Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Kırmızı

100,72 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 37 Tuşlu Pembe

115,96 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Siyah

100,72 ₺

Ücretsiz Kargo

12%
Lazimbana.com 12%

Kareoke Mikrofon Bluetooth Wster Ws-858

129,90 ₺

114,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Blok Flüt Karışık Renkler

18,10 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Mavi

100,72 ₺

Ücretsiz Kargo

SL 350W S-LINK DC 12V-AC 220V 350W POWER INVERTER

189,42 ₺

Ücretsiz Kargo

S-link SL-700W 700W DC12V-AC230V İnverter

396,06 ₺

Ücretsiz Kargo

SL 500W S-LİNK DC 12V TO 220V POWER İNVERTER

264,04 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Blok Flüt Fildişi Rengi

18,10 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 13 Tuşlu Pembe

27,84 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 13 Tuşlu Kırmızı

27,84 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 13 Tuşlu Mavi

27,84 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 13 Tuşlu Turuncu

27,84 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Pembe

100,72 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 37 Tuşlu Mavi

115,96 ₺

Ücretsiz Kargo

S-LİNK SL-150W ÇAKMAKTAN POWER İNVERTER 

137,76 ₺

Ücretsiz Kargo

S-LİNK SL-200W ÇAKMAKTAN POWER İNVERTER 

154,98 ₺

Ücretsiz Kargo

20%
Lazimbana.com 20%

KAPI ARKASI ELMOP RENKLİ ASKILIK 7 li

27,50 ₺

22,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Müzik aletleri kategorisinde, müzik üretim süreçlerine doğrudan etki eden enstrümanlar ve müzik dinleme zamanlarını daha keyifli ve konforlu hale getiren yardımcı gereçler yer alıyor. Müzik sanatı ile amatör ve profesyonel olarak ilgilenen herkes özel fırsatlar ve kampanyalar eşliğinde bu ürünlere sahip olabilirler. Türkiye'nin her yerine kargo gönderimi mevcuttur. Belli bir fiyat aralığında alışverişlerini tamamlayan alıcılara kargo ücretsiz olarak gönderiliyor. Özel kılıfları ile birlikte sürpriz hediyeler de müşteri memnuniyetini sağlayacak orandadır.

Gitar Modelleri ve Seçenekleri

Klasik, akustik ve elektro gitar olmak üzere birçok farklı seçeneğe ayrılan gitar modelleri bu kategorideki ilk ürünler. Şık tasarımları ile her alanda farkını ortaya koyan gitarlar kılıf hediyeli olarak takdim ediliyor. Telleri ve gövdesi ile kalitesini konuşturan elektro gitarlarda renk seçenekleri siyah, kırmızı ve bordo gibi popüler bir oranda tercih edilen renklerdir. Elektro gitar setleri de çok daha indirimli fiyatlarda sunulduğu için sıklıkla incelenen müzik aletleri kategorisinde bulunuyor. Maun ve gül ağacı gibi dayanıklı olduğu kabul edilen malzemelerin bir araya getirilmesiyle üretilen bu gitarlar çevresel şartlara ve darbelere karşı ekstra koruma içermektedir. Paketin içeriğinde askılar, kablolar ve ses düzeneklerini ayarlamaya yarayan info da yer almaktadır.

Tüm Seçenekleriyle Mikrofon Çeşitleri

Kablolu ve kablosuz olarak imal edilen ve alıcıların beğenisine sunulan mikrofonlar hem müzik yapım aşamalarında hem de çeşitli partilerde kullanılmaktadır. Düzgün ve üst düzey ses kalitesi ile birlikte şarkıların çok daha berrak bir şekilde söylenmesini olanaklı hale getiren ürünlerdir. 3 metreye kadar uzanabilen kablolu mikrofonlar performans içeren gösterilerde de profesyonel bir şekilde kullanılabilir. Frekans aralığı 110 - 120 mHz aralığında değişen bu ürünler 2 yıllık garanti kapsamındadır. Kablosuz mikrofonlarda fiyat farkı çok azdır ve kullanım hacmi daha geniştir. Diğer seçenekler arasında yaka mikrofonları yer alıyor. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan yaka mikrofonları sinyal oranı bakımından da fark yaratmaktadır. Karaoke eğlencelerine de doğrudan eşlik eden yaka mikrofonları tercihe bağlı olarak özel kulaklık sistemlerine giriş yapılarak da kullanılabilir.

Dijital Piyanolar ve Ürün Özellikleri

Sağladığı üst düzey performans ile birlikte yeni nesil müzik aletleri seçeneklerinde özel bir yeri olan dijital piyanolar kulaklığı ve taburesi ile birlikte satışa çıkarılmaktadır. Genellikle talep edilen renkleri siyah ve beyaz gibi karakteristik renkler oluyor. Tuş sayısı 88 pedal sayısı 3 olan bu piyanolar hem amatör hem de profesyonel müzik tutkunları için ideal standartlara sahiptir. Ses sayısı 10 olan bu müzik aletleri kapaklı yapısı sayesinde korunaklı bir şekilde kullanılabilir. Her şarkı için 100 Kb'lik bir kayıt kapasitesi bulunan bu aletlerde sadece çalmak için değil çalınan şarkıların kayıt altına alınması için de uygundur. Kredi kartı kullanan müşterilere sayıları 2 ile 4 arasında değişen taksit avantajları sunulmaktadır.

Müzik Ekipmanları Aksesuarları

Müzik ekipmanları aksesuarları müzik aletlerini daha korunaklı ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte metronom akort aleti gibi yardımcı gereçler de bu kategoride yer alıyor. Klipsli olarak imal edilen bu cihazlar müzik aletlerinin akort edilme işlemlerine doğrudan doğruya etki etmektedir. Her türde müzik aletinin seslerini algılayıp akort edilmesini sağlayan çok özel metronomlar da bulunuyor. Dijital olan bu modeller ithal olup kampanyalı fiyatları ile dikkat çekmektedir. Diğer aksesuarlar arasında gitar telleri ve kılıfları sayılabilir. Yedek teller asıl teller kadar kaliteli olup uzun süreli olarak kullanıma elverişlidir. Gitar kılıfları ise su geçirmez özellikleriyle gitarların bir yerden bir yere taşınmasını daha kolay hale getirmektedir.