40%
Lazimbana.com 40%

LİNO 13 TUŞLU Melodika

25,00 ₺

15,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Kırmızı

100,72 ₺

Ücretsiz Kargo

25%
Lazimbana.com 25%

RBC 32TUŞLU MELODİKA

65,00 ₺

49,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Ticon 32 Tuşlu Melodika

69,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 37 Tuşlu Pembe

115,96 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Siyah

100,72 ₺

Ücretsiz Kargo

BOLK FLÜT MASİS

7,50 ₺

Ücretsiz Kargo

BLOK FLÜT HELVACIOĞLU

10,00 ₺

Ücretsiz Kargo

YAMAHA YRS-23 ÇANTALI ORJİNAL SOPRANO BLOK FLÜT

28,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Blok Flüt Karışık Renkler

18,10 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Mavi

100,72 ₺

Ücretsiz Kargo

MELODİKA HORTUMU

9,00 ₺

Ücretsiz Kargo

BLOK FLÜT YILDIZLAR MARKA

7,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Blok Flüt Fildişi Rengi

18,10 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 13 Tuşlu Pembe

27,84 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 13 Tuşlu Kırmızı

27,84 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 13 Tuşlu Mavi

27,84 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 13 Tuşlu Turuncu

27,84 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Pembe

100,72 ₺

Ücretsiz Kargo

Bigpoint Melodika 37 Tuşlu Mavi

115,96 ₺

Ücretsiz Kargo

25%
Lazimbana.com 25%

LİNO 32 Tuşlu Melodika + Çantalı aynı gün kargo

75,00 ₺

56,50 ₺

Ücretsiz Kargo

28%
Lazimbana.com 28%

MELODİKA MASİS 32 TUŞLU

75,00 ₺

54,00 ₺

Ücretsiz Kargo

31%
Lazimbana.com 31%

TİCON 32 K MELODİKA

75,00 ₺

52,00 ₺

Ücretsiz Kargo

HELVACIOĞLU 32 TUŞLU MELODİKA

49,90 ₺

Ücretsiz Kargo

MASİS 32K MELODİKA

54,90 ₺

Ücretsiz Kargo

28%
Lazimbana.com 28%

MELODİKA SUDOR MARKA 32 K AYNI GÜN KARGO

75,00 ₺

54,00 ₺

Ücretsiz Kargo

32 Tuş Ticon Melodika Çantalı

68,00 ₺

Ücretsiz Kargo

56%
Lazimbana.com 56%

Masis Blok Flüt Japon Sistemi Okul Flütü

13,44 ₺

5,94 ₺

Ücretsiz Kargo

29%
Lazimbana.com 29%

Renkli Melodika Flüt 13 Tuşlu Melodika

21,02 ₺

15,02 ₺

Ücretsiz Kargo

Üflemeli çalgılar müzik dünyasında en çok çeşidi bulunan enstrümanlardandır. Kullanılacak müzik türüne ve amacına bağlı olarak değişkenlik gösteren farklı ürünler tercih edilebilmektedir. Şekline, yapısına ve çıkan sese göre doğru bir ritim yakalanmasına fırsat verir. Yan flüt, pikolo; tuba, ney, korno, trombon, mızıka obuğa gibi daha birçok farklı çeşitleri bulunur. Okul çağında kullanılan ve eğitim için büyük öneme sahip olan flüt, parmaklar ve nefes kullanılarak çocuklara müzik sevgisinin aşılanmasına olanak tanır. Özellikle flütler amatör veya profesyonel olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sevilen bir müzik tonuna bağlı olarak nota bilmeden dahi rahatlıkla çalma şansı vermektedir.

Flüt Çeşitleri

Flüt çeşitleri yan ve blok flüt olmak üzere iki farklı seçenekle tercih edilebilir. Özellikle okullarda blok flüt kullanılmaktadır. Plastik tasarımıyla hazırlanan bu müzik aletleri, renk açısından geniş bir yelpaze sunar. Bu da öğrencilerin müziğe olan ilgisinin daha fazla artmasına fırsat vermektedir. Yan flüt çeşitleri ise çok daha kapsamlı nefesli çalgılar olarak bilinir. Tasarım ve yapı olarak fiyat noktasında değişkenlik gösterir. Batı müziğinde yoğun olarak kullanılan yan flütler, profesyonel bir amaç altında orkestralarda etkin bir rol üstlenmektedir.

Geniş Bir Yelpaze Altında Tercih Edilecek Nefesli Çalgılar

Müzik aletleri arasında en geniş yelpazeye sahip olan nefesli çalgı çeşitleri, kullanılacak yere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Flüte benzeyen yapısıyla bir diğer nefesli çalgı ise obua çeşididir. Özellikle klasik senfoni orkestralarının vazgeçilmez parçaları arasında öne çıkar. Her ne kadar flüte benzese dahi tasarım açısından daha geniş bir yapı sunar. Bu da kullanım yerine ve fiyatlarına bağlı olarak marka kapsamında değişkenlik ortaya çıkarır. Kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla dilediğiniz modeli güvenle sipariş verebilirsiniz. Aynı şekilde melodika çeşitleri de parmak ve nefes kullanılarak harika sesler çıkaran müzik aletleri. Tuşları piyanoya benzer. Bu müzik aletini doğru şekilde kullanabilmek için büyük bir ustalık gerekir. Hem tuşlara basarken hem de nefes vererek etkin bir uyum yakalanması önemlidir. Amatör veya profesyonel olarak bu müzik aletleri kullanılabilmektedir. Sevdiklerinizle beraber keyifli bir zaman geçebilir, notalarını bulmak suretiyle dilediğiniz şarkıyı seslendirebilirsiniz.

Nefesli Çalgılarda Farklı Türler

Üflemeli çalgılarda farklı türler arasında mızıka aslına bakılırsa oldukça dikkat çeker. Özellikle kullanım açısından farklılık göstermektedir. Nefesle beraber farklı notalara basmak için dil kullanılmaktadır. Özellikle müzikler çok daha hızlı şekilde ve uyumlu olarak çıkarılabilir. O yüzden orkestra ile birlikte birçok farklı grubunda mızıka yoğun olarak tercih edilir. Daha eğlenceli, komik ve neşeli şarkılar çalmak için mızıka en sevilen ortak müzik aletleri arasındadır. Profesyonel ya da amatör olarak keyifle kullanılabilir. Özellikle diyatonik mızıka çeşitleri Rock ve Blues müzikleri yaparken tamamlayıcı bir unsur olarak ön plana çıkar.

Uygun Fiyatlarla Birbirinden Kaliteli Nefesli Çalgı Çeşitleri

Nefesli çalgı modelleri hem amatör hem de profesyonel olarak geniş bir yelpaze sunuyor. Bireysel olarak eğlenceli bir vakit geçirmek için kullanılabilmektedir. Aynı zamanda profesyonel açıdan gruplarda ve orkestralarda olmazsa olmazlar arasındaki müzik aletleridir. Özellikle eğitim konusunda küçük yaştan itibaren çocuklar için büyük öneme sahiptir. Mutlaka kaliteli markaların zengin tasarımları arasından tercih yapılması önerilir. Doğru sesin çıkması için özel olarak etkin malzeme ile üretimlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Dünyanın en büyük markalarının sunduğu zengin tasarım altındaki nefesli çalgıları, kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Kullanacağınız yere ve gerçekleştireceğiniz amaca bağlı olarak dilediğiniz ürünü seçmeniz mümkün. Oda müziğinde ve orkestralarda kullanılan trompet ile birlikte tüm farklı yapıya sahip nefesli çalgılar sizleri bekliyor.