Farmasi Pırıltılı Oje Gl-05

7,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Color Trend Fast Fashion Oje 8Ml Runway Red

44,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Mat Oje - Pink Pie 07 11ml 6 adet 8690131770143

50% 84,00 ₺

42,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Oje bakımlı eller ve gösterişli tırnaklarla karşınızdaki kişinin üzerinde olumlu bir etki bırakmak için şık bir alternatiftir. Kıyafetle uyumlu bir tonda sürülen, gidilen mekana uygun, tırnak dışında bir yere bulaşmamış ve çıkmamış ojenizle hayata bakış açınızı ve kendinize verdiğiniz değeri net bir şekilde gözler önüne serebilirsiniz.

Oje Sürmeden Önce Bilinmesi Gerekenler

El bakımı için profesyonel anlamda hizmet alanlar zaman içinde bozulan ojelerini yenileyebilirler. Bunun için evde gerekli ve yeterli malzeme bulundurulması gerekir. Sayısız renk arasından yapılan seçimin ardından bakımlı ellerinize, törpülenmiş ve hepsi bir boyda kesilmiş tırnaklarınızı renklendirmeye geçebilirsiniz.

Sürülen ojenin rengini net bir şekilde vermesi, daha verimli olması ve pürüzsüz görünmesi için ilk olarak tırnak üstüne baz sürülmesi gerekir. Baz uygulamasının ardından istenen rengin ilk katı sürülerek tüm tırnakların kuruması beklenir. Gerekli durumlarda oje kurutucu ile de hızlıca oje kurutulabilir. Ojenin fırçasının diğer ucuyla özellikle koyu renkli tercihlerde tırnak dışına taşan kısımların temizlenmesi istenir. İki kat halinde sürülen ojeden sonra parlatıcı kullanılarak işleme son verilir.

Tırnaklarınıza Uygun Oje Hangisi?

Kaliteli bir oje, tırnakta uzun süre kalabilmeli ve kıvam açısından istenen yoğunluğa sahip olmalıdır. Renk seçimini kolaylaştırmak istiyorsanız işe en çok kullandığınız tonlardan başlayabilir ve moda tonlardan da online sipariş hazırlayabilirsiniz. Oje sürerken sadece elinizde olmayan renklere odaklanmak istemiyorsanız evde her zaman zengin bir palet bulundurmanız gerekir. Yaz ve kış aylarında kullanılan renkler birbirinden farklılık göstereceği için seçiminizi yapmadan önce eksiklerinizi gözden geçirmelisiniz.

Kişisel zevkinize kalmış olan renk tercihi belki de oje alışverişinin en can alıcı noktası olarak düşünülebilir. Kıyafetlerinizle uyumlu tonlar kullanarak tarzınızı belirginleştirebilir ve bakımlı ellere sahip olarak profesyonel hayatta kendinize verdiğiniz önemi gözler önüne serebilirsiniz. Parmak ve tırnaklarda kullanılan renkli ve parlak yardımcı malzemelerden kullanarak yaratıcılığınızı tırnağınıza sürdüğünüz ojede de net bir şekilde gösterebilirsiniz.

Oje Markaları ve Renklere Göre Kullanım Alanları

Online alışveriş deneyiminin kişisel bakım ve makyaj ürünleriyle zevkli bir hale getirildiği kategoriler arasında öne çıkan oje markaları; Avon, Golden Rose, Maybelline, Pastel ve Flormar'dır. Zengin renk paletine sahip olan bu markalar arasından seçim yaparken tavsiyelere ve daha önceki kullanım deneyiminize dayanarak karar verebilirsiniz. Oje sipariş ederken; süsleme, matlaştırıcı, parlatıcı, aseton ve pamuk siparişi vermeyi de unutmayın...

Siyahtan pembeye, bejden kırmızıya, mordan şeffafa kadar çok fazla renk seçeneğine sahip olan ojeler, güzelliğinize renk katacak en önemli detaylar arasında sayılabilir. Bakımlı kadınlar için sunulan tırnak sisleme setleri yardımıyla her bir tırnağınızı farklı renk ve şekille süsleyebilir veya seçtiğiniz tek bir deseni her tırnağınızda uygulayabilirsiniz. Soyulabilir oje, kalıcı oje, el ve ayak tırnakları için pratik setler, kurutucu veya oje çıkarıcı kullanarak kendinize daha kaliteli zaman ayırabilir ve her gün farklı bir görünümle karşınızdaki kişiyi şaşırtabilirsiniz.

Neon ve Metalik Renklerle Enerjinizi Açığa Çıkartın!

Oje rengi seçerken zorlananlardansanız sizin için sunduğumuz; marka, ürün miktarı, fiyat aralığı, en yeni ürünler ve popüler tercihler filtrelerini kullanarak sezon trendleri hakkında en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Özel uçlu neon ve metalik renklerden yana tercih kullandıysanız ojenizi sürerken daha dikkatli davranmanız gerektiğini bilmelisiniz. Tasarım şablonuna sahip olan tırnak süsleme setleri eşliğinde en beğendiğiniz rengi kendi üzerinizde uygulayabilir ve kıyafetinizle uyumlu desenleri tırnaklarınızda da kullanabilirsiniz. Güzelliğinize güzellik katmak için kuaföre gidecek zamanınız yoksa kişisel bakım ürünlerinizi yerleştirdiğiniz dolap içinden günün anlam ve önemine en uygun olan oje rengini seçerek hazırlıklarınızı ellerinizle tamamlayabilirsiniz.