Profesyonel Kamış Ney İzzet Özkan Açkısı (Samandağ Kamışı)

30% 250,00 ₺

174,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Tgb 32 Tuşlu Melodika

92,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Südor 32 Tuşlu Melodika Çantalı Hortumlu Melodika

75,00 ₺

Helvacıoğlu 13 Tuşlu Melodika

25,00 ₺

Yıldızlar Kod091 Blok Flüt

16% 17,00 ₺

14,35 ₺

Helvacıoğlu 32K Melodika 1032

64,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Helvacıoglu 1000 Blok Flüt Kutulu

19% 26,00 ₺

21,15 ₺

Bigpoint Blok Flüt Karışık Renkler

11,90 ₺

Melodika 32 Tuşlu Helvacıoğlu

59,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Lino Melodika 25 Tuşlu Çantalı

91,50 ₺

Bigpoint Melodika 37 Tuşlu Mavi

121,11 ₺

Brons Melodika 32 Tuşlu

77,00 ₺

Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Siyah

106,07 ₺

Helvacıoğlu 1032 32Tuş Melodika

64,00 ₺

Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Kırmızı

106,07 ₺

Pembe 32 Tuşlu Melodika Çantalı

75,00 ₺

Helvacıoğlu 1000 Blok Flüt Kutulu

18,75 ₺

Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Mavi

106,07 ₺

Kzl - 1102193 Kutulu Mızıka 12 Cm 

22,80 ₺

Helvacıoğlu 1032 32Tuş Melodika

56,00 ₺

Lino Melodika 32K- Orjinal Ürün Sağlık Bakanlığı Onaylı

77,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Melodika Lino 32K-Sağlık Bakanlığı Onaylı -

76,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Helvacıoğlu 1000 Blok Flüt Kutulu

10,75 ₺

Bigpoint Blok Flüt Fildişi Rengi

11,90 ₺

Bigpoint Melodika 32 Tuşlu Pembe

106,07 ₺

Rubenis Blok Fülüt

9,83 ₺

Bigpoint Melodika 37 Tuşlu Pembe

121,11 ₺

Masis Melodika 32 Tuşlu + Çantalı Siyah

87,00 ₺

Üflemeli çalgılar müzik dünyasında en çok çeşidi bulunan enstrümanlardandır. Kullanılacak müzik türüne ve amacına bağlı olarak değişkenlik gösteren farklı ürünler tercih edilebilmektedir. Şekline, yapısına ve çıkan sese göre doğru bir ritim yakalanmasına fırsat verir. Yan flüt, pikolo; tuba, ney, korno, trombon, mızıka obuğa gibi daha birçok farklı çeşitleri bulunur. Okul çağında kullanılan ve eğitim için büyük öneme sahip olan flüt, parmaklar ve nefes kullanılarak çocuklara müzik sevgisinin aşılanmasına olanak tanır. Özellikle flütler amatör veya profesyonel olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sevilen bir müzik tonuna bağlı olarak nota bilmeden dahi rahatlıkla çalma şansı vermektedir.

Flüt Çeşitleri

Flüt çeşitleri yan ve blok flüt olmak üzere iki farklı seçenekle tercih edilebilir. Özellikle okullarda blok flüt kullanılmaktadır. Plastik tasarımıyla hazırlanan bu müzik aletleri, renk açısından geniş bir yelpaze sunar. Bu da öğrencilerin müziğe olan ilgisinin daha fazla artmasına fırsat vermektedir. Yan flüt çeşitleri ise çok daha kapsamlı nefesli çalgılar olarak bilinir. Tasarım ve yapı olarak fiyat noktasında değişkenlik gösterir. Batı müziğinde yoğun olarak kullanılan yan flütler, profesyonel bir amaç altında orkestralarda etkin bir rol üstlenmektedir.

Geniş Bir Yelpaze Altında Tercih Edilecek Nefesli Çalgılar

Müzik aletleri arasında en geniş yelpazeye sahip olan nefesli çalgı çeşitleri, kullanılacak yere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Flüte benzeyen yapısıyla bir diğer nefesli çalgı ise obua çeşididir. Özellikle klasik senfoni orkestralarının vazgeçilmez parçaları arasında öne çıkar. Her ne kadar flüte benzese dahi tasarım açısından daha geniş bir yapı sunar. Bu da kullanım yerine ve fiyatlarına bağlı olarak marka kapsamında değişkenlik ortaya çıkarır. Kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla dilediğiniz modeli güvenle sipariş verebilirsiniz. Aynı şekilde melodika çeşitleri de parmak ve nefes kullanılarak harika sesler çıkaran müzik aletleri. Tuşları piyanoya benzer. Bu müzik aletini doğru şekilde kullanabilmek için büyük bir ustalık gerekir. Hem tuşlara basarken hem de nefes vererek etkin bir uyum yakalanması önemlidir. Amatör veya profesyonel olarak bu müzik aletleri kullanılabilmektedir. Sevdiklerinizle beraber keyifli bir zaman geçebilir, notalarını bulmak suretiyle dilediğiniz şarkıyı seslendirebilirsiniz.

Nefesli Çalgılarda Farklı Türler

Üflemeli çalgılarda farklı türler arasında mızıka aslına bakılırsa oldukça dikkat çeker. Özellikle kullanım açısından farklılık göstermektedir. Nefesle beraber farklı notalara basmak için dil kullanılmaktadır. Özellikle müzikler çok daha hızlı şekilde ve uyumlu olarak çıkarılabilir. O yüzden orkestra ile birlikte birçok farklı grubunda mızıka yoğun olarak tercih edilir. Daha eğlenceli, komik ve neşeli şarkılar çalmak için mızıka en sevilen ortak müzik aletleri arasındadır. Profesyonel ya da amatör olarak keyifle kullanılabilir. Özellikle diyatonik mızıka çeşitleri Rock ve Blues müzikleri yaparken tamamlayıcı bir unsur olarak ön plana çıkar.

Uygun Fiyatlarla Birbirinden Kaliteli Nefesli Çalgı Çeşitleri

Nefesli çalgı modelleri hem amatör hem de profesyonel olarak geniş bir yelpaze sunuyor. Bireysel olarak eğlenceli bir vakit geçirmek için kullanılabilmektedir. Aynı zamanda profesyonel açıdan gruplarda ve orkestralarda olmazsa olmazlar arasındaki müzik aletleridir. Özellikle eğitim konusunda küçük yaştan itibaren çocuklar için büyük öneme sahiptir. Mutlaka kaliteli markaların zengin tasarımları arasından tercih yapılması önerilir. Doğru sesin çıkması için özel olarak etkin malzeme ile üretimlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Dünyanın en büyük markalarının sunduğu zengin tasarım altındaki nefesli çalgıları, kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Kullanacağınız yere ve gerçekleştireceğiniz amaca bağlı olarak dilediğiniz ürünü seçmeniz mümkün. Oda müziğinde ve orkestralarda kullanılan trompet ile birlikte tüm farklı yapıya sahip nefesli çalgılar sizleri bekliyor.