Angelsin Özel Tasarım Çizgili Bikini Alt

34,56 ₺

Angelsin Çiçek Desenli Bikini Alt

27,65 ₺

Angelsin Sarı Siyah Şık Bikini Tek Alt

46,20 ₺

Ücretsiz Kargo

Angelsin Zebra Desen Bikini Alt

56,89 ₺

Ücretsiz Kargo

Lorena Çizgi Detaylı Bikini Takım Top Mellon

49,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Angelsin Açık Pembe Bikini Takım

74,30 ₺

Angelsin Şık Yüksek Bel Destekli Bikini Takım

109,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Angelsin Kırmızı Destekli Bikini Takım

82,94 ₺

Angelsin Siyah Beyaz Şık Tankini Bikini Üst

55,24 ₺

Estiva Leopar Desenli Kaplı Toparlayıcı Bikini

129,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Angelsin Beyaz Çok Şık Bikini Takım

99,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Angelsin Kırmızı Şık Bikini Takım

82,94 ₺

Angelsin Kahverengi Çok Şık Bikini Takım

99,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Angelsin Siyah Şık Yüksek Bel Bikini Takım

93,31 ₺

Angelsin Kaplı Siyah Beyaz Şık Tasarımlı Bikini

82,94 ₺

Angelsin Siyah Beyaz Cizgili Kaplı Tankini Bikini Takım

93,31 ₺

Angelsin Fırfırlı Çizgili Bikini Takım

93,31 ₺

Angelsin Siyah Beyaz Çapraz Bikini Üst

57,02 ₺

Angelsin Beyaz Çıtçıtlı Şık Bikini Takım

82,94 ₺

Angelsin Siyah Yüksel Bel Şık Bikini Takım

45% 197,53 ₺

108,32 ₺

Ücretsiz Kargo

Angelsin Bordo Şık Bikini Takım

82,94 ₺

Angelsin Kırmızı Yuksek Bel Bikini Takım

82,94 ₺

Angelsin Yüksek Bel Siyah Şık Bikini Takım

82,94 ₺

Angelsin Kadife Mavi Bikini Takım

82,94 ₺

Angelsin Gül Kurusu Şık Bikini Üst

57,02 ₺

Angelsin Mavi Bikini Takım

82,94 ₺

Angelsin Kırmızı Özel Tasarım Bikini Takım

74,30 ₺

Angelsin Siyah Özel Tasarım Bikini Takım

74,30 ₺

Angelsin Çiçek Desenli Bikini Takım

65,66 ₺

Angelsin Haki Yeşil Yüksek Bel Bikini Takım

93,31 ₺

Angelsin Gül Kurusu Yüksek Beli Bikini Takım

82,94 ₺

Angelsin Sarı Destekli Bikini Takım

82,94 ₺

Angelsin Pembe Etekli Bikini

55,30 ₺

Angelsin Dantel Etekli Bikini Alt

74,30 ₺

Angelsin Siyah Beyaz Çapraz Bikini Takım

84,67 ₺

Angelsin Kaplı Şık Tasarımlı Yüksek Bel Bikini

82,94 ₺

Angelsin Çizgili Çok Renkli Bikini Takım

37% 170,42 ₺

107,57 ₺

Ücretsiz Kargo

Angelsin Beyaz Üstü Örgü Bikini Takım

65,66 ₺

Angelsin Özel Tasarım Beyaz Bikini Takım

119,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Angelsin Puantiyeli Beyaz Bikini Takım

37% 170,42 ₺

107,57 ₺

Ücretsiz Kargo

Feelline 6500 Bayan Zıbın

22% 9,90 ₺

7,73 ₺

21528 Endeep Kadın İçi Boş Toparlayıcı Bikini Mayo Mayokini Siyah

43% 210,00 ₺

119,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Mite Love Seksi Çiçek Desenli Mavi Bikini Shana

58,52 ₺

Estiva Tek Omuz Fırfırlı Bikini - Siyah

129,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Estiva Fileli Transparan Free-Set Bikini - Siyah

129,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Endeep Kadın Bikini Mayo Mayokini 21419

59% 185,00 ₺

75,00 ₺

Endeep Kadın İçi Boş Mayo Bikini Mayokini 21449

50% 199,99 ₺

99,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Endeep Kadın Yüzücü Mayo Bikini 21311

50% 176,00 ₺

88,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Bikini hanımların plajda en çok tercih ettiği plaj ürünlerinden birisidir. Genellikle mayo ve bikini arasında karar veremeyen hanımlar için birbirinden şık 2020 bikini modelleri bulunmaktadır. Plaj giyimin en çok tercih edilen ürünleri arasında bikini ve mayolar bulunmaktadır.  Plaj havlusu, plaj terliği, plaj çantası, plaj şapkası gibi aksesuarlarla şıklığınızı tamamlayarak 2020 plaj modasında yerinizi alabilirsiniz. 


