Kategoriler

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

40 Ürün Listeleniyor

  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Kitaplık

Kitaplıklar, çalışma odalarının ve ofis ortamlarının vazgeçilmez mobilyaları olarak uzun yıllardan beri müşterilerin alışveriş listelerinde yer alıyor. Yeni nesil kitaplıklar ise hem tasarım incelikleri hem de kullanılan malzemelerin kalitesi ile eskilerinden bir adım önde olarak seyir zevki de oluşturmaktadır. Adı her ne kadar kitaplık olsa da küçük biblolar başta olmak üzere çeşitli aksesuarların ve saksıların da yer aldığı bu ürünler çok yönlü kullanım avantajı ile birlikte sunuluyor. Ürünleri sepete ekleyip sipariş eden kişiler istedikleri takdirde kredi kartına taksitle ya da kapıda ödeme olanaklarını sonuna kadar kullanabilirler.

Dört Raflı, Geniş ve Ahşap Kitaplıklar

Ne olursa olsun ahşap kalitesinden ve vizyonundan vazgeçmek istemeyen müşteri kitlesi için dört rafıyla birlikte geniş bir kullanım hacmi sunan ahşap kiralıklar oldukça iddialı bir seçenek oluşturuyor. İç mimarın seçimi olup tamamen özel tasarım olan bu yardımcı mobilyalar çalışma masalarının genel dekorasyon bütünlüğüne de anında adapte oluyor. 18 mm suntalam ile birlikte ceviz ağacından yapılan bu ürünler pvc bantlar ile desteklenmektedir. Alt rafları çeşitli biblolar ve vazolar için ideal iken üst kısımlar dergiler ve kitapların nizami bir şekilde muhafaza edilmesi için yeterli alana sahiptir.

Zigzag Biçimli Kitaplıklar ve Renk Seçenekleri

Düz ve sade tasarımlardan sıkılan ve artık hem çalışma hem de yaşama alanlarında farklı tasarımları görmek isteyenler için zigzaglı kitaplıklar tam olarak bekleneni veriyor. Alt ve orta kademelerinde zigzaglar çizerek görmeye pek alışık olunmayan bir grafik eğrisi sunan bu kitaplıklar aynı zamanda dekoratif zenginlik açısından da oldukça iddialı bir materyal olma özelliği taşıyor. Başlıca renkleri arasında krem ve koyu kahve gibi renkler var. Ancak pudra ve sarı gibi canlı renkler de tercih edilebilir. Tamamen TSE standartlarına bağlı kalınarak imal edilmiş olan bu yardımcı mobilyalar aynı zamanda çocuk sağlığına karşı da ekstra koruma içermektedir. Yonga levhalar ile desteklenerek imal edilen kitaplıklar müşteriler tarafından talep edilen dayanıklılığı da fazlasıyla karşılamaktadır.

Kapaklı Kitaplık Modelleri

Üst kısmı açık alt kısmı kapaklı olan kitaplık modelleri de kategoride yer alan alternatif bir ürün. Cordoba ve parlak beyaz gibi kitaplıklarda sık görmeye başladığımız renkleri bünyesinde barındıran bu ürünlerde toplamda 5 raf bulunmaktadır. 2 rafı kapaklı kısmında yer alıp nispeten daha değerli kitap ve dergilerin muhafazası için istenen rahatlığı sağlamaktadır. Özel kargo paketi ile Türkiye'nin her yerine gönderilen bu ürünlerin kurulumu da oldukça basittir.

Merdiven Biçiminde Olan Özgün Tasarımlı Kitaplıklar

Yeni ürünlerin meraklısı olan müşteri kitlesini oldukça heyecanlandıran bir tasarım gücüne sahip olan merdiven biçimli kitaplıklar tamamen seyyar raflardan oluşmaktadır. Bu raflar çıkarıldığı takdirde de kitaplık olarak kullanılabilir. Aynı zamanda Modena adı verilen ve çok özgün bir renk olarak lanse edilen bir renkle dış yüzeyi güçlendirilmiştir. Birbirine paralel iki merdiven biçiminde olan bu kitaplıklar 3 yıl garanti kapsamındadır. Statik toz boyası sayesinde çizilmelere karşı ekstra koruma içermektedir.

Kasa Biçimli Rustik Kitaplık

Diğer kitaplık türlerinden dikey değil yatay olması ile ayrılan bu özel kitaplıklar tamamen Rustik beğeni ile hazırlanmış odalar için uygundur. Çok az yer kaplayıp yüzlerce kitabı içine sığdırması nedeniyle dar alanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle çok uygun fiyatları ile öğrencilerin ilgi odağına haline gelen bu ürünlerde ek olarak yüzde yirmi indirim de yapılmaktadır. Kendine has görüntüsü ve ceviz ağacının tartışılmaz kalitesi ile birlikte bütçeleri için en uygun mobilyayı seçmek isteyenlerin ilk sıralarda yer alan tercihidir.