Hakkımızda

Lazımbana.com, Çetin teknoloji tarafından, müşteri ve tedarikçi haklarını koruma prensibiyle hayata geçirilen bir e-ticaret sitesidir. Çetin teknoloji, 2006 yılından buyana operasyonlarını İstanbul merkezli yürüten ve elektronik ticaret yazılımları geliştiren bir şirkettir

NELER YAPTIK

Çetin Teknoloji olarak yürüttüğümüz projelerin birçoğu Türkiye’de ilk olma özelliğine sahiptir. 50’nin üzerinde e-ticaret projesini üretirken, eş zamanlı olarak işlem hacmimizi büyüttük ve operasyon ağımızı geliştirmeye devam ettik. Bizimleçalışan sayısız şirketin sturt-up projelerini oluşturmakla kalmayıp pazarlama ve teknik anlamda da desteğimizi kesmeden, sektörde yer almalarını sağladık.

VE YAPIYORUZ

Elektronik ticaret ve pazarlama alanında edindindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimlerimize güncel ar-ge çalışmalarımızı da eklemeye devam ediyoruz. Sahipolduğumuz verilerle yaptığımız analızler sayesinde ; e-ticarette müşteri ve satıcı sorunlarını çözümleyen, kullanıcı deneyimini en üst seviyelere çıkartan, inovatif yazılım prensibiyle lazımbana.com ‘ u her gün daha da geliştiriyoruz.

Basında Biz

Takımımız

Taner Çetin

Taner Çetin Founder

Seher Çetin

Seher Çetin E-Commerce Specialist

Yağmur Demir

Yağmur Demir Business Development Manager

Ezgi Kılıç

Ezgi Kılıç SEO Analyst

Enes Poyraz

Enes Poyraz Full Stack Developer

Tahnasib Gafarov

Tahnasib Gafarov Full Stack Developer

Ceyda Ekinci

Ceyda Ekinci Category Manager

Selin Özgün

Selin Özgün Category Manager