Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Fondöten

Kusursuz Cildin Formülü Fondotenlerde!

Makyaja başlarken, özellikle ten makyajlarında nemlendirici bir baz uygulamasından sonra yüzümüze ilk uyguladığımız fondöten kesinlikle makyajın alt yapısını oluşturan en önemli üründür. Cildin kusursuz ve doğal görünümlü mükemmeliyetini sağlamak için kapatıcıların teninize uygun ton ve cilt yapınıza uygun olan formüllerde seçim yapmanız son derece önemlidir. Kadınların favori makyaj malzemeleri arasında ten makyajı ürünleri öncelik taşımaktadır. Cilde nefes aldıran yapıda ürünler kullanmak cildin pürüzsüz görünümünü başarılı kılar ve ciltte rahat bir his bırakır. Makyaj yaparken öncelikle cildinizin nasıl bir görünümde olmasını istediğinize karar vermelisiniz.

Markaların sürekli yeni ürünleri piyasaya sürmesi biraz kafanızı karıştırsa da aslında kendi cilt yapınızı iyi tanırsanız işiniz çok kolay! Fondotenlerin formüllerinde ki çeşitliliğin artması kadınlar için kusursuz bir görünümün artı avantajlarından olmaktadır. Sınır tanımayan marka ve ürünün çeşitliliği makyajda tüm cilt hilelerini uygulamanızı daha da kolaylaştırıyor. Porselen ya da mat bir makyaj tekniği için ihtiyacınız olan tüm formüller markaların günden güne artan geniş yelpazesi ile istediğiniz cilt yapısına kavuşabiliyorsunuz. Üstelik cildinizin ihtiyacı olan vitamin destekli fondotenler de cildinize nefes aldırırken, cildinizin sağlıklı görünümünü korumuş oluyorsunuz. Kapatıcılığı yüksek olan fondotenler tüm cilt kusurlarını kapatarak, cilt tonunda eşitlik sağlayarak mükemmel bir makyaja zemin hazırlıyor. İçeriğinde bulunan zengin E vitamini kompleksiyle antioksidan etki göstererek cilt sağlığınızı korumaya alıyor.

Mat Görünüm Veren Fondotenler:

Yağlı bir cilt yapısına sahip iseniz; mat görünüm sağlayan fondotenlerin çeşitleri sizler için ideal bir formülü sunuyor. Mat fondotenler uygulandığı andan itibaren pürüzsüz, renk tonunu eşitleyen, cilt parlamasını tamamen yok eden, zengin formülü sayesinde yüksek bir kapatıcılık sunan yapıya sahiptir. Yağlı ve karma ciltler için uygun olan mat formüller cildi makyaja kusursuz bir görünümle hazırlar. Ten makyajınızda kadife görünümlü bir cilt tercihiniz ise, mat fondotenleri tercih etmelisiniz. Mat fondoteni uygulamadan önce, cildinizi bir baz yada nemlendirici bir krem ile nemlendirin. Cildinizin nemini sağladıktan sonra fondöten fırçası ya da makyaj süngeri ile ince tabaka olacak şekilde cildinize uygulayınız.

Yoğun Kapatıcı 24 Saat Kalıcı Fondotenler:

Canlı bir cilt görünümü ve tüm kusurları ultra yoğunluğu ile kapatan, pürüzsüz bir cilt sunan 24 saat kalıcı fondotenler, aynı zamanda maske görünümüne sebep olmadan cildinize nefes aldırarak taze bir görünüm sağlar. Parlamayı önleyen, cilt kusurlarını kapatan, temasla bulaşmayan kalıcılıkla 24 saat boyunca sizi kurtaran dayanıklı bir formüle sahiptir. İçeriğinde bulunan hyalüronik kompleks sayesinde cildinizi ihtiyacı olduğu neme kavuşturur. Tüm cilt tiplerine ve her yaşa uygundur. Özel günlerde de 24 saat kalıcılık avantajı ile tüm gün boyunca kusursuz bir görünümle ideal ten makyajı ürünleri arasındadır. Tüm cilt kusurlarını kapatarak, gün boyunca taze bir cilt lüksünü sağlamaktadır.

Su Bazlı Formül İle Saten Görünümlü Ciltler:

Formülünde bulunan özel nemlendiriciler ve su bazlı formül ile cilde yüksek nem kazandıran bu fondotenler, ciltte maske görünümünden uzak doğal bir kusursuzluk oluşturmaktadır. Su bazlı formülü sayesinde cildinizi nemlendirir ve gün boyu cildinize nefes aldırır. Satenimsi bir cilt görünümüne sahip olmak istiyorsanız sizin için ideal bir fondöten seçeneğidir. Su bazlı formüller yorgun ciltlerde canlandırıcı etkisiyle ciltteki yorgun görünümü gizler ve kusurları kapatarak yüksek bir kapatıcı özelliğiyle mükemmel bir pürüzsüzlük sağlar. Doğal pigmentlere sahip olan su bazlı fondotenler cilde saf ve taze bir görünüm vererek, satenimsi pürüzsüzlük de nem dengesini sağlayarak yoğun kapatıcı etkisindedir. Günlük ve gece makyajına uygundur.