Siyah Gümüş 24 Kişilik Doğum Günü Süsleri Afişli

20% 97,90 ₺

78,39 ₺

Ücretsiz Kargo

Doğum Günün Kutlu Olsun Kalpli Masa Seti

33% 88,10 ₺

58,70 ₺

Denizkızı Doğum Günü Süsleri

21% 70,45 ₺

55,75 ₺

Afişli Mucize Uğur Böceği Kara Kedi Doğum Günü Parti 24 Kişilik

96,92 ₺

Ücretsiz Kargo

Kişiye Özel Erkek Çocuk Doğum Günü Tişörtü 5 (1-12 Yaş)

78,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Frozen Karlar Ülkesi Elsa Doğum Günü Parti Mlzmlr Süsü 40 Kişili

107,70 ₺

Ücretsiz Kargo

Ünicorn Doğum Günü Süsleri+Masa Eteği

7% 71,82 ₺

66,92 ₺

Galatasaray Taraftar Cimbom Doğum Günü Parti Süs Mlzmlr 32 Kşlk

97,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Örümcek Adam Doğum Günü Süsleri

31% 80,25 ₺

55,75 ₺

Afişli Pj Maskeliler Pj Maske Pj Mask Doğum Günü Süsleri 8 Kişilk

77,32 ₺

Ücretsiz Kargo

Mucize Uğur Böceği Kara Kedi Doğum Günü Parti Mlzmlr 16 Kşlk

67,52 ₺

Ücretsiz Kargo

Afişli Mucize Uğur Böceği Kara Kedi Doğum Günü Parti Mlzmlr 16

87,12 ₺

Ücretsiz Kargo

Frozen Karlar Ülkesi Elsa Doğum Günü Parti Süs Mlzmlr 24 Kşlk

72,42 ₺

Ücretsiz Kargo

Cars 3 Şimşek Mcqueen Doğum Günü Parti Mlzmlr 32 Kişilik

97,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Ucize Uğur Böceği Kara Kedi Doğum Günü Parti Mlzmlr 8 Kşlk

57,72 ₺

Ücretsiz Kargo

Spiderman Örümcek Adam Doğum Günü Parti Mlzmlr 32 Kişilik

97,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Mucize Uğur Böceği Kara Kedi Doğum Günü Parti Mlzmlr 24 Kşlk

77,32 ₺

Ücretsiz Kargo

Ünicorn Doğum Günü Süsleri

20% 69,47 ₺

55,75 ₺

Fenerbahçe Taraftar Doğum Günü Parti Süsü Malzemeleri 8 Kişilik

68,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Kişiye Özel Tasarımlı Doğum Günü Tişörtü

78,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Frozen Elsa Karlar Ülkesi Doğum Günü Süsleri Kek Stantlı 40 Kişi

122,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Afişli Minecraft Minicraft Doğum Günü Parti Mlzmlr 32 Kşlk

112,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Pj Masks Pijamaskeliler Pijamaske 24 Kişilik Doğum Günü Parti Süs

38% 127,39 ₺

78,39 ₺

Ücretsiz Kargo

Galatasaray Doğum Günü Parti Süs Mlzmlr 24 Kşlk

77,32 ₺

Ücretsiz Kargo

Mucize Uğur Böceği Kara Kedi Doğum Günü Parti Mlzmlri 32 Kşlk

97,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Kağıt Yelpaze Süs (6 Lı) Renkli Parti Süsü Dogum Günü Parti Süs

16% 49,00 ₺

41,16 ₺

Disney Princess Yenilebilir Kağıda Resimli Pasta Ve Dekor Baskısı

29,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Mini Maus Masa Etekli Doğum Günü Süsleri

21% 70,45 ₺

55,75 ₺

Partiniseç Renkli 2 Yaş Rakam Mum,doğum Günü Partisi Pasta

5,88 ₺

Disney Princess Yenilebilir Kağıda Resimli Pasta Ve Dekor Baskısı

29,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Pj Masks Pijamaskeliler Pijamaske 24 Kişilik Doğum Günü Parti Süs

54% 148,83 ₺

68,59 ₺

1 Yaş Kız 16 Kişilik Doğum Günü Süsleri Afişli

45% 133,75 ₺

73,49 ₺

Fenerbahçe Taraftar Doğum Günü Parti Süsü Malzemeleri 40 Kişilik

107,70 ₺

Ücretsiz Kargo

Afişli Frozen Karlar Ülkesi Elsa Doğum Günü Parti Mlzmlr 32 Kşlk

112,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Afişli Pj Maskeliler Pj Mask Doğum Günü Parti Seti 32 Kşlk

112,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Unicorn Tekboynuz At Masa Örtüsü, Doğum Günü Partisi

24,50 ₺

Afişli Örümcek Adam Spiderman Doğum Günü Parti Mlzmlr 32 Kşlk

112,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Afişli Sofia Prenses Sofia Doğum Günü Parti Mlzmlr Süs 32 Kşlk

112,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Hoşgeldin Bebeğim Pembe 10 Lu Flama

19,39 ₺

Pijamaskeliler 8 Kişilik Doğum Günü Süsleri Afişli

51% 120,72 ₺

58,79 ₺

1 Yaş Kız 24 Kişilik Doğum Günü Süsleri Afişli

40% 146,78 ₺

88,19 ₺

Ücretsiz Kargo

Pj Masks Pijamaskeliler Pijamaske 16 Kişilik Doğum Günü Parti Süs

49% 115,32 ₺

58,79 ₺

Fenerbahçe Taraftar Doğum Günü Parti Süsü Malzemeleri 32 Kişilik

97,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Afişli Unicorn Ünicorn Doğum Günü Parti Mlzmlr Süs Seti 32 Kşlk

112,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Unicorn Baskılı Peçete, Tek Boynuz At Doğum Günü Partisi

13,72 ₺

İnşaat Tema 16 Kişilik Doğum Günü Süsleri Afişli

49% 133,75 ₺

68,59 ₺

Cars 3 Şimşek Mcqueen Doğum Günü Parti Mlzmlr Süsü 40 Kişilik

107,70 ₺

Ücretsiz Kargo

Safari Kombine Set Tamamlayıcı

23% 62,84 ₺

48,14 ₺

Doğum günü süsleri her yaştan insanın doğum günü kutlamaları için kullanılabilen parti mekanına renk katan bir üründür. Doğum günleri herkes için önemli olarak kabul edilen günler arasında yer alır. Özellikle çocukların ve bebeklerin doğum günleri anne ve babalar için son derece özeldir. Bebeklerin ilk doğum günlerinin yeri ailedeki herkes için çok özeldir. 1 yaş doğum günü partisi için özel üretilen 1 yaş doğum süsleri bulunmaktadır. Her yaşa özel tasarlanan pek çok farklı model doğum günü süsleri üretilmektedir. Winx, batman, minnie mouse, örümcek adam gibi sevimli karakterlerin yer aldığı doğum günü süsleri seti satılmaktadır. Parti malzemeleri pek çok farklı tarzda ve konseptte şekillenebilen ürünlerden oluşur. Parti denilince ilk akla gelen şey olan doğum günleri sevdiklerinizle birlikte kutlamak isteyeceğiniz en özel günler arasındadır. Sevgilinize veya eşinize özel bir doğum günü hazırlamak için romantik doğum günü süslerini tercih edebilirsiniz. Kırmızı ve pembe gibi cezbedici renklerden oluşan doğum günü süsleri, romantik doğum günü kutlamaları için özellikle tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Doğum günü partileri için balonlar, bayraklar, pasta mumları, şapkalar gibi pek çok tamamlayıcı doğum günü süsünü tercih edebilirsiniz. Doğum günü için tasarlanan süslerde genellikle rakam, harf, doğum günü yazısı, japon feneri, kağıt çiçekler, petek süsler, yelpaze süsler gibi ürünlerden oluşur. 

Çocuklar ve Bebekler İçin Doğum Günü Süsleri

Her ne kadar her yaştan insanın doğum günü özel olsa da, çocukların ve bebeklerin doğum günleri anne ve babalar için çok daha özeldir. Özellikle yeni anne baba olan kişiler bebeklerinin ilk doğum günü partilerini çok daha fazla özenerek hazırlarlar. Bebeklerin yaşlarına göre oluşturulan konsept parti malzemeleri anne ve babaların beğenilerine sunulmuştur. 1 yaş doğum günü süsleri, 3 yaş doğum günü süsleri gibi yaş gruplarına özel tasarımlara sahip farklı temalarda parti süsleri satılmaktadır. Bebekler için düzenlenen doğum günü partilerinin temaları genellikle cıvıl cıvıl renklerden oluşur. Cinsiyete göre en çok tercih edilen renkler arasında pembe tonları ve mavi tonları yer alır. Bebeklere özel düzenlenen doğum günü partileri için seçilen doğum günü süsleri rengarenk seçenekleriyle ortama ışık saçacaktır. Bebekler her ne kadar henüz kutlamaların farkında olmasalar bile, ileride bu özel anların fotoğraflarına baktıklarında anne ve babalarının onlar için ne kadar özendiklerini anlayacaklardır. Bu özel anlar yetişkinliklerinde, geriye dönüp baktıklarında hoş bir anı olarak hafızalarında yer edecektir. 


Çocuklar için düzenlenen doğum günü partileri çok daha eğlencelidir. Pek çok çocuk bir araya gelerek bu özel günün tadını etkinlikler, oyunlar ve birbirinden lezzetli yemekler ile çıkarırlar. Söz konusu çocuklar olduğu zaman anne babalar çok daha hassas davranmaktadırlar. Onlara layık bir doğum günü düzenleyebilmek için farklı arayışlara girerek birbirinden tarz çocuk doğum günü süsleri ararlar. Çocuk doğum günü süsleri, çocukların hayal gücüne uyum sağlayabilecek güzellikte tasarımlara sahiptir. Her renkten, her karakterden ve desenden oluşabilecek birbirinden zengin ürün çeşidi bulunmaktadır.


Kız çocukları için winx doğum günü süsleri, barbie doğum günü süsleri gibi pek çok farklı alternatif süs seçilebilir. Kız çocukları genellikle pembe, mor, kırmızı gibi renkleri tercih ederler. Eğer kızınıza sürpriz bir doğum günü partisi hazırlıyorsanız bu renklerden seçeceğiniz doğum günü süsleri onu son derece mutlu edecektir. Partinizin konsepti için prenses, deniz kızı, frozen, sevimli hayvanlar, unicorn, winx gibi karakterleri barındıran süslemeleri tercih edebilirsiniz. Set halinde alacağınız parti malzemelerinde seçtiğiniz konsepte göre özel tasarlanan bardak, tabak, doğum günü süsleri,peçete, davetiye, şapka gibi pek çok ürün yer almaktadır. Kız çocukları bu özel günde kendilerini daha da özel hissetmelerini sağlayacak konsept doğum günü süsleri sayesinde rüya gibi bir doğum günü yaşayacaklardır. 


Erkek çocuklar için düzenlenen doğum günü partilerinde genellikle daha aksiyonel temalar tercih edilir. Batman doğum günü süsleri, spiderman doğum günü süsleri gibi kahramanların yer aldığı doğum günleri erkek çocukların ilk tercihleri arasında yer alır. Erkek çocukları kahraman gibi davranmak isterler. Onlara doğum günlerinde kahraman gibi hissetme imkanını birbirinden özel erkek çocuk doğum günü süsleriyle verebilirsiniz. Kampçılık ve doğa ile iç içe olan bir erkek çocuk için doğa, hayvan ve izci temalı doğum günü konsepti seçilebilir. 

Yetişkinlere Göre Doğum Günü Süsleri

Yetişkin doğum günü süsleri, kaçıncı yaşınızı kutluyor olursanız olun her sene tercih edilen parti malzemelerindendir. Güzel ve keyifli bir partinin ışıl ışıl olmasını sağlayan en önemli faktörlerden biri parti süsleridir. Düzenlediğiniz partinin konseptine göre pek çok değişik parti süsü seçimi yapabilirsiniz. Gold, siyah, gümüş renkleri iddialı bir doğum günü dekorasyonu oluşturacaktır. Eğer farklı ve unutulmaz bir doğum günü kutlaması düşünüyorsanız 70’ler, 80’ler ve 90’lar gibi yıl temalı partiler düzenleyebilirsiniz. Yetişkinlerin de sevdiği süper kahramanlar sadece çocukların doğum gününe özgü değildir. Yetişkinlerin fanı olduğu Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter, Star Wars gibi pek çok kült film doğum günü partilerine konsept olarak uyarlanabilir. Bu temalara özgü tasarlanmış yetişkin doğum günü süsleri bulunmaktadır. İster arkadaşınıza ister sevgilinize bu tarz eğlenceli ve bol aktiviteli partiler düzenleyebilirsiniz. Black and white olarak geçen siyah beyaz parti temaları da son derece popülerdir. Kostümlerden pastalara, tabaklar, bardak, duvar süsler, çiçekler kullanılan her ürün siyah ve beyaz gibi ürünlerden oluşarak konsepti bir arada tutmaktadır. Eğer klas bir doğum günü organizasyonu yapmak istiyorsanız siyah beyaz, siyah gold, siyah gümüş gibi renklerden oluşan süsleri tercih edebilirsiniz. Kadın erkek fark etmeksizin her cinsiyete göre tercih edilebilecek unisex renklerdir. Erkekler için düzenlenecek doğum günü partilerinde spor, video oyun, teknoloji gibi temaları da tercih edebilirsiniz. Düzenleyeceğiniz parti içerisinde konsepte uygun aktivitelere yer vererek doğum gününü çok daha canlı bir hale sokabilirsiniz. Örneğin video oyun temalı partilerde oyun konsolları, guitar hero gibi oyunları getirerek etkinlik düzenleyebilirsiniz. Partinin tasarımında yer alacak süsler de buna uygun renk ve tasarımlara sahip olmalıdır. 

Parti Mekanına Göre Süs Seçimi

Doğum günü süsleri seçeceğiniz mekana uygun olmalıdır. Kutlamanın açık ya da kapalı alanda düzenlenmesi temayı ve süslemeyi tamamen değiştirecektir. Açık havada yapılacak olan partiler için seçilen süslemelerin yapıldığı malzemenin dışarıdaki hava koşullarına uygun olması gerekir. Örneğin hafif rüzgarlı bir havada kağıttan üretilen süsler kolay bir şekilde yırtılıp dağılabilirler. Açık havadaki kutlamalar için kullanılan paneller vardır. Bu paneller üzerine süs yapıştırmak içindir. Genellikle servis masası da bu panellerin önüne yerleştirilir. Panel üzerine monte edilecek olan doğum günü süsleri kolay kolay yerinden çıkmayacaktır. Açık havada olduğu gibi kapalı mekanlarda da aynı panel yapısı kullanılabilir. Açık havadaki doğum günlerinde süs seçimini parlak ve ışığı yansıtacak ürünlerden seçebilirsiniz. Havanın kararmasıyla birlikte parlak süsler yapay ışığı daha fazla yansıtacak ve ışıldayan bir parti mekanı ortaya çıkacaktır. Her türlü doğum günü süsü seçimini Lazımbana’dan yapabilirsiniz.