Her tip vücuda, ten rengine ve kiloya göre bikini modelleri bulunmaktadır. Seçeceğiniz desenler, renkler, ürünün yapısı sizdeki duruşunu tamamen değiştirecektir. Bu yüzden satın almadan önce birkaç farklı modele gözatmanızda fayda vardır. 

Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bikini yılın belli dönemlerinde giyilen ve çabuk yıpranabilen bir üründür. Bu ürünün seçiminde kumaşın kalitesi oldukça önemlidir. Güneşten, havuzun kimyallarından ve denizdeki tuzdan kumaşlar zaman içerisinde yıpranacaktır. Sünen kumaşlar bikinize kısa sürede veda etmenize neden olacağından kalın yapıya sahip hava alabilen kumaşları tercih etmenizi öneririz. Özellikle bikini üstünün sünger yapısı kalitesiz ürünlerde bir iki kullanımdan sonra deforme olabilmektedir. Aldığınız ürünün ne kadar uzun vadeli kullanıma sahip olmasını isterseniz o kadar kaliteli kumaşlardan yapılan ürünlerini almanız gerekmektedir.


Bikini seçimindeki bir diğer nokta ise desen ve ölçülerdir. Alacağınız üründeki en önemli ölçü göğüs bedenidir, satın almadan önce ölçülerinize dikkat ederek almanızı öneririz. Suya girince bir miktar esneme yapacağını da göz önünde bulundurarak size bol gelmeyen modellere yönelmelisiniz.


Desenler üzerinizdeki duruşu tamamen değiştirmektedir. Saklamak istediğiniz bölgeleriniz varsa veya fazlalığınızın olduğunu düşündüğünüz yerleri büyük parçalı desenler, fırfır detayları gibi çözümlerle kamufle edebilirsiniz. 


Rahatlığınız sizin için ön planda ise şortlu ve etekli modelleri tercih etmenizde fayda olacaktır. Askı tiplerindeki farkılılıklar yine konforu etkilemektedir. Çapraz askılı, kalın askılı, boyundan bağlamalı modeller yüzme konforunu doğrudan etkileyebilirler. Ayrıca güneşlenirken ip izi istemiyorsanız iplerininin çözülebileceği modelleri tercih edebilirsiniz. Bu durumda kalın askılı ve boyundan bağlamalı modellerden uzak durmanızda fayda vardır. 

Bikini Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Bikiniler tekli şekilde satıldığı gibi takım halinde de satılmaktadır. Zevkinize göre farklı alt ve üst ürünlerini alarak farklı kombinasyonlar ortaya çıkarabilirsiniz. Daha net ve sabit renklerden yanaysanız rahatlıkla siyah bikini ve beyaz bikini modellerini bulabilirsiniz. Daha iddialı hanımlar için fosforlu renkler, turuncu, yeşil, kırmızı  gibi dikkat çekici ürünleri tercih edebilirler. 


Desen konusunda birçok çeşit bulunmaktadır. Çiçek desenli, kendinden ilizyonlu, çizgili, puantiyeli, geometrik şekilli gibi çok çeşitli modeller yer almaktadır. Desenlerin yanı sıra ipli bağlamaları, dantelli, çapraz askılı, boyundan askılı olmak üzere farklı tasarımlar da mevcuttur.  

Model Seçenekleri Nelerdir?

Gelişen ve değişen moda trendleri insanların ihtiyaçlarıyla bütünleşerek farklı çeşitlerde bikini modellerinin çıkmasına olanak sağlamıştır. Tasarımcılar en ince detayları bile düşünerek renklerde ve modellerde değişikliklere gitmiştir. Bu sayede vücudunuza tam uyan  modeller ortaya çıkmıştır. 

Mayokini Modelleri

Mayokini olarak da geçen mayo bikini modelleri hem mayo hem de bikini görüntüsüne sahip son derece popüler olan bir modeldir. Mayonun daha dekolteli ve şık hali olan mayokini plajlarda ve havuz kenarlarında göz dolduran tasarımlarıyla çok popülerdir. Tek parça olması nedeniyle daha konforlu olduğunu da söyleyebiliriz. 

Yüksek Bel Bikini Modelleri

Düşük bel veya standart bel modellerden sıkılan hanımların tercih edebileceği bir modeldir. Yüksek bel bikiniler özellikle daha konforlu hissetmek isteyen hanımların göz bebeğidir. Yanlarınızda biraz fazlalık varsa yüksek bel sayesinde bu alanları kamufle edebilirsiniz. Aynı zamanda bacak boyunuzu uzatacağı için sizi daha zayıf gösterecektir.

Micro Bikini Modelleri

Micro bikini modelleri en iddialı hanımların tercih ettiği bir modeldir. Çok iddialı bir model olduğu için pek fazla yaygın kullanımı yoktur. 

Etekli Bikini Modelleri

Etekli bikiniler plajlarda en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Birbirinden şirin modelleri ve