutlar

Standart fotokopi kağıtları 210 mm x 297 mm ebatlarında tasarlanmaktadır. Ofislerde veya okullarda not tutmak için, ders çalışırken temiz kağıtlara ihtiyaç duyulduğunda ve evrak çoğaltmak gerektiğinde değişkenlik gösteren ebatlarıyla elde edilebilmektedirler. İster özel bir yazışma için kurumlar veya şirketler arası ister toplu olarak alınacak çıktılar dahilinde, fotokopi kağıtları bir gün içerisinde dahi milyonlarca kullanılmaktadır. Her açıdan büyük bir kolaylık sağlayan bu kağıt çeşitleri, değişkenlik gösteren ebatlarına bağlı olarak farklı amaçlar altında değerlendirilebilmektedir. Daha çok A4 tasarımı ile ön plana çıkan fotokopi kağıtları, aynı zamanda A3 ve A5 olarak da temin edilebilmektedir. Buradaki boyut farkları her bir önceki boyuta göre iki kat büyüklüğe bağlı olarak belirlenmektedir. Yani A3 kağıtlar A4 kağıtları göre iki kat büyüktür. Aynı şekilde A4 kağıtlarının da A5 kağıtlarından iki kat büyük olduğunu söylemek gerekir. Böylece çok daha büyük veya çok daha küçük çıktılar almak istediğiniz zaman, ihtiyacınıza uygun kağıtları kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Fotokopi Kağıt Çeşitleri

Fotokopi kağıdı paketler içerisindeki sayıya göre fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Bunlar içerisinde 500 ya da 1000 ve 5000 gibi miktara sahip paketler dahilindeki ürünlere ulaşabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz fotokopi kağıtları, kaliteli malzeme yapılır ile dilediğiniz her yerde kullanım imkanı sunuyor. Tek bir çıktı veya yüzlerce çıktı almak istediğinizde, çoğu zaman hayat kurtarıcı olan bu ürün çeşitlerini, kategori üzerinden en uygun fiyatlar altında ulaşabilirsiniz. Kağıt bitme sorunundan sizleri kurtarabilecek miktarlardaki paketlere, dünyaca bilindik önemli markalar dahilinde site üzerinden ulaşabilirsiniz.