Ürün Bulunamadı.

Blu-Ray DVD oynatıcı sayesinde artık en güncel teknolojilerin yer aldığı sistemlerle fotoğraflarınıza bakabilir, yüksek kalitede film ve dizileri seyredebilir ya da keyifle müzik dinleyebilirsiniz. Yaşam standartlarınızı çok daha yukarı çekerek eşsiz bir deneyim sunan blu-ray DVD oynatıcı çeşitleri, dünyaca bilindik farklı markaların modellerine bağlı seçim şansını getiriyor. Böylece evinizin salonlarının ya da diğer odalarının büyüklüğüne bağlı olarak bir tercih yapabilir, yüksek verim alacağınız bu sistemlerle eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte artık mükemmel görüntü kalitesi altında harika bir vakit yaşayabileceksiniz. Dünyanın en büyük teknolojilerini üreten dev markaların ürünlerini hemen kategori üzerinden seçebilir, uygun fiyatlarla muhteşem bir seyir keyfi yaşayabilirsiniz.

Farklı Özellikleriyle Blu Ray Dvd Oynatıcılar

Daha keyifli ve kaliteli bir eğlence sunan blu-ray dvd oynatıcı çeşitleri, teknik özellikleriyle de birçok ayrıcalık getiriyor. Özel SD kart okuyucu, USB portu; HDMI girişi ve DVD ile Dvix oynatıcı gibi özellikler farklı programlarla kayıt altına alınmış videoların, rahatlıkla oynatılmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca smart Wifi DVD özelliği, kart girişli portatif oynatıcılar ve blu ray player modelleri ile yüksek çözünürlük altında, sinemada aldığınız tadı sonuna kadar hissedebilirsiniz. Teknik özelliklerin yanı sıra görsel açıdan da portatif ve şık bir tasarımla hazırlanan görüntü oynatıcı modelleri, ev ve iş yerlerimize uyumlu bir avantaj sunmaktadır. Estetik dizaynıyla portatif DVD player modelleri, günümüzde birçok farklı yere taşınabilme özelliğini sunuyor. Bu da arkadaşlarınızın ya da sevdiklerinizin evine gittiğiniz zaman anında televizyona oynatıcıyı bağlayabilir, dilediğiniz film ya da diziyi seyredebilirsiniz. Oldukça net bir ses kalitesi ve yüksek çözünürlük sağlayan DVD oynatıcıları, güncellenmiş yeni modelleri ile şimdi kategori üzerinde sizleri bekliyor.

Sinema ve Dizi Tutkunları İçin Blu Ray Dvd Oynatıcılar

Geniş depolama alanı sayesinde artık çok daha yüksek bir çözünürlük ve eşit düzeyde net ses kalitesi sağlayan blu-ray dvd oynatıcı çeşitleri, yüksek standartlarda film ve dizi izleme şansı sunuyor. Dizi ve film tutkunlarının öncelikli tercihi olmaya devam eden bu sistemler, kayıpsız görüntü ve ses dosyalarını rahatlıkla oynatabilmekte; disk formatı üzerinden tek katmanına 25 GB çift katmanına ise 50 GB veri kapasitesi sığdırarak, daha güçlü ve işlevsel bir olanak tanımaktadır. Özellikle farklı çözünürlüğe sahip olan tüm televizyonlar için uyumlu bu oynatıcılar, aynı zamanda projeksiyon cihazlarına da bağlanabilmektedir. Böylece ekran ne kadar geniş olursa olsun, televizyonların ve projeksiyon cihazlarının çözünürlüklerini net olarak sonuna kadar kullanmaktadır. Tercih edilen formatlara göre MKV, dvix HD ve AVCHD gibi dosyalar DVD oynatıcılar ile rahatlıkla açılabilir, tüm görüntüler yüksek çözünürlük eşliğinde seyredilebilir. Çok kanallı sesleri sorunsuzca açan bu sistemler, 3D destekli blu-ray filmlerin de donanımsal ve yazılımsal olarak; yüksek bir performans altında en iyi atmosferin sağlanmasına çözüm sunuyor.

Değişik Bağlantı Noktaları İle Geniş Bir Kullanım İmkanı

Çok kanallı ses sistemlerinin rahatlıkla açılabildiği blu ray dvd oynatıcılar, aynı zamanda HDMI; USB ve ethernet gibi olanakların değerlendirilebileceği bir nitelik taşımaktadır. Böylece kablosuz bağlantı kurulabilir, dijital içeriği farklı aygıtlar üzerinden eş zamanlı olarak aktarılmasına fırsat verir. Ayrıca kullanıcı dostu menüleri, otomatik şekilde gerçekleştirilen özel yazılım güncellemeleri ve değişim gösteren dijital içeriği sayesinde, zengin seçenekli; keyifli bir kullanım olanağını elde edebilirsiniz. Blu-ray filmlerle evinizde, sinemada yaşadığınız o eşsiz tadı hissetmek istiyorsanız, birçok markanın farklı modelleri içerisinden tercih yapabilirsiniz. Hemen bütçenize uygun seçeneklerle yaşam standartlarınızı eğlence açısından daha yukarıya çekebilirsiniz.