MAMA SETİ 4 PARÇA ÇANTALI PORSELEN

83,88 ₺

Ücretsiz Kargo

26%
Lazimbana.com 26%

Milupa Aptamil 3 900 Gr Devam Sütü Maması ( Skt : 08.2020 )

165,00 ₺

122,00 ₺

Ücretsiz Kargo

27%
Lazimbana.com 27%

Milupa Aptamil 2 900 Gr Devam Sütü Maması ( Skt : 08.2020 )

165,00 ₺

120,00 ₺

Ücretsiz Kargo

26%
Lazimbana.com 26%

Simax 420 Baby Set 2Li Isıya Dayanıklı Cam Mama Takımı

136,70 ₺

101,05 ₺

Ücretsiz Kargo

26%
Lazimbana.com 26%

Simax 410 Baby Set 2Li Isıya Dayanıklı Cam Mama Takımı

136,70 ₺

101,05 ₺

Ücretsiz Kargo

CocoMom Emzirme-Bebek Bakım Yastığı

68,43 ₺

Ücretsiz Kargo

Emzirme Yastığı Cocomom Bebek Oyun Uyutma Reflü Yastığı Minderi

68,43 ₺

Ücretsiz Kargo

10%
Lazimbana.com 10%

Bebedor Isıya Duyarlı Kaşık

30,00 ₺

27,00 ₺

Ücretsiz Kargo

10%
Lazimbana.com 10%

Bebedor Isıya Duyarlı Kaşık

30,00 ₺

27,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Bebedor Geniş Ağızlı Kulplu Biberon 250 ml

45,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Bebedor Desenli Geniş Ağız Kulplu Biberon 250 ml

45,00 ₺

Ücretsiz Kargo

10%
Lazimbana.com 10%

Story Baby Fular Önlük

20,00 ₺

18,00 ₺

Ücretsiz Kargo

26%
Lazimbana.com 26%

Milupa Aptamil 4 900 Gr Devam Sütü Maması ( Skt : 08.2020 )

165,00 ₺

122,00 ₺

Ücretsiz Kargo

27%
Lazimbana.com 27%

Milupa Aptamil-1 900 Gr Başlangıç Maması (Skt : 08.2020)

165,00 ₺

120,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Bebek beslenme ürünleriyle bebeklerin çok daha sağlıklı bir şekilde gıdalarını tüketmesini sağlayabiliriz. Gelişmiş seçenekleri ve farklı alternatifleri ile birlikte bu ürünler öğün vakitlerini hem daha eğlenceli hem de daha sağlıklı kılmak adına üretiliyor. Tamamı Sağlık Bakanlığı onaylı olan bu ürünlerin bir kısmı yerli iken bir kısmı ithaldir. Çeşitli temizleyiciler ve kaşıklar ilk seçeneklerde yer alırken beslenme alanında yaşanan gelişmeler ve yenilikler direkt olarak bu ürünlere de sirayet ediyor. Tüm ürünlerde yüzde ondan başlayıp yüzde otuza varan indirimler de söz konusu.

Özel Biberon ve Emzik Temizleyicileri

Özel biberon ve emzik temizleyicileri biberon ve emzik ürünlerinin kullanım ömürlerini uzatırken aynı zamanda tamamını daha hijyenik kılmaktadır. Bitkisel özleri ile birlikte desteklenmiş bu temizleyiciler katkı ya da boyama maddesi bulunmuyor. Ebeveynlerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bu özel temizleyiciler aynı zamanda gıda kalıntılarının ve tortularının tamamen yok edilmesini sağlıyor. Annelerin tercihi olmayan alkol ve parfüm gibi katkı maddeleri içermemesi de ek avantajları arasında gösterilebilir.

Mama Kaşıkları ve Ürün Seçenekleri

Mama kaşıkları özel tasarımlarda üretiliyor olup bebeklerin kendi kendine beslenme alışkanlığı kazanmasına yöneliktir. Silikon uçlu olan versiyonları en çok tık alan ve sepete eklenen ürünlerin başında geliyor. Bunun yanı sıra taşıma kutusu ile birlikte satışa çıkarılan mama kaşıkları da oldukça ergonomik kullanımlara açık olmasıyla biliniyor. Silikon uçları sayesinde bebeklerin hiçbir şekilde zarar görmemesi garanti altına alınmış olur. Silikonları arasında bulunan renk alternatifleri de mevcuttur.

Mama Önlükleri

Bebek önlüğü bebek beslenme ürünleri arasında en çok tercih edilen seçenekler arasında bulunuyor. Kırmızı, yeşil, sarı ve turuncu gibi renklerde imal edilen bu önlükler özellikle döke saça yiyen bebekler için ideal ölçülere sahip. Boyun kısmı açık olduğu için rahatlıkla takıp çıkarılabilir. Aynı zamanda bebeklerin üstünde bulunan kıyafetlerin her daim temiz kalmasını sağlayan bu modeller ikili ve tekli olarak satın alınabilir. Bir alana bir bedava kampanyasında olan ürünlerin yanı sıra fiyat düşünce haber seçeneği de müşteri memnuniyetini sağlayacak ölçüdedir.

Biberon ve Termos Çantaları

Bebek termosu günlük gezintiler, kısa ve uzun soluklu yolculuklarda annelerin imdadına yetişen ve yanlarından hiç ayırmadığı bir ürün olarak sıklıkla sipariş ediliyor. Toplamda üç bölmesi bulunan bu çantalar fermuarlı bir yapıya sahip ergonomik kullanımlara açıktır. En önemli özelliği ise içerideki ısıyı muhafaza etmesidir. Sıcak tutulmak istenen sütler 8 saat boyunca ısısından ödün vermeden muhafaza edilebilir. Aynı şekilde nispeten soğuk ya da ılık olması gereken tüm içeceklerin ve gıdaların da aynı ısı ölçeğinde kalarak saklanmasını kolaylaştıran çok özel çantalardır. Asetat kaplaması sayesinde hem su geçirmez hem de çevresel şartlara karşı ekstra mukavemet içerir. Omuz askısı sayesinde normal bir çanta gibi taşınabilir. İç kısmında kullanılan ana materyal ise termo folyo adı verilen yeni bir malzemedir. Diğer bebek beslenme ürünlerinde olduğu gibi bu çantalarda da hiçbir kanserojen madde bulunmamaktadır.

Erkek ve Kız Çocuklarına Özel Mataralar

Üzerinde sevimli karakterlerin ve çizgi film kahramanlarının yer aldığı mataralar hem 3 yaşından büyük bebekler hem de 10 yaşına kadar olan çocuklar için uygundur. Erkekler için genelde satın alınabilecek renkler arasında mavi ve turkuaz yer alırken kız çocukları için lila ve turuncu gibi açık renkler tercih edilebilir. Tüm uluslararası sertifikalara sahip olan bu mataralar güneşin UV ışınlarına karşı da ekstra koruma sağlamaktadır. Suların berrak içimi tercih edilen bu mataralar 2 yıllık garanti kapsamındadır.