Motosiklet Çantası

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Motosiklet Çantası

Motosiklet Çantası, motosikletlerin arka kısımlarına montajı gerçekleştirilen çanta çeşitleri, eşyaların güvenle taşınmasına olanak tanımaktadır. Hem sürüş esnasında gerekli olan hem de taşınması gereken eşyalar rahatlıkla geniş haznesi bulunan çantalar içerisine yerleştirilebilir. Motosiklet bilindiği üzere kullanım açısından dikkat edilmesi gereken en önemli araçtır. Bu yüzden motosiklet kullanıcılarının eşyaları çantasız şekilde yanında taşıması dikkat dağınıklığına sebep olabilir. Ayrıca yaşanabilecek olası sarsıntılar karşısında eşyaların yola saçılmasını önlemek için, özel tasarımlı hazırlanmış motosiklet çantası mevcuttur.

Topcase ismiyle de bilinen motosiklet çantaları, kapasitesine bağlı olarak farklı seçenekler arasından tercih imkanı sunmaktadır. Ayrıca motosikletin marka ve modeli ile yapısına bağlı olarak tercih fırsatı elde edilebilir. Örneğin sadece kask taşıyabilecek özellikteki çanta alternatifleri tercih edilebilir. Daha yüksek kapasiteleri kaldırabilecek modeller de motosikletin arka kısmına rahatlıkla monte edilebilmektedir. Özel kilitlenebilir sistemi eşyaların güvende almasına ve motosikletlerin bırakılarak günlük işlerin gerçekleştirilmesine olanak vermektedir.

Hırsızlıklara Karşı Özel Koruma Sağlayan Motosiklet Çantaları

Araç bakımından hırsızlık söz konusu olduğu zaman motosikletler daha açık bir hedeftir. Bu yüzden mutlaka kaliteli malzeme yapısı ile üretimi gerçekleştirilmiş motosiklet çantası çeşitlerine yönelmek büyük önem taşır. Böylece olası hırsızlık vakaları karşısında önlem alabilirsiniz. Sağlam fiziki yapısı ve özel çelik malzemesi, değişik ağırlıklardaki eşyaları güvenle taşıma imkanı da vermektedir. Görsel açıdan da farklı tasarımlarla hazırlanmış çantalar, renk ve model yapısına göre kişisel tercihinize göre, motosikletin yapısına uyumlu seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. 48 litrelik hacmi ulaşabilen motosiklet çantaları, rahatlıkla iki tane kask taşıma kapasitesine sahiptir.

Led ışık sisteminde bulunan bu ürün çeşitleri stop lambaları ile senkronize bir çalışma gösterir. Darbeye karşı özel sensör alarm sistemi, opsiyonel yaslanma pedi ve uzaktan kumanda ile kolay kontrol etme özellikleri; motosiklet severlerin rahatlıkla kullanmasına olanak tanır. Böylece anlık çanta içerisinde herhangi bir eşya almak istediğinizde, kolayca açabilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı ürünler değişik marka ile modelleri altında tercih edilebilmektedir. Geniş renk ve model yelpazesine sahip olan çantalar, estetik bir tarz katkısıyla da motosikletlerinizin daha havalı görünmesine olanak vermektedir.

Pratik Kullanım İmkanı Sağlayan Farklı Markalardaki Motosiklet Çantaları

Dünya çapında büyük ve bilindik markalar eşliğinde üretimi gerçekleştirilen motosiklet çantası modelleri, pratik bir kullanım imkanı sunar. Taşınabilir olmaları sayesinde rahatlıkla motosikletten çıkarabilir ve evinize götürebilirsiniz. Ayrıca su geçirmez özelliği ile çizilmelere karşı dayanıklı olmaları uzun ömürlü bir kullanım avantajını sunuyor. Dilediğiniz model tasarımı içerisinde üretimi gerçekleştirilmiş farklı marka ve modellerdeki motosiklet çantalarını, hemen site üzerinden uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Konforlu ve pratik bir kullanım sağlayan bu çantalar, tam donanımlı teknolojik sistemleri ve çelik yapısıyla, eşyalarınızın devamlı güvenlik almasına da ayrıcalık sağlıyor.

Kullanım Açısından Farklı Yapılara Sahip Motosiklet Çanta Çeşitleri

Motosiklet çantaları sadece arka taraflarda kullanılmaz. Depo üzerinde tercih edilecek farklı yapılar altında hazırlanmış çanta modelleri de bulunmaktadır. Depo üstüne montajı gerçekleştirilen bu ürün çeşitleri mıknatıs yardımıyla yapışır. Özellikle 4 ayrı noktasındaki güçlü mıknatısları sayesinde, ne kadar hız yapılırsa yapılsın tüm eşyaların güvenle taşınmasına olanak tanımaktadır. Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran depo üstü çanta modelleri, bütün farklı model yapısındaki motosikletlere rahatlıkla yerleştirilebilmektedir. Tüm eşyalarınızı güvenli ve konforlu biçimde taşıyabilmeniz için zengin ürün seçenekleri kategori üzerinde sizleri bekliyor. Uygun fiyatlarla motosikletinizin farklı noktalarına yerleştirebileceğiniz çantalar sayesinde, yolculuklarınızın daha rahat ve keyifle geçmesine olanak sağlayabilirsiniz. Marka ve özelliklerine göre değişen yapılarıyla sizlere uygun çantalar rengarenk kreasyonu ile tercih şansı da sunuyor.