Afişli Super Wings Harika Kanatlar Doğum Günü Parti Süsleri Seti

92,02 ₺

Ücretsiz Kargo

Flamingo İyiki Doğdun Set

9% 10,00 ₺

9,06 ₺

Lol Bebek Doğum Günü Süsleri Seti Normal

31% 78,30 ₺

53,80 ₺

Denizkızı Doğum Günü Süsleri

25% 58,70 ₺

44,00 ₺

Masa Kenarı Eteği Kalpli Fonsüsü Metalize Gümüş 1 Set

9% 10,17 ₺

9,22 ₺

Kişiye Özel Erkek Çocuk Doğum Günü Tişörtü 5 (1-12 Yaş)

58,80 ₺

Ücretsiz Kargo

Afişli Pj Maskeliler Pj Maske Pj Mask Doğum Günü Süsleri 8 Kişilk

77,32 ₺

Ücretsiz Kargo

Ünicorn Doğum Günü Süsleri+Masa Eteği

7% 73,40 ₺

68,50 ₺

Olafa Burun Takma Frozen Parti Oyunu

25,38 ₺

Masa Kenarı Eteği Kalpli Fonsüsü Metalize Kırmızı 1 Set

9% 10,17 ₺

9,22 ₺

Örümcek Adam Doğum Günü Süsleri

36% 68,50 ₺

44,00 ₺

Cars 3 Şimşek Mcqueen Doğum Günü Parti Mlzmlr 32 Kişilik

97,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Frozen Karlar Ülkesi Elsa Doğum Günü Parti Mlzmlr Süsü 40 Kişili

107,70 ₺

Ücretsiz Kargo

Kişiye Özel Tasarımlı Doğum Günü Tişörtü

53,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Afişli Örümcek Adam Spiderman Doğum Günü Parti Süsleri 8 Kişilik

77,32 ₺

Ücretsiz Kargo

Müzikli Mum 4 Dört Rakamı Pembe Renkli

17,54 ₺

Afişli Örümcek Adam Spiderman Doğum Günü Parti Malzemleri Süsleri

92,02 ₺

Ücretsiz Kargo

Safari Doğum Günü Parti Seti Sevimli Hayvanlar Doğum Günü Süsleri

25% 78,30 ₺

58,70 ₺

Afişli Frozen Karlar Ülkesi Elsa Doğum Günü Parti Süsleri

88,10 ₺

Ücretsiz Kargo

Masa Kenarı Eteği Kalpli Fonsüsü Metalize Altın Pakette 1 Set

9% 10,17 ₺

9,22 ₺

Afişli Super Wings Harika Kanatlar Doğum Günü Parti Süsleri Seti

87,12 ₺

Ücretsiz Kargo

Elsa Doğum Günü Süsleri

38% 78,30 ₺

48,90 ₺

Spiderman Örümcek Adam Doğum Günü Parti Mlzmlr 32 Kişilik

97,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Harika Kanatlar Super Wings Doğum Günü Parti Seti 24 Kişilik

76,93 ₺

Ücretsiz Kargo

İlk Dişim Pembe Diş Buğdayı Parti Seti 24 Kişilik

88,10 ₺

Ücretsiz Kargo

Müzikli Mum 7 Yedi Rakamı Pembe Renkli

17,54 ₺

Ünicorn Doğum Günü Süsleri

23% 58,70 ₺

44,98 ₺

Müzikli Mum 3 Üç Rakamı Mavi Renkli

17,54 ₺

3 Yaş Şirine Mumu

18,52 ₺

Mini Maus Masa Etekli Doğum Günü Süsleri

20% 73,40 ₺

58,70 ₺

Kutu Doğum Günü Pasta Plastik 1 Adet

43% 3,13 ₺

1,77 ₺

Masa Örtüsü Rulo Kağıttan 16 Adetli 100X150 Cm

9% 19,42 ₺

17,61 ₺

Winx Club Winx Kanatlar Doğum Günü Parti Mlzmlr Süsleri 32 Kşlk

97,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Mini Maus Yaş Balonlu Doğum Günü Süsleri

20% 73,40 ₺

58,70 ₺

Unicorn Doğum Günü Süsleri

60% 97,90 ₺

39,10 ₺

1 Yaş Yıldız Resimli Mavi Renk 10 Lu Flama

19,39 ₺

Harika Kanatlar Süper Wings Doğum Günü Parti Mlzmlr Süs 40 Kişil

107,70 ₺

Ücretsiz Kargo

İlk Dişim Pembe Diş Buğdayı Parti Seti 8 Kişilik

68,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Hoşgeldin Bebeğim Pembe 10 Lu Flama

19,39 ₺

Pijamaske Doğum Günü Süsleri Normal

44% 78,30 ₺

44,00 ₺

Kırmızı Puantiyeli 10 Lu Parti Flaması

18,52 ₺

Pijamaskeliler Doğum Günü Süsleri

44% 78,30 ₺

44,00 ₺

Pasta Süsü Evadan Simli İyiki Doğdun Gümüş 1 Adet

10% 3,15 ₺

2,85 ₺

İyiki Doğdun Banner Elegant Frınged 1 Adet

9% 18,50 ₺

16,77 ₺

Frozen Doğum Günü Süsleri

23% 127,30 ₺

97,90 ₺

Ücretsiz Kargo

1 Yaş Mumu Mavi

17,54 ₺

Afişli Frozen Karlar Ülkesi Elsa Doğum Günü Parti Mlzmlr 32 Kşlk

112,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Mucize Uğur Böceği Kara Kedi Doğum Günü Parti Mlzmlri 32 Kşlk

97,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Doğum günü süsleri her yaştan insanın doğum günü kutlamaları için kullanılabilen parti mekanına renk katan bir üründür. Doğum günleri herkes için önemli olarak kabul edilen günler arasında yer alır. Özellikle çocukların ve bebeklerin doğum günleri anne ve babalar için son derece özeldir. Bebeklerin ilk doğum günlerinin yeri ailedeki herkes için çok özeldir. 1 yaş doğum günü partisi için özel üretilen 1 yaş doğum süsleri bulunmaktadır. Her yaşa özel tasarlanan pek çok farklı model doğum günü süsleri üretilmektedir. Winx, batman, minnie mouse, örümcek adam gibi sevimli karakterlerin yer aldığı doğum günü süsleri seti satılmaktadır. Parti malzemeleri pek çok farklı tarzda ve konseptte şekillenebilen ürünlerden oluşur. Parti denilince ilk akla gelen şey olan doğum günleri sevdiklerinizle birlikte kutlamak isteyeceğiniz en özel günler arasındadır. Sevgilinize veya eşinize özel bir doğum günü hazırlamak için romantik doğum günü süslerini tercih edebilirsiniz. Kırmızı ve pembe gibi cezbedici renklerden oluşan doğum günü süsleri, romantik doğum günü kutlamaları için özellikle tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Doğum günü partileri için balonlar, bayraklar, pasta mumları, şapkalar gibi pek çok tamamlayıcı doğum günü süsünü tercih edebilirsiniz. Doğum günü için tasarlanan süslerde genellikle rakam, harf, doğum günü yazısı, japon feneri, kağıt çiçekler, petek süsler, yelpaze süsler gibi ürünlerden oluşur. 

Çocuklar ve Bebekler İçin Doğum Günü Süsleri

Her ne kadar her yaştan insanın doğum günü özel olsa da, çocukların ve bebeklerin doğum günleri anne ve babalar için çok daha özeldir. Özellikle yeni anne baba olan kişiler bebeklerinin ilk doğum günü partilerini çok daha fazla özenerek hazırlarlar. Bebeklerin yaşlarına göre oluşturulan konsept parti malzemeleri anne ve babaların beğenilerine sunulmuştur. 1 yaş doğum günü süsleri, 3 yaş doğum günü süsleri gibi yaş gruplarına özel tasarımlara sahip farklı temalarda parti süsleri satılmaktadır. Bebekler için düzenlenen doğum günü partilerinin temaları genellikle cıvıl cıvıl renklerden oluşur. Cinsiyete göre en çok tercih edilen renkler arasında pembe tonları ve mavi tonları yer alır. Bebeklere özel düzenlenen doğum günü partileri için seçilen doğum günü süsleri rengarenk seçenekleriyle ortama ışık saçacaktır. Bebekler her ne kadar henüz kutlamaların farkında olmasalar bile, ileride bu özel anların fotoğraflarına baktıklarında anne ve babalarının onlar için ne kadar özendiklerini anlayacaklardır. Bu özel anlar yetişkinliklerinde, geriye dönüp baktıklarında hoş bir anı olarak hafızalarında yer edecektir. 


Çocuklar için düzenlenen doğum günü partileri çok daha eğlencelidir. Pek çok çocuk bir araya gelerek bu özel günün tadını etkinlikler, oyunlar ve birbirinden lezzetli yemekler ile çıkarırlar. Söz konusu çocuklar olduğu zaman anne babalar çok daha hassas davranmaktadırlar. Onlara layık bir doğum günü düzenleyebilmek için farklı arayışlara girerek birbirinden tarz çocuk doğum günü süsleri ararlar. Çocuk doğum günü süsleri, çocukların hayal gücüne uyum sağlayabilecek güzellikte tasarımlara sahiptir. Her renkten, her karakterden ve desenden oluşabilecek birbirinden zengin ürün çeşidi bulunmaktadır.


Kız çocukları için winx doğum günü süsleri, barbie doğum günü süsleri gibi pek çok farklı alternatif süs seçilebilir. Kız çocukları genellikle pembe, mor, kırmızı gibi renkleri tercih ederler. Eğer kızınıza sürpriz bir doğum günü partisi hazırlıyorsanız bu renklerden seçeceğiniz doğum günü süsleri onu son derece mutlu edecektir. Partinizin konsepti için prenses, deniz kızı, frozen, sevimli hayvanlar, unicorn, winx gibi karakterleri barındıran süslemeleri tercih edebilirsiniz. Set halinde alacağınız parti malzemelerinde seçtiğiniz konsepte göre özel tasarlanan bardak, tabak, doğum günü süsleri,peçete, davetiye, şapka gibi pek çok ürün yer almaktadır. Kız çocukları bu özel günde kendilerini daha da özel hissetmelerini sağlayacak konsept doğum günü süsleri sayesinde rüya gibi bir doğum günü yaşayacaklardır. 


Erkek çocuklar için düzenlenen doğum günü partilerinde genellikle daha aksiyonel temalar tercih edilir. Batman doğum günü süsleri, spiderman doğum günü süsleri gibi kahramanların yer aldığı doğum günleri erkek çocukların ilk tercihleri arasında yer alır. Erkek çocukları kahraman gibi davranmak isterler. Onlara doğum günlerinde kahraman gibi hissetme imkanını birbirinden özel erkek çocuk doğum günü süsleriyle verebilirsiniz. Kampçılık ve doğa ile iç içe olan bir erkek çocuk için doğa, hayvan ve izci temalı doğum günü konsepti seçilebilir. 

Yetişkinlere Göre Doğum Günü Süsleri

Yetişkin doğum günü süsleri, kaçıncı yaşınızı kutluyor olursanız olun her sene tercih edilen parti malzemelerindendir. Güzel ve keyifli bir partinin ışıl ışıl olmasını sağlayan en önemli faktörlerden biri parti süsleridir. Düzenlediğiniz partinin konseptine göre pek çok değişik parti süsü seçimi yapabilirsiniz. Gold, siyah, gümüş renkleri iddialı bir doğum günü dekorasyonu oluşturacaktır. Eğer farklı ve unutulmaz bir doğum günü kutlaması düşünüyorsanız 70’ler, 80’ler ve 90’lar gibi yıl temalı partiler düzenleyebilirsiniz. Yetişkinlerin de sevdiği süper kahramanlar sadece çocukların doğum gününe özgü değildir. Yetişkinlerin fanı olduğu Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter, Star Wars gibi pek çok kült film doğum günü partilerine konsept olarak uyarlanabilir. Bu temalara özgü tasarlanmış yetişkin doğum günü süsleri bulunmaktadır. İster arkadaşınıza ister sevgilinize bu tarz eğlenceli ve bol aktiviteli partiler düzenleyebilirsiniz. Black and white olarak geçen siyah beyaz parti temaları da son derece popülerdir. Kostümlerden pastalara, tabaklar, bardak, duvar süsler, çiçekler kullanılan her ürün siyah ve beyaz gibi ürünlerden oluşarak konsepti bir arada tutmaktadır. Eğer klas bir doğum günü organizasyonu yapmak istiyorsanız siyah beyaz, siyah gold, siyah gümüş gibi renklerden oluşan süsleri tercih edebilirsiniz. Kadın erkek fark etmeksizin her cinsiyete göre tercih edilebilecek unisex renklerdir. Erkekler için düzenlenecek doğum günü partilerinde spor, video oyun, teknoloji gibi temaları da tercih edebilirsiniz. Düzenleyeceğiniz parti içerisinde konsepte uygun aktivitelere yer vererek doğum gününü çok daha canlı bir hale sokabilirsiniz. Örneğin video oyun temalı partilerde oyun konsolları, guitar hero gibi oyunları getirerek etkinlik düzenleyebilirsiniz. Partinin tasarımında yer alacak süsler de buna uygun renk ve tasarımlara sahip olmalıdır. 

Parti Mekanına Göre Süs Seçimi

Doğum günü süsleri seçeceğiniz mekana uygun olmalıdır. Kutlamanın açık ya da kapalı alanda düzenlenmesi temayı ve süslemeyi tamamen değiştirecektir. Açık havada yapılacak olan partiler için seçilen süslemelerin yapıldığı malzemenin dışarıdaki hava koşullarına uygun olması gerekir. Örneğin hafif rüzgarlı bir havada kağıttan üretilen süsler kolay bir şekilde yırtılıp dağılabilirler. Açık havadaki kutlamalar için kullanılan paneller vardır. Bu paneller üzerine süs yapıştırmak içindir. Genellikle servis masası da bu panellerin önüne yerleştirilir. Panel üzerine monte edilecek olan doğum günü süsleri kolay kolay yerinden çıkmayacaktır. Açık havada olduğu gibi kapalı mekanlarda da aynı panel yapısı kullanılabilir. Açık havadaki doğum günlerinde süs seçimini parlak ve ışığı yansıtacak ürünlerden seçebilirsiniz. Havanın kararmasıyla birlikte parlak süsler yapay ışığı daha fazla yansıtacak ve ışıldayan bir parti mekanı ortaya çıkacaktır. Her türlü doğum günü süsü seçimini Lazımbana’dan yapabilirsiniz.