Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Perde

Ev ve iş yerlerinde halılar ile birlikte tamamlayıcı aksesuar işlevi gören perde ürünleri 2018 yılı itibariyle onlarca farklı seçeneğe de ev sahipliği yapıyor. Başta stor ve jaluzi perdeler olmak üzere birçok ürün özelliğinin katkısıyla farklı isimlerle lanse edilen bu modeller kullanışlı olduğu kadar estetik olmaları nedeniyle de tercih sebebi. Sadece Türkiye'deki şehirlere değil yurt dışına da gönderim imkanı bulunan bu ürünler için kargo bedeli ücrete dahildir.

Hem Evler Hem de Ofisler İçin Stor Perde Ürünleri

Hem ev dekorasyonu hem de ofis için geçerli estetik değere sahip olan stor perdeler tamamen İthal ürünler olup Avrupai bir kaliteye sahiptir. Bu ürünlerin en büyük işlevsel özellikleri gündüz vakitlerinde tül akşam vakitlerinde perde olarak kullanılmasıdır. Tek üründe iki ürün özelliği barındıran bu modeller, aynı zamanda ışığın en doğal ve ekonomik şekilde yapı içlerine girmesini olanaklı hale getiriyor. Temizliği son derece pratik ölçülerde gerçekleştirilen stor perdeler evlerin başta mutfakları ve oturma odaları olmak üzere her bölümünde değerlendirilebilir.

Kolay kolay buruşmayan bu modellerde öne çıkan bir diğer özellik ise son derece dayanıklı olması. Her bir ürün 2 yıllık garantili olup dikkatli kullanıldığı takdirde çok daha uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Düz versiyonlarının yanı sıra desenli ve tüllü olan modelleri de mevcuttur. Uzaktan kumandalı olan yarı otomatik ve tam otomatik versiyonları da yeni nesil ürünler kategorisinde yeni sahiplerini beklemektedir. Tek bir tuş ile birlikte açılıp kapanması ve ayarlarının yapılması mümkün olmaktadır. Özellikle modern evlerin ve ofis tasarımlarının vazgeçilmez aksesuarları arasında gösterilen stor ve jaluzi perdeler başta beyaz ve krem olmak üzere birçok alternatif renkte imal edilmektedir.

Çiftli Sisteme Sahip Olan Dantel Perde Modelleri

İnce çizgilerin yatay ve dikey olarak arzı endam ettiği çift sistemli perdeler dışarıdan içerinin görünmesini engellerken içeriden dışarının daha net bir şekilde görünmesini sağlamaktadır. Dantel detayları ince iş elçiliğinin bir uzantısı olarak fark yaratmaktadır. Çift mekanizması sayesinde aynı anda bir kısmı açılıp bir kısmı kapalı tutulabilir. Ayarları arasında karartma seçeneği de bulunmaktadır. İhtiyaç duyulduğu takdirde tamamen kapatılarak perde gibi kullanılabilir. Özellikle çocuk ve genç odaları için tercih edilen çiftli sistemdeki perdeler çocuk kilidine sahiptir. Bu kilit sayesinde olası kazaların önüne geçen akıllı bir sisteme sahiptir. Zincirli bir mekanizmaya sahip olan bu modellerde elçek adı verilen ekstra bir koruma mekanizması da yer almaktadır. Tıpkı stor perdelerde olduğu gibi bu modellerde farklı renk seçenekleri arasından tercih yapmak mümkündür.

Ofis ve Toplantı Salonları için İdeal Olan Fon Perdeleri

Kalın bir kumaşa sahip olan fon perdeler turkuaz, pudra ve lacivert gibi son derece canlı renkleri bünyesinde barındırıyor. Ağırbaşlı bir görünüşe sahip olan bu perdeler genellikle kamusal alanlarda toplantı salonlarında kullanılmaktadır. Çok dökümlü bir kumaşa sahip olan bu ürünlerin desenleri grafit olup iç içe geçmiş halkalardan oluşmaktadır. Simetrik olduğu için de tercih edilen bu modeller istenilen ölçülere göre sipariş verilebilir. Fon demiri ile birlikte eksiksiz olarak Türkiye'nin her yerine gönderilmektedir.

Saten Baskılı Perdeler ile Dinamik Dekorasyonlar Mümkün

Dijital baskı modellerinden çok daha baskın ve yoğun bir görüntü kalitesine sahip olan saten baskılı perdeler tek ve çift kanatlı olarak satışa çıkarılmaktadır. İstenildiği takdirde iki kanadı da kapatılarak farklı bir estetik boyutta değerlendirilebilir. Evlerin her odası için tamamen tercihe bağlı olarak değerlendirilebilen bu ürünlerde de sezon sonu indirimleri yapılmaktadır.