Yatak Yavrulu

10% 1.470,00 ₺

1.323,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Metinev Marka Çift Kişilik Baza Etekli Pembe Nevresim Takımı

2.842,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Mobilya Ayak Koltuk Çekyat Baza Ayak 11 Cm Kirli Beyaz

14,70 ₺

Baza Modelleri ve Fiyatları

Bazalar yatak odalarının birinci sırada gelen mobilyalarıdır. Kusursuz bir yatak odası dizaynı için olmazsa olmaz olan baza ve yataklar görünümleri kadar rahatlıkları ile en önem taşıyan parçalardır. Hem güzel ve modern görünümlü olan hem de rahatlık sunan baza ve yatak modelleri uzun ömürlü kullanım sunmaları nedeni ile de tercih sebebi olmaktadır. En modern tasarımların yer aldığı baza ve yatak modelleri arasında her sevke uygun modeller bulunur. Her yatak odasında rahatlıkla tercih edilebilecek yatak ve bazalar kolay kullanımı ve açılır kapanır özellikleri ile de hanımların günlük yaşantılarında işlerini son derece kolaylaştırır.

 Baza, Yatak ve Başlıklar

Bazalar konforu ile, yataklar da tasarımları ile değerlendirilen mobilya parçalarıdır. Kalitesine göre değişkenlik gösteren baza modelleri konfor bakımında en üst sırada ter alır. Her yatak ile mükemmel uyum sağlayan bazalar tek ve çift kişilik seçenekleri ile satışa sunulur. Yumuşak dokusu ve havayı geçirgenlik özelliği sayesinde deforme olmaz ve uzun süreli kullanımlarda meydana gelecek düzleşmelerin önüne geçer.

Modern Baza ve Yataklar

Her yatak odasında kullanıma uygun olan yatak ve bazalar takım halinde satışa sunulmuştur. Online satış seçenekleri ile sunulan ürünler farklı renk ve tarz seçenekleri ile ilgi görür. Ücretsiz kargo seçeneği ve hızlı teslimat özellikleri ile alıcılara güven veren yatak ve baza modelleri güvenle satın alınabilir.