Bebek Bezi

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Bebek Bezi

Günün ve haftanın fırsatı kapsamında özel olarak değerlendirilmeye açık bebek bezleri artık çok daha organik ve kullanışlı olarak alıcılarla buluşuyor. Beşli ve onlu paketleri sipariş eden kullanıcılar ise iki ya da üç bezi bedava olarak temin etme ayrıcalığına sahipler. Kaliteli, tamamen zararsız ve anti bakteriyel olan bu bebek bezi ürünleri sağlık ve pratiklik açısından sarf edilen tüm talepleri itinayla yerine getiriyor. Her birinin onaylı olması da ekstra bir avantaj olarak görülmektedir. Tüm ürünlerde belli başlı dönemlerde yüzde otuzluk indirimler uygulanmaktadır. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere tüm büyük şehirlere gönderimler yapılmaktadır. Belli bir fiyat aralığının üstünde alışveriş yapan ebeveynler ücretsiz kargo seçeneklerinden de faydalanabilir.

Yeni Doğanlara Özel 1 Beden Bebek Bezleri

Yeni doğan bebeklerin hassas ciltlerine ve bedenlerine uygun olarak özel geliştirilmiş bebek bezleri süper fırsat kampanyaları eşliğinde alıcılara sunuluyor. Yirmili, otuzlu ve ellili paketleri mevcut. Aynı zamanda saf suyla dokunmuş olan bu bezler Türkiye'de ilk olma özelliğini de taşımaktadır. Liflerin iç içe daha organik bir şekilde geçmesini sağlayan saf sular yumuşak hacimlere de ev sahipliği yapıyor. Bu bezleri kullanan anneler bebeklerin uykuya dalma süreçlerinde çok daha rahat ettiklerini ve üründen çok memnun kaldıklarını da dile getirmektedir.  

Onlu Paketler Halinde Satılan Bebek Bezleri ve Ürün Özellikleri

Mükemmel bir emiş gücüne sahip olan bu ürünler bebeklerin hem rahat bir şekilde hareket etmesini hem de kısa vadede uykuya dalmasını kolaylaştırıyor. Kumaşla sarılarak çok daha kaliteli ve kalın bir hale getirilen bu bezler kışlık kullanımlar için de idealdir. Kulaklı bir tasarıma ek olarak dalgalı bir modeli de ihtiva eden bu ürünler havanın çok daha hızlı bir şekilde nüfuz etmesini kolaylaştırır. Devamlı olarak kendini gösteren ve bebekleri büyük ölçüde rahatsız eden bez kontrolleri de bu ürünlere getirilen yenilikler ile birlikte son bulmaktadır. Islaklık göstergesi ön yüzeyde yer alıp doluluk oranını net bir şekilde göstermektedir. Anneler bu doluluk oranlarını an be an gözlemleyerek sadece ihtiyaç duyulduğu takdirde bezleri çıkarmaktadır. Her yönden bebeklerin konforunu düşünen Hassas bir kumaş yapısına sahip olan bu bezler bebeklerin göbek bölgesine temasında da rahatsız edici sonuçlar doğurmamaktadır. Hem sağlıklı hem de kaliteli kullanımlar için önerilen onlu paketler online platformlardan da hızlı bir şekilde sipariş edilebilir.

Süper Fırsat Paketleriyle Bebek Bezleri

112 adet satılan bu ürünlerin neredeyse tamamı yarı fiyatına gelecek şekilde satılmaktadır. Alışverişlerin ekonomik tercihlere ağırlık veren aileler bu ürünlerin siparişlerini vererek haftalar ve aylar boyunca aynı paketi kullanabilirler. Özellikle hareketli bebekler için kolay değiştirme özelliğine sahip olan bu ürünler hakkında bilgi almak isteyen kişiler canlı destek hattına tüm soruları sorabilirler. Aldıkları cevaplar doğrultusunda tatmin olan alıcılar ürün siparişlerini Türkiye'nin her şehrinden yapabilirler. Pişiğe izin vermeyen, rahat hareket alanı tanıyan, anti- bakteriyel olmasının yanında anti-alerjik de olan bu bebek bezleri yırtılıp kolayca açılma avantajına da sahiptir.

Sıvının saniyeler içerisinde emilmesini sağlayan bu modeldeki bebek bezleri aynı zamanda sıvının bebeğin cildinden uzaklaşmasını da sağlayan akıllı bir sisteme sahiptir. Ürün kesinlikle pamuk içermez ve bebeğin kaşınması ya da rahatsız hissetmesi gibi olumsuz etkilerden uzaktır. Ancak pamuk kadar yumuşak olan dokusuyla farkını da gözler önüne sermektedir. Süper fırsat paketleri tüm alıcı kitlesi için geçerli olup sürekli olarak devam etmektedir. Dileyenler telefonla da siparişlerini vererek yeni ürünlerini anında deneyebilirler.