Motosiklet Eldiveni

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Motosiklet Eldiveni

Motosikletler için en önemli aksesuarlardan biri de motosiklet eldiveni çeşitleridir. Özellikle farklı hızlara çıkıldığı zaman soğuk hava şartlarına karşı elleri koruyan bu ürünler, değişik mevsimlerde her daim avantajlıdır. Farkında olmadan ellerde yaşanabilecek don tehlikesi, ellerin bir anda çözülmesine sebep olabilir. O yüzden özel materyal yapısıyla üretimi gerçekleştirilen eldivenler, farklı şehirlerdeki hava koşullarına karşı güçlü bir önlem sunar. Fiziksel özelliklerinin yanı sıra görsel açıdan da estetik bir tarz ortaya çıkaran eldivenler, motosiklet kullanıcılarının en çok aksesuar tercihleridir. Motosikletin hakimiyetini kaybetmeden elleri hem soğuktan hem de rüzgardan koruyan eldivenler, karizmatik ve havalı görünümleriyle motosiklet severlerin kendilerini daha özgür; öz güvenli hissetmelerine olanak tanır. Malzeme açısından ve üretim yapısına bağlı olarak diğer eldivenlerden farklıdır. Doğrudan motosiklet kullanıcıları için tasarım yapılmıştır ve motosikletin güvenle kullanılmasına imkan verir.

Özel Malzeme Yapısı İle Motosiklet Eldivenleri

Bütünüyle dış koşullara karşı etkin bir koruma sağlaması için özel tekstil malzemesi ile hazırlanan motosiklet eldiveni modelleri su geçirmezdir. Ayrıca nefes alabilir ve terlemeyi önleyerek ellerin kayganlaşmasına engel olur. Üzerinde kullanılan özel madde sayesinde terleme yaratacak sıvı dışarı atılır ve ellerin devamlı kuru kalmasına olanak verir. Uzun süreli yolculuklar esnasında motor hakimiyetini korumak ve ellerin sağlıklı kalması için, terlemeyi önleyici motosiklet eldivenlerini tercih etmek büyük bir önem taşımaktadır. Genellikle daha çok sonbahar ve kış aylarında önemli bir katkı sağlıyor olsalar dahi, motosiklet eldivenleri yaz aylarında da mutlaka değerlendirilmektedir. Bu yüzden malzeme yapısı açısından yaz ve kış motosiklet eldivenleri olarak ikiye ayrılırlar. Soğuk hava koşullarına karşı kış aylarında kullanılacak özel yapı ile hazırlanmış eldivenler bulunurken, yaz aylarında uyumlu değerlendirilecek modeller de üretimden geçmektedir. 0 dana derisinden tasarım haline getirilmiş bu ürünler, konforlu bir sürüş imkanı sunar. Su geçirmez özelliği ise yağmurlu havalarda ellerinizin ıslanmasına ve ağırlaşmasına engel olur. Ne kadar hız yapılırsa yapılsın asla soğuk geçirmez malzemesi, buz ve don hissini asla yaşatmaz. Böylece sürüş keyfini katlayabilir ve bütün bir gün boyunca motosiklet üzerinde rahatlıkla yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Pratik Kullanım İmkanı Sağlayan Motosiklet Eldivenleri 

Bilek bölümünde özel ayarlama kısmı bulunan motosiklet eldiveni, bu sayede farklı kalınlıklardaki bileklere rahatlıkla oturmaktadır. Buna mutlaka dikkat etmeniz önerilir. Zira bilek kısmından tam oturmayan motosiklet eldivenleri, motosikletin hakimiyetine kaybetmenize neden olabilir. Kullanılan malzemesine, özelliklerine, marka ve modellerine bağlı olarak değişik fiyatlar arasından tercih yapabilirsiniz. Özellikle görsel açıdan oldukça zengin bir kreasyon motosiklet kullanıcılarına sunuluyor. Hem kişisel tercihinize bağlı kalarak hem de motosiklet ile uyum gösterecek tarz eldivenleri tercih edebilir, sunduğu teknik donanım özellikleri sayesinde motosikletinizle güvenli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Sağlam düğme tasarımı ile bilek bölümünden eldivenin kolayca birliğinizi kavramasına da olarak verebilirsiniz. Farklı ayar yapıları ile hem kadınlar hem de erkekler kendi bilek yapılarına göre tercih gerçekleştirebilir.

Yüksek Bir Koruma Sağlayan Özel Eldivenler

Çok daha yüksek bir koruma isteyenler için, tasarımı gerçekleştirilmiş sert üst koruması bulunan motosiklet eldivenlerini tercih edilebilir. Hemen parmak üstlerinde bulunan korumalar sayesinde, olası kazalarda elinizi güvene alabilirsiniz. Elin kaymaması için özel kumaş yapısı ve terleme önleyici malzemesiyle tüm güven koşulları sağlamış ürünleri, kategori üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz. Aya içi yumuşak koruma özelliği de bulunan bu ürünler, motosiklet kullanırken konforunuzu her açıdan yüksek tutmak adına üretilmiştir. Hemen farklı markalardaki değişik modeller arasından tercih yapabilir, bütçenize uygun ürünlerle tüm mevsimlerde güvenle kullanabilirsiniz.