APPLE iMac MMQA2TU/A 21.5" Intel Core i5 1TB 8GB macOS Sierra All In One Bilgisayar

1% 7.999,00 ₺

7.881,75 ₺

Ücretsiz Kargo

Technopc Tab-A44410 Intel İ5-4460 4Gb 240Gb Ssd Free Dos

1% 3.714,96 ₺

3.677,81 ₺

Hp 8Xj14Ea Intel I3 9100 4 Gb Ddr4 2400 1 Tb Dos

2.524,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Technopc Tab-53412 Intel Ci3-530 Ghz 4Gb 120Gb Ssd Free Dos

2.130,27 ₺

Ücretsiz Kargo

İntel İ3 9300F 8Gb Ram 120 Ssd 4Gb 256Bit Vga 500Watt Power Oyunc

3.220,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Gündelik yaşamımızın en önemli hususlarından olan bilgisayarlardan maksimum performans sağlamanın metotlarından biri masaüstü bilgisayar kullanımıdır. Teknoloji ilerledikçe iyice gelişim sağlayan taşınabilir bilgisayarların kullanılmaya başlanmasından sonra bile bu niteliklerini muhafaza eden masaüstü bilgisayarlar, pek çok tüketicinin vazgeçemediği bir cihaz olarak değişik alternatifler sağlamaya devam ediyor.

Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Masaüstü bilgisayarların kasa yapıları her farklı donanımın ek yapılmasına uygun halde olduğu için masaüstü bilgisayarlar arasında da pek çok farklılık yer almakta. Bu yapı farklılığı masaüstü bilgisayar fiyatlarında da değişiklik gösteriyor. Tercih yapacağınız bilgisayar için ne kadar para ödeyeceğinizi hesaplarken en önemli detay alacağınız bilgisayarda ne gibi özelliklere ihtiyaç hissettiğinizi gerçekçi bir şekilde karar vermeniz olacaktır.

Hangi masaüstü bilgisayarı satın alacağınızı hesaplarken bilgisayarların teknik özelliklerine göz atmanız gerekmektedir. Bazı masaüstü bilgisayar modellerinde bilgisayar kasasının yanı sıra, klavye, mouse yahut kulaklık gibi aksesuarlar masaüstü bilgisayar seti gibi satılmaktadır. Taleplerinize göre bu tür avantajları da değerlendirmek isteyebilir ve masaüstü bilgisayar etiketleri konusunda avantaj yakalayabilirsiniz. Aynı biçimde bazı masaüstü bilgisayarlar işletim sistemi yüklü olmadan gelebilmekte yahut markaların işletim sistemi için uygun özel indirimleri seçile bilmekte. Bu imkanlar içerisinde size en uygun olan masaüstü bilgisayarı alabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Toplama

Masaüstü bilgisayarlar kendi içerisinde gereksinim hissedilen özelliklere göre farklılık göstermekte ve farklı çeşitlerle adlandırılmaktadır. Her ekonomiye, her kullanım çeşidine göre masaüstü bilgisayar alternatifleri yer almaktadır. Masaüstü bilgisayarınızı kullanmak arzuladığınız alana uygun ekran kartı ve ses kartı gibi farklı özellikler de önemli olmaktadır. İşlemci, bellek, ekran kartı ve tipi, kapasitesi gibi nitelikler bilgisayarınızın performansına etki edecektir.

Masaüstü bilgisayar alırken bu konuda araştırma yapmanız kesinlikle şarttır. Eğer bilgisayarda oyun oynamak, oyun programları kullanmak yahut yüksek kalitede film izlemek gibi bir hobiniz bulunmuyorsa daha düşük fiyatlı çeşitleri tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınızı iş yerinizde yahut evinizde daha çok ofis programları ve internet sürümleri için istiyorsanız work station masaüstü, yani masaüstü iş bilgisayarı çeşitlerini satın almanız önerilmektedir.

Intel, Exper, Dell, Asus, Lenova, Qadro, Technopc gibi birçok marka değişik kullanıcı deneyimlerine mahsus olarak masaüstü bilgisayarlar üretmektedir. Yalnızca internete girmek veya ofis programları kullanmak gayesiyle masaüstü bilgisayar alırken, oyun oynamak için üretilmiş bir gaming masaüstü bilgisayar satın almanız anlamsız olacaktır. 

Masaüstü Bilgisayar Seti

Bilişim şirketlerinin çıkardığı son teknolojiler genel olarak ilk etapta masaüstü bilgisayarlarda denenir. Çünkü teknolojilerin ilerletilerek taşınabilir bilgisayarlara monte yapılması uzun zaman alacaktır. Bu nedenle de en gelişmiş teknolojilere haiz olmak için masaüstü bilgisayarları satın almanız tavsiye edilir.

Masaüstü bilgisayarlar her talebe göre şekil verilebilir çünkü masaüstü bilgisayarın hardware donanımı açılıp kapanması mümkün olan bir kasanın içinde yer almaktadır. Böylelikle bilgisayarınızın içinde farklı değişiklikler yapmanız mümkün olacaktır. Masaüstü bilgisayarların bu şekilde değişebiliyor olması aynı biçimde teknolojik gelişmeleri yakından takip etmenizi mümkün kılar. Masaüstü bilgisayarınızı satın aldıktan sonra yıllar geçse de en son teknolojileri içeren bir bilgisayara sahip olmak istediğinizde yalnızca eskidiğini düşündüğünüz parçaları değiştirerek bilgisayarınızı yenileyebilirsiniz.