Müslin Bez Bebek Örtüsü 2 Li

66,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Müslin Bebek Ağız Silme Bezi 3 Lü Set - 25X25 Cm

26,90 ₺

Müslin Bebek Ağız Silme Bezi 6 Lı Set - 25X25 Cm

56,90 ₺

Ücretsiz Kargo

4 Adet Mendil Hediyeli Büyük Boy Müslin Örtü %100 Pamuk Bulut

20% 74,90 ₺

59,90 ₺

Aymix Bebek Emzirme Önlüğü

10% 35,00 ₺

31,50 ₺

Aymix Bebek Emzirme Önlüğü

10% 35,00 ₺

31,50 ₺

4 Adet Mendil Hediyeli Büyük Boy Müslin Örtü %100 Pamuk Kaktüs Ma

20% 74,90 ₺

59,90 ₺

Müslin Bez Ağız Silme Bezi 5 Li Set

41,90 ₺

Unı Baby Bebek Bakım Örtüsü

25% 41,34 ₺

31,00 ₺

Aymix Bebek Emzirme Önlüğü

10% 32,00 ₺

28,80 ₺

Müslin Bebek Bezi 5 Li Set [Örtü Ve Ağız Bezi] Hediyeli

34% 116,90 ₺

76,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Aymix Bebek Emzirme Önlüğü

10% 35,00 ₺

31,50 ₺

Müslin Bez Bebek Örtüsü 3 Lü

86,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Müslin Bez Bebek Ağız Silme Bezi 6 Lı Set - 25X25 Cm

56,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Müslin Bez Bebek Örtüsü 3 Lü

86,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Yıldız Desenli Emzirme Örtüsü

25,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Unı Baby Bebek Bakım Örtüsü

21% 50,34 ₺

40,00 ₺

Sevi Bebe Bebek Emzirme Yastığı

10% 35,00 ₺

31,50 ₺

Müslin Bez Bebek Örtüsü 85*85Cm (Sarı Panda)

66,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Özlem Bebe Renkli Yıldız Desenli Emzirme Örtüsü 70*110 Cm

29,99 ₺

Ücretsiz Kargo

%100 Pamuk Müslin Bebek Kumaş En 180 Cm

29,50 ₺

Hamile ve emzirme yastığı hamileliğin özellikle son dönemlerinde ve emzirme boyunca kullanılabilecek şekilde anne ve bebek konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Her hamileliğin anne adayına özel gelişimi ve zorlukları olacağı için özel olarak tasarlanan yastıklar farklı bölgelerden desteklenmiştir. Farklı renk, desen, tarz ve tasarıma sahip olan hamile yastığı modelleri; bel, sırt, boyun, bacak ve karın desteği vererek oturma ve yatma pozisyonlarında konfor sağlar.

Hamile Yastıklarının Özellikleri

Hamile yastıklarının özellikleri dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. 1.sınıf malzemeler eşliğinde tasarlanan hamile yastıkları, 0 pamuklu kumaşlarla kaplanır. Terletme yapmadığı gibi alerji riski de taşımayan yastıklar, yıkanabilir ve yeniden kullanılabilir. Boncuk silikon elyaf ile doldurulan ürünler, kullandıkça şeklini kaybetmez ve keçeleşme yapmaz. Hamile yastığı modelleri bütün gebelik boyunca kullanıldığı gibi doğumdan sonra da emzirme seanslarında ve bebek oturmaya başladıktan sonra güvenlik çemberi olarak da değerlendirilebilir.

Rahatlığın ön planda tutulduğu modeller farklı yatış ve oturma pozisyonlarında kullanım kolaylığı sağlar. İhtiyaca uygun olarak seçilecek modeller arasında; destek minderleri, karın destek ürünleri, emzirme yastığı ve örtülü setler sayılabilir. Zahmetli olduğu kadar da hem anne hem de bebek için alışma sürecinin söz konusu olduğu emzirme döneminin konforunu artıran modeller, aynı zamanda güvenli kullanım alanı yaratır.

Emzirme Yastığı Nasıl Kullanılır?

Bebeğin beslenme esnasında rahatını sağlayan yastıklar aynı zamanda annenin de en büyük yardımcısıdır. Bebeğin suratı ve göğüs arasında tampon alan yaratan yastıklar, gebelik boyunca da bacak arası, sırt ve boyun bölgesini destekler. Kişiye özel olarak da üretilebilen yastıklar genellikle standart ölçülere sahiptir. İçindeki malzeme yardımıyla kolay kullanılan ve istenen şekli alan ürünler, leke tutmaz, kolay yıkanır ve yeniden kullanıma hazır hale gelir. Oturma ya da yatma pozisyonunda bebek emzirmeye imkan tanıyan ürünler bebeğin baba tarafından biberonla beslendiği zamanlarda da özel bir alan yaratılması için kullanılabilir.

Emzirme örtüsü; önlük olarak da bilinir. Çalışan anneler için süt sağarken ya da kalabalık ortamlarda bebeğini beslemek zorunda kalan anneler için mahrem alan yaratan ürünler, son dönemlerde annelerin en çok tercih ettikleri ürünler arasında sayılabilir. Tek kolun açıkta kalarak kullanılmasını sağlayan tasarım; askılı, düğmeli, cırt bantlı ya da bağcıklı olabilir. Eğlenceli desenler, farklı renkler ve zevke uygun kumaş seçenekleri ile zengin bir koleksiyon oluşturan ürünler doğum öncesi ve sonrası dönemde annelerin en önemli yardımcısıdır. Bebek çantasına kolaylıkla sığan ürün, istenen her yerde mobil bebek emzirme alanı yaratır. Emzirme önlüğünün arka kısmında kalan bebeğin ilgisi dış etkenler sebebiyle dağılmaz ve beslenme anlarında uyku kaçmaz.

Hamileliğin ve Anneliğin Keyfini Çıkaran Ürünler

Hamileliğin yanı sıra anneliğin de keyfini çıkarmaya yardımcı ürünler kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Aradığınız her türlü anne&bebek ürününe ilgili kategori üzerinden ve marka, set, fiyat ve mağaza puanı filtreleri eşliğinde daha hızlı erişim imkanı sağlayabilirsiniz. Uyku minderinden gölgeliğe, emzirme setinden hamile yastığına kadar aradığınız ürünlere keyifli bir online alışveriş deneyimiyle sahip olabilirsiniz. Bu kategoride en çok tercih edilen markalar arasında; Pierre Cardin, Baby Nest, Chicco, Kraft, Sevi Bebe ve Carter's sayılabilir.

Her türlü bakım ihtiyacının tek bir ürünle karşılanmasını sağlayan markalar sayesinde günlük hayatın tadına varılırken, konforu da artırılabilir. Bebeğin daha uzun süre emmesini sağlayacak kullanım kolaylığına sahip emzirme destekleri, çıkarılan kılıfları sayesinde yıkanır ve yeniden kullanılır. Sadece anneye ve bebeğe özel bir alan yaratan emzirme örtüleri, yoğun bir iş temposuna sahip annelerin çantalarından çıkartmayacakları ürünler listesinde ilk sırada yer alır. Siz de birden fazla ürüne sahip olarak kıyafetinize uygun kombin yapabilir ve şıklığınızı bebeğinizi beslerken de koruma fırsatını yakalayabilirsiniz.