Battaniyeler ev tekstil kategorilerinden en çok satın aldığımız ve kullandığımız ürünlerdir. Ev dekorasyonunda kişisel yaşam tarzının yansıtabilmesi için en önemli yardımcılar ev tekstil ürünleridir. Mutfaktan yatak odasına, salondan çocuk odasına kadar evin farklı yerlerinde kullanılan ürünler sayesinde kişisel ihtiyaçlar karşılanırken keyifli bir yaşam ortamı da sağlanmış olur.

Dekorasyon Tercihinin Ev Tekstiliyle Uyumu Nasıl Sağlanır?

Dekorasyon tercihi ve ev tekstil ürünleri arasında sağlanan uyum, yaşam alanlarının daha huzurlu ve konforlu olması için önemlidir. Salon ve oturma odası gibi alanlarda mobilyalarla uyumlu olması istenen ürünler halı ve perdeyken mutfakta masa örtüsü ve el havluları bir ahenk sergilemelidir. İnsan hayatının büyük bir kısmının geçtiği evler ve yatak odaları kullanışlı mobilyalar ve kaliteli tekstil ürünleriyle hazırlanarak gün içinde kaybedilen enerji yeniden kazanılabilir.

Yatak odalarında kullanılan yataklar kişisel tercihlere göre; yastık, nevresim takımı, battaniye, yatak örtüsü ve banyo tekstil ürünleriyle birbirini destekleyerek ev ve odaların daha hoş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Bebek, çocuk, genç ve ebeveyn odalarında kullanılan parçalar, mevsime uygun renk, desen ve kumaş tercihleriyle dikkat çeker. Aynı zamanda ideal bir ev hediyesi olarak da tercih edilecek olan ev tekstilleri, sık kullanılmalarına rağmen uzun ömürlü oluşlarıyla ev halkının ihtiyaçlarını karşılar.

Yatak Odası Tekstil Ürünleri

Evde bulunanların yaş ve ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilen odalar, her yeni güne sağlıklı bir başlangıç yapmak isteyenlerin huzur mekanıdır. Farklı markalara ait ürünleri bir arada bulmak ve detaylı olarak incelemek için mağaza mağaza dolaşmak yerine online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Nevresim takımları; tek ya da çift kişilik ölçülerde hazırlanan nevresim takımları, genel olarak çarşaf, yastık kılıfı ve nevresimden oluşur. Yaz ve kış mevsimine özel ihtiyaçları karşılamak için hazırlanan koleksiyonlar, kişisel zevke uygun olarak odanın havasını baştan sona değiştirecek güce sahiptir.

Pike takımları; çarşaf, yastık kılıfı ve pikeden oluşan setler yine tek ya da çift kişilik olarak hazırlanır. Desenli, renkli, taraftar ya da belli bir temaya ait olan modeller özellikle yaz aylarının vazgeçilmezidir.

Battaniye; farklı ölçülerde üretilen battaniye modelleri sadece yatak üzerinde değil, oturma odasında ve tv koltuğunda da kış aylarında kullanılarak hayata keyif katar. Son dönemlerin en popüler tercihleri arasında yer alan örme battaniyeler ve giyilebilen modeller şehir hayatının koşuşturmasına ufak bir mola vermek isteyenlerin kurtarıcısıdır.

Uyku seti; 4 mevsim kullanılan modelleriyle ev tekstil ürünlerinde yeni bir çığır açan uyku setleri, yatakların her zaman toplu ve düzenli kalmasını sağlar.

Çeyiz seti; günlük kullanımdan ziyade klasik yardımcı malzemeler eşliğinde özenle hazırlanan modeller her genç kızın çeyizinde yer bulur. Pikeden nevresime, yastıktan çarşafa kadar yatak odalarında kullanılan tüm ev tekstili ürünlerini tek bir pakette bulunduran setler maliyet açısından da avantajlıdır.

Hayalleri Gerçeğe Dönüştürün

Özellikle çocuk ve gençler için hazırlanan koleksiyonlar sahip oldukları temalarla kullanıcısına hayallerin gerçeğe dönüşmesini vaat eder. En sevdikleri karakter, tuttukları takım ya da hayranı oldukları oyuncuyla bir arada bulunma imkanı sunan lisanslı ürünler, uyku saatlerinin daha verimli geçmesi için de tercih edilir. Elektrikli battaniyeden yatak altı aleze, lastikli çarşaftan yastığa, yorgan setinden yatak örtüsüne kadar geniş bir koleksiyona sahip olan ürünleri online sipariş ederek hem taşıma derdinden hem de seçim aşamasında kararsız kalma riskinden kurtulabilirsiniz. Sadece bir uyku elemanı olarak görülmemesi gereken battaniyeler, sezona özel renk, desen, tarz ve malzeme seçenekleriyle özel günlerde hediye olarak da değerlendirilebilir. Sipariş aşamasında çocuğunuzun yatağı için su geçirmez alez satın alarak olası riskleri ortadan kaldırabilirsiniz.