Hakkımızda

Lazimbana.com Çetin Teknoloji tarafından müşteri ve tedarikçi haklarını koruma prensibiyle hayata geçirilen bir e-ticaret sitesidir. Çetin Teknoloji, 2006 yılından bu yana operasyonlarını İstanbul merkezli yürüten ve elektronik ticaret yazılımları geliştiren Türk sermayeli bir şirkettir.

NELER YAPTIK

Çetin Teknoloji olarak yürüttüğümüz projelerin birçoğu Türkiye’de ilk olma özelliğine sahiptir. 50’nin üzerinde e-ticaret projesini üretirken eş zamanlı olarak işlem hacmimizi büyüttük ve operasyon ağımızı geliştirmeye devam ettik. Bizimle çalışan sayısız şirketin start-up projelerini oluşturmakla kalmayıp, pazarlama ve teknik anlamda da desteğimizi kesmeden sektörde yer almalarını sağladık.

VE YAPIYORUZ

Elektronik ticaret ve pazarlama alanındaki deneyimlerimize, güncel ar-ge yoluyla sağladığımız bilgi birikimlerimizi de titizlikle ekliyoruz. Elimizdeki verilerle yaptığımız analizler sayesinde müşteri ve satıcı sorunlarını her yeni gün, yeni çözümlerle ortadan kaldırıyoruz. İnovatif yazılım prensibi ile kullanıcı deneyimini en üst seviyelere çıkartarak Lazımbana.com u büyütmeye devam ediyoruz.

Basında Biz

İş Ortaklarımız