Concord C-222 | BT | TF | USB | FM | 2+1 Ses Sistemi Bass Tiz Mul

329,99 ₺

Sony DVP-SR370 USB DVD OYNATICI

399,00 ₺

ROADSTAR RDV-226 USB'Lİ DVD/DIVX PLAYER BEYAZ

179,99 ₺

OSAWA OSW-8102 TAŞINABİLİR MEVLÜT AMFİSİ EL MİKROFONU + USB + SD

578,99 ₺

MAGIC VOICE ASANSÖR - MOTOSİKLET MİNİ ANFİ 200W 4 KANAL USB/SD

138,48 ₺

JAMESON USA-454 4 KANAL 1800 WATT OTO ANFİ (BASS KONTROLLÜ)

375,05 ₺

Pioneer Ts-w311 30cm 1000W oto Subwoofer

519,24 ₺

Edison 25Cm 1000W Bass

403,90 ₺

8%
Lazimbana.com 8%

Philips DVP2850/12 Usb Dvd Oynatıcı

459,00 ₺

499,00 ₺
10%
Lazimbana.com 10%

Sony DVP-SR170B DVD OYNATICI

349,00 ₺

389,00 ₺

MagicVoice Şarjı Portatif Rehber Anfisi (Aux + Usb + Mikrofonlu)

169,99 ₺

30 CM BOŞ BASS KABİNİ

99,99 ₺

Pioneer TS-WX210A Aktif Subwoofer Bass

1.199,99 ₺

19%
Lazimbana.com 19%

Pioneer 760W Oto Amfi

499,99 ₺

620,00 ₺

Pioneer TS-W306R 1300W Oto Subwoofer

432,75 ₺

Ev sinema sistemi, sinema keyfini evinize getiriyor. Sinema salonlarına gidecek kadar vakti olmayanlar, bu ortamı adeta evlerinde yaşamak istemektedirler. Boş zamanlarınızı tam motivasyon ile film izleyerek geçirmek isteyenler, gereken ekipmanları da temin edebilirler. Ses ve görüntü sistemleri başarılı bir zamanın geçirilmesinde ilk ana kriter olmaktadır. İleri düzey teknolojiyle donatılmış ve keyifli bir seyir garantisi sunan malzemelerle hedefe varılabilir. Bunun için dünyaca ünlü markaların yeni nesil niteliklerle imal ettiği ürünler araştırılmalıdır. Üst düzey izleme zevki veren büyük ekran keyfini sizlerde yaşam alanlarında değerlendirmek istiyorsanız, önünüze pek çok alternatifin çıkacağından da emin olabilirsiniz. Böylece, zamanın su gibi akıp gittiği ve kendinizi adeta filmin içerisinde gibi hissetmeyi de başarabileceksiniz.

Her İsteğe Özgü Ev Sinema Sistemleri

Her geçen gün görüntü ve medya sektöründe var olan gelişmeler, seyretme performansını arttırmaktadır. Full HD çözünürlüğe sahip ekranlar, tam odaklanma anlamına gelmektedir. Seçeceğiniz ev sinema sistemi ses fonksiyonu bakımından da ayrıcalık katacaktır. Çünkü artık 3 boyutlu ses efektlerini en iyi şekilde yansıtan modeller raflarda yerini almıştır. 1+1 ürün grubundan başlayıp 7+1' e kadar uzanan güçlü ses çıkışına sahip opsiyonlar kişisel zevke göre tercih edilmektedir. Özellikle sinema salonu olarak tasarlanan yerde doğru konumlandırılmaları ile dikkat çekici hal almaktadırlar. Sinema izlediğiniz sırada mükemmel bit katkı sunacak sistemler, hayalini kurduğunuz ortama sahip olmakta da rolünü başarıyla oynayacaktır.

Sinema Sistemlerinin Genel Özellikleri Nasıl Olmalı?

Evlerinizde kurmak istediğiniz sinema sistemlerinin pek çok çeşidinin olması avantajdır. Belirlemiş olduğunuz bütçe sınırlarında bir satın alım gerçekleştirmek olasıdır. Sadece HD olmakla yetinmeyen ve 4K görüntü kalitesine sahip ekranlar da piyasada bulunmaktadır. Adeta başrol oyuncusunun yerinde olmak isteyenler en ileri teknolojik fonksiyona sahip ev sinema sistemleri almaktadır. Piyasa genelinde sizlere bu eksiğinizi temin etme fırsatı veren pek çok dünyaca ünlü ve yerli marka bulunmaktadır. Hepsi arasında derinlemesine bir araştırma ve modeller arasında kıyaslama yaparak karar vermek daha doğrudur. İçinize sinen ve performansıyla göz dolduran sistemleri böylece alabilirsiniz. Uzun yıllar problemle karşılaşmadan kullanabilir, dayanıklılığı ile de memnun kalmayı başarabilirsiniz.

Kolay Kurulum Ev Sinema Sistemleri

Canınız film izlemek istediğiniz de ortamı adeta bir sinema salonuna dönüştürmek zor olmamalıdır. Bu nedenle akıllı projektörler devreye girebilir. Aynı zamanda gizlenebilen sinema oda tasarımlarıyla konforlu alanlara sahip olabilirsiniz. Ekran ya da projektör perdesine en net görüntüyü ulaştırmak ana hedef olmalıdır. Kısa süre önce popüler olmayı başaran projektörlerin her çeşidini kategorimizde bulmak olasıdır. Her televizyon markasına uyumlu modelleri, kablosuz ev sinema sistemleri ve birbirinden etkileyici özelliklere sahip olanlarını tek tıkla inceleyebilirsiniz. Mükemmel bir izleme deneyimini yaşamak istiyorsanız aklınızdaki tüm sorulara geniş yanıtlar bulabileceğinizi de aklınızdan çıkarmamalısınız.

Ev Sinema Sistemlerinin Fiyatları Ne Kadardır?

Bir sistem için ödenecek meblağ, genel özellik durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak cazip şartlar altında alınabilen pek çok sayı da marka ve model bulunabilmektedir. Her zaman evinizde harika bir sinema seyretmek ve daima tercih etmeye dair seçenekler karşınıza çıkacaktır. Sürekli yenilenen ve güncellenen kategori içeriğimizle çok satanları, indirimde olanları ve daha fazlasını da takip edebilirsiniz. Evinizin bir bölümünü gerçek bir sinema salonuna dönüştürmek istediğiniz gerekli olan ne varsa artık sadece tek tık uzağınızda. Sizlerde ülkenin hangi ilinde olursanız olun ev sinema sistemleri için kalite ve güvenin adresi olan bizimle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Yüzünüzü güldürecek avantajları da binlerce kişinin referans olmayı başarmış adresimizle elde edebileceğinizi de unutmamalısınız.