Acura Ac-3000 Masaj Ve Biberon Özellikli Manuel Göğüs Pompası 8698726752781

232,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Wee Elektrıklı Gogus Pompası (444)

1.499,78 ₺

Ücretsiz Kargo

Wee Gogus Pompası Manuel 752 (Kutulu) 8690797107529

397,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Acura Ac-3010 Şarjlı Lcd Ekranlı Biberon Özellikli Göğüs Pompası 8698726752788

529,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Acura Ac-3020 Şarjlı, Lcd Ekranlı, Biberon Özellikli Çiftli Göğüs Pompası 8698726752895

669,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Philips Avent Geliştirilmiş Scf39511 Tekli Elektrikli Göğüs Pompası 8710103906216

5.250,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Süt sağma makinesi rahatlıkla bebeklerin anne sütünden faydalanmasını sağlar. Uzmanların da her daim dile getirdiği gibi anne sütü ilk 6 ay boyunca, bebeklerin sağlıklı gelişimi için büyük bir önem taşır. Özellikle onun zayıf bünyesinin daha güçlü hale gelmesi, tamamen doğal mineral içeren anne sütüyle sağlanabilir. O yüzden bebekler doğduğu andan itibaren bu dönem içerisinde 2 saatte bir düzenli olarak emzirilmelidir. Ancak birtakım sebeplerden dolayı o periyodik dönem istenilen şekilde gerçekleşmez. Fonksiyonel özellikleri ve kaliteli malzeme yapısı ile göğüs pompası çeşitleri, anne sütünü sağma avantajı sağlıyor. Böylece bebeğinizin beslenme saati geldiği zaman, bu dönemi kaçırmadan rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Yoğun iş temposu arasında ya da farklı sebeplerden dolayı bebeğinizin düzenli alması gereken anne sütünü aksatmadan, göğüs pompası çeşitleri ile gerçekleştirmeniz mümkün.

Süt Sağma Makinesinin Avantajı Nedir?

Yeni doğan bebekler için ilk 6 ay süre boyunca değerli anne sütünün besleyici mineral yapısı büyük bir önem taşımaktadır. Ancak birtakım sebeplerden dolayı bazı zamanlar annelerin bebeklerine emzirmesi mümkün olmayabiliyor. Bu bazen yoğun iş temposu bazen evdeki işlerle uğraşmak ve yaşanan ruhsal çöküntüler de neden olabilmektedir. Böyle zamanlarda süt sağma makinesi rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Süt sağma makineleri anne sütünün hiçbir dış etmenle temas etmeden doğrudan makineye aktarılmasına olanak tanımaktadır. Süt saklama kabı gibi bir görev yapan ve sağlıklı şekilde sütün muhafaza edilmesine imkan veren göğüs süt pompaları, annelerin günümüzdeki en büyük yardımcıları arasındadır. Üstelik yalnızca zorlu dönemlerde değil, bebeğiniz prematüre olduğu zamanlarda ve fiziki açıdan emme gücüne sahip olmadığında göğüs süt pompası etkin bir çözüm sunmaktadır.

Artı olarak süt salınımını kesilmemesi adına sürekli bir akış elde edilmesi için de bu makine çeşitleri değerlendirilmektedir. Böylece göğüste dolan süt heba olmadan makineye aktarılabilmektedir. Bazı zamanlarda ise göğüs kısmında şişkinlik oluşur ya da bebeğiniz istenilen düzeyde emme gerçekleştirmez. Böyle dolgunluk dönemlerinde süt pompasını kullanarak göğüsteki sütün makine aktarılmasına fırsat tanınabilir. Bu anne adayının sağlığı içinde çok önemlidir. Genel açıdan bakıldığında birçok farklı sebepten ötürü, mutlaka bu dönem içerisinde göğüs pompasının bulundurulması gerekmektedir. Aynı zamanda göğüs pompası kullanımından sonra göğüs ucu koruyucu kullanılmalıdır.

Farklı Göğüs  Pompası Modelleri

Farklı göğüs pompası modelleri kullanım amaçlarına ve prensiplerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu konuda elektrikli ya da manuel tasarım yapısına sahip ürünler arasından seçim gerçekleştirilebilir. Manuel olan ürün çeşitleri üzerinde bir piston bulunur. Bu piston manuel açıdan çekilip bırakılırken makine içerisine göğüslerinden süt akımı gerçekleşir. Bir meme üzerindeki akım azaldığı zaman diğer memeye geçilmeli ve süt dolumu aynı şekilde devam ettirilmelidir. Diğer alternatif ise pille çalışan elektrikli ürünlerdir. Farklı fonksiyonel yapılara ve güçlere sahip olan bu ürünler, her annenin fiziksel durumuna bağlı olarak güç modu ayarlanması yapılmalıdır. Her iki memeden aynı anda salınım işleme gören ürün çeşitleri de bulunmaktadır. Kişisel tercihlere, annenin fiziksel yapısına ve kullanım sürelerine bağlı olarak bu ürünler arasından seçim yapılabilir.

Uygun Fiyatlarla Göğüs Pompası Çeşitleri

Göğüs pompası modelleri ürünün özelliklerine, modeline ve markasına bağlı olarak fiyatlarda değişkenlik gösterir. Hem elektrikli hem de manuel olanlar arasından tercih yapabilir, çok uygun fiyatlarla kategori üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz. Dünyaca ünlü önemli markaların farklı modellerinin yer aldığı kategori içerisinde, bebeğinize sağlıkla sütünüzü aktarmak için göğüs pompaları etkin bir çözüm sunuyor. Güven içerisinde temin edebileceğiniz bu ürünler, gündelik hayat içerisinde sizlere her açıdan büyük kolaylıklar sağlayacaktır.