Dekoratif Nostaljik Gaz Lambası

15,00 ₺

Üfleyince Yanan Nostaljik Gaz Lambası Asorti

Ücretsiz Kargo

Üfleyince Yanan Nostaljik Gaz Lambası Asorti

37,67 ₺

Dokunmatik Telefon Kulübesi Gece Lambası

Ücretsiz Kargo

Dokunmatik Telefon Kulübesi Gece Lambası

80,86 ₺

Star Love Projeksiyonlu Gece Lambası

Ücretsiz Kargo

Star Love Projeksiyonlu Gece Lambası

35,90 ₺

Projeksiyon Gece Lambası Star Master

Ücretsiz Kargo

Projeksiyon Gece Lambası Star Master

49,50 ₺

25%
Lazimbana.com 25%

Dev Bilgisayar Tuşu Şeklinde Lamba

14,98 ₺

19,97 ₺
41%
Lazimbana.com 41%

Led Işıklı El Feneri Işıldak + Disko Topu Gece Lambası

42,95 ₺

73,05 ₺
43%
Lazimbana.com 43%

7 Ledli Kumandalı Güneş Enerjisi ile Çalışan Ampul Şeklinde Işıld

41,58 ₺

72,78 ₺
77%
Lazimbana.com 77%

Ledli Mıknatıslı Asılabilen Yapışkanlı 2 Fonksiyonlu Kablosuz Spo

10,50 ₺

45,50 ₺
29%
Lazimbana.com 29%

Watton Wt-285 Güneş Enerjili Usb Girişli Kamp Feneri Powerbank

27,30 ₺

38,30 ₺

NEROX LEDLİ GECE LAMBASI PEMBE 17CM X 11CM

42,98 ₺

NEROX LEDLİ GECE LAMBASI PEMBE 17CM X 11CM

32,21 ₺

NEROX LEDLİ GECE LAMBASI BEYAZ 17CM X 11CM

32,21 ₺

NEROX LEDLİ GECE LAMBASI MAVİ 17CM X 11CM

42,98 ₺

NEROX LEDLİ GECE LAMBASI MAVİ 17CM X 11CM

32,21 ₺

NEROX LEDLİ GECE LAMBASI BEYAZ 17CM X 11CM

42,98 ₺

25%
Lazimbana.com 25%

Renk Değiştiren Müzikli Kaplumbağa Gece Lambası

33,77 ₺

45,03 ₺

NEROX LEDLİ GECE LAMBASI BEYAZ,MAVİ,PEMBE 17CM X 11CM

42,98 ₺

NEROX LEDLİ GECE LAMBASI BEYAZ,MAVİ,PEMBE 17CM X 11CM

32,21 ₺

Gece lambası, geceleri ya da ışıksız alanlarda etkin olanaklar tanır ve farklı amaçlar altında yüksek bir işlevsellik sunarlar. Özellikle loş ışık altında uyumak isteyenler için, farklı renkler ve şık tasarımlarla hazırlanmış gece lambaları etkili bir çözüm sağlıyor. Ayrıca başkasını uyandırmadan rahatlıkla geceleri işleri yapabilmek için, istenilen noktaya kadar ışık verme özelliği ile değişik modeller tercih edilebilir.

Yatak odasının havasını değiştiren ve uykuya geçişi anında büyük bir kolaylık sağlayan gece lambaları, farklı renklerde ve yoğunluklarda tasarımlarıyla isteğe göre seçim şansı vermektedir. Hem yatak odalarında hem de çalışma alanlarında etkin bir çözüm sağlayan bu ürünlerde, şimdi kategori üzerinden sizlere en uygun fiyatlarla zengin bir kreasyon sunuluyor. Aradığınız modeli ev ya da işyerinizin konseptine uygun biçimde tercih edebilir, geceleri yalnızca aydınlatma istediğiniz bölge için özel tasarlanmış ışık seviyesiyle; bu ürünleri güven içinde kullanabilirsiniz.

Farklı Tasarımlar İle Günümüzün En Özel Gece Lambaları

Geceleri uyurken karanlıkta kalmak istemeyenlerin tercih ettiği gece lambaları, ortama loş ışık yayan kullanışlı aydınlatma ürünleri arasında yer alır. Göz kapandığı zaman uyku moduna geçene kadar rahatsızlık vermeyecek bir ışık seviyesi sağlayan bu ürünler, ayrıca sabaha kadar ya da uyumadan önce belirli bir süre kullanım için de tercih edilmektedir. Kişinin yataktan kalkmadan kolaylıkla açıp kapatabileceği şekilde konumlandırıldığından dolayı, uykuya geçmeden rahatlıkla kontrol şansı tanımaktadır. Böylece rahat, sakin ve güvenli bir ortam içerisinde loş ışıkla yavaşça uykuya geçilebilir, uykunun tadı sabaha kadar keyifle çıkarılabilir.

Gece Lambası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Konumlandırılan yerine göre gece lambaları farklı tasarımlarla tercih edilebilmektedir. Daha çok komidin üzerinde yatağın hemen başucuna yerleştirilen gece lambaları, aynı zamanda duvarlarda da kullanılmaktadır. Yatağın hemen karşı tarafına yukarı doğru yerleştirilen bu ürünlere, daha çok aplik ismi verilir. Gece lambası aplik çeşitleri genel yapı itibariyle aydınlatma amaçlı kullanılsa dahi, aynı zamanda uyumadan önce kitap okumak için de önemli bir işlevsellik sunarlar. Tabii yetişkinler kadar genç, çocuk ve bebek odaları için de kullanılan ürünler bulunmaktadır. Onların çağına uygun şık tasarımlarla hazırlanmış rengarenk ve işlevsel gece lambaları, güven içerisinde uykuya dalmalarına olanak tanımaktadır.

Farklı Miktarlarda Elektrik Harcayan Gece Lambaları

Gece lambaları modellerine ve özelliklerine bağlı olarak fiyatlarında değişkenlik gösterir. Aynı değişkenli kullanılan elektriğin miktarına bağlı olarak da farklılık ortaya çıkarmaktadır. Elbette kullanıcılar ekonomik ürünlere yönelmeyi tercih ederler. Tabii burada önemli olan hangi ampul çeşitlerinin kullanıldığıdır. Bazı insanlar led ampul çeşitleri tercih ederken farklı kişilerse halojen ampullere daha fazla ilgi gösterir. Bu durum aslına bakılırsa istenilen ışık şiddetinin etkisine bağlı olarak değişebiliyor. Fakat hem ekonomik açıdan avantaj elde etmek hem de daha göz yormayan bir ışık sağlamak için, mutlaka led ampullere yönelmek önemlidir. Tabii diğer yandan gece lambalarının kullanım süresine bağlı olarak da harcanan elektrik miktarı değişkenlik gösterebilir.

Uygun Fiyatlı Birbirinden Şık Gece Lambaları

Gece lambaları ortama farklı bir ambiyans katan, değişik amaçları altında zengin bir işlevsellik sunan önemli aydınlatma ürünleridir. Bazen hoş bir ortam yaratmak adına tercih edilirken, bazen doğrudan kitap okumak ya da televizyon seyrederken göz yormayan bir ışık için kullanılabilmektedir. Kişisel tercihlere ve mekanın yapısına bağlı olarak klasik modelleri tercih edebilir, günümüz modern çağını yakalamış veya sıra dışı tasarımlar içinde; retro ve vintage gibi örneklerle seçim yapma şansını elde edebilirsiniz. Siz de çok uygun fiyatlarla hemen kategori üzerinden dilediğiniz modeli temin ederek odalara kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.