Vagonlife Shaker Matara 700Ml Vgn020 Mavi

17% 175,42 ₺

146,02 ₺

Vagonlife Shaker Matara 700Ml Vgn020 Yeşil

17% 175,42 ₺

146,02 ₺

Bigjoy Sports Glutabig Powder Aromasız 900 Gr

253,82 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

Shaker Fiyatları

Shaker ürünleri spor ile iç içe olan bireylerin vazgeçemedikleri ürünlerdir. Spor salonlarında sarf edilen kalorinin karşılığı olan protein karışımları shakerler ile taşınır. Hava geçirmeyen ve su sızdırmayan shakerler pratik kullanım ve rahat taşıma seçenekleri ile spor tutkunlarının vazgeçilmezidir. 

Spor salonlarında özellikle protein destekli çalışma yapanlar için besin takviyesi çok önemlidir. Profesyonel karıştırıcı özelliği ile her türlü karışımı mükemmelce saklayan shaker ürünler çalkalama topu sayesinde dipte tortu bırakmaz. 

Antrenman Öncesi ve Sonrası İdeal Kullanım

Shaker ürünler hem spor öncesinde hem spor sonrasında kullanılan ürünlerdir. Proteini toz haline getiren karıştırıcılar karışımı en mükemmel şekilde oluşturarak özdeşleştirir. 

Shaker ürünler içerisinde birden fazla bölme bulunur. Böylece karışım için gerekli olan her gıdanın ayrı konması ve seviyeli karıştırılmasını sağlar. 

Shaker Çeşitleri 

Kolay açılır kapak sistemi sayesinde shakerler çok rahat kullanım sağlar. Birçok modele sahiptir ve farklı boyut seçenekleri ile tercih edilebilir. 400 ml, 600 ml, 750ml gibi farklı modeller arasından tercih yapılabilir. Kaliteli sert plastikten üretilen ürünler sağlık açısından sorun teşkil etmez. Koku yapmayan özelliği sayesinde uzun süreli saklama koşullarına son derece uygundur.