Goldmaster Sude By-4504 Dikey Elektrikli Süpürge

21% 315,00 ₺

249,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

Dikey Süpürge Fiyatları

Ev hanımlarının ev içerisindeki en büyük yardımcıları süpürgelerdir. Her türlü halıdaki tozu derinlemesine süpüren ve halıları temizleyen süpürgeler hemen her gün kullanılması nedeni ile kaliteli olması gereken elektronik ev eşyalarıdır. Evde her köşeye rahatlıkla girebilen süpürgeler rahat döner başlıklı sistem ile tercih edilerek bayanlara oldukça kolay bir kullanım fırsatı sunar. Hızlı çekiş kuvveti her halıdaki gübürleri profesyonelce alır ve haznesinde biriktirir. Birçok dünya markasının satışa sunduğu elektrikli süpürgeler ile evlerdeki temizlik işlemleri oldukça rahat bir şekilde yapılabilmektedir. 

Dikey Ev Süpürgeleri

Teknolojinin son ürünleri dikey süpürge modelleri hem kolay yer kaplamayan tipleri hem de rahat kullanım özellikleri ile bayanların oldukça ilgi gösterdikleri ürünlerdir. Özellikle bu alanda isim yapmış olan Arnica, sunduğu birçok farklı dikey süpürge modelleri ile bayanların süpürge ihtiyacının büyük kısmını giderir. Her renkte satışa sunulan süpürgeler kaliteli çekiş güçleri ile de hayran bırakmaktadır. Torbalı ve filtreli seçeneklere sahip dikey süpürge modelleri rahat taşınabilir olması nedeni ile de oldukça ilgi görür.

Dikey Süpürge Modelleri

Arnica’nın yanı sıra günümüzde birçok farklı markanın dikey süpürge modelleri güvenli alışveriş seçenekleri ile tercih edilebilir. Uygun fiyat garantili olarak satılan Sinbo, Fantom, Sunny, Fakir ve Rowenta gibi markalarında dikey süpürgeleri farklı fiyat seçenekleri ile satışta yer almaktadır. Uygun fiyat garantisi ve ücretsiz kargo koşullarına sahip olan süpürgeler hızlı teslimat seçenekleri ile de alıcıların hizmetine sunulmuştur.