Saç Boyası

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Saç Boyası

Saçlarını evde boyamak isteyen kadınların tercihi olan rengarenk sac boyası tüpleri, çoğu zaman beyazların kapanması için hayat kurtarıcı öneme sahiptir. Boyama işleminin evde yapılacak olması halinde boya seçimi daha fazla önem taşır. Farklı renkler ve boya markaları arasında yapılacak geçişler öncesinde işlemin daha sağlıklı ve kalıcı olabilmesi için saç bakımına da özen göstermek gerekir.

Tarzınızı Belli Eden Detay: Saçlarınız

Kıyafet seçiminde istedikleri cesareti gösteremeyen kadınlar tarzlarını belli edecek detayı saçlarında yakalayabilirler. Saç renginde yapılacak ufacık bir değişiklik, yaşam stili üzerindeki etkiyi güçlendirecek ve destekleyecek özelliğe sahiptir. Orijinal saç renginden memnun olmayanlar ya da sayısı her gün artan beyazlardan sıkılanlar düzenli olarak saç boyama işlemi yaparak kalıcı bir güzelliğe sahip olabilirler.

Özel formüller, yaratıcı renkler ve bakım ürünleriyle desteklenen sac boyası ihtiyacınızı online olarak karşılayabilir ve bu ay ne renk bir saça sahip olacağınıza uzun uzun düşünerek karar verebilirsiniz. Boya seçerken marka ve içerik detaylarının iyi incelenmesi gerekir. Çünkü beyaz saçlarından kurtulmak isteyen bir kadın içinde beyaz saç kapatma özelliği olmayan bir boya seçerse istediği sonuca ulaşma ihtimali olmadığını bilmelidir.

Saç Boyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yılın en moda saç rengine sahip olmak istiyor ve moda dergilerinin kapağından fırlamış gibi görünmek istiyorsanız mutlaka ten ve mevcut saç renginizle uyumlu tonlar üzerinden gitmelisiniz. Kömür gibi kara bir saçın tek boyamada sarı olma ihtimali olmadığı gibi ortaya çıkacak sonuçtan da memnun olmama ihtimaliniz yüksek olacaktır. Sıcak tonlar arasında sayılan kızıl kahve ve akaju gibi tonlar buğday tenliler tarafından tercih edilirken kısa kullanımlık radikal ve parlak renkler ise gençlerin tercihleri arasında gösterilebilir.

Saçın kadınların hayatındaki yeri ve önemi düşünüldüğü zaman yapılacak boya seçimine gereken özenin gösterilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Son teknolojilerle üretilen boyalar saça renk vermekle kalmayıp aynı zamanda ihtiyacı olan nem dengesi, bakım, ışıltı ve koruma konusunda da gereken desteği sağlamaktadır. Mevsim değişikliklerinde artan saç rengi değiştirme isteği, kullanışlı, ten rengiyle uyumlu, sıcak, romantik ve seksi bir ton seçimiyle taçlandırılabilir.

Saç Boyası Markaları

Piyasada satışa sunulan ve kadınlar tarafından tercih edilen markaların; en çok satan, beğenilen, popüler ve en yeniler kategorilerini inceleyerek bürünmek istediğiniz görünümü destekleyebilirsiniz. Düzenli olarak kullandığınız marka, renk, ton veya numara ile tamamlayacağınız online alışverişte boyama sonrasında ihtiyacınız olan diğer yardımcı ürünleri de sepete atabilir ve saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı oturduğunuz yerden verebilirsiniz.

Tamamen doğal içeriğe sahip marka tercihinde bulunanlar boyama işlemini daha sık tekrar etmek zorunda kalabilirler. Paketten çıkacak boyama öncesi koruma, boya, yardımcı malzemeler ve boya sonrası renk sabitleyicileri kullanma talimatına uygun bir şekilde tüketerek aynadaki yeni halinizi doya doya izleyebilirsiniz.

Evde Saç Boyamanın Püf Noktaları

Evde saç boyamak için ön hazırlıkların eksiksiz olarak tamamlanması önerilir. Boyama işleminin yapılacağı yer, boyanın karıştırılacağı kap, eldiven, fırça ve diğer ihtiyaçların her an ulaşılabilecek bir yerde tutulması uygulama esnasında her şeyin istenen şekilde gitmesini sağlar. Saç boyama fırçası kullanılarak başlayacak işlem öncesinde saçların kuaförde olduğu gibi tutam tutam ayrılması ve boyama işlemine diplerden başlayarak uçlara doğru gidilmesi önerilir.

Saçında çok fazla sayıda beyaz olanların boyama işlemine beyazları kapatarak başlaması ve önerilen sürenin sonunda kalan saç boyası ile tüm saçı kaplaması ve sararak beklemesi gerekir. İdeal sürenin sonunda boya saçtan akıtılarak yıkanır ve sabitleyici özellik içeren bakım kremi kullanılarak saç renginin doğal bir ışıltıya sahip olması sağlanır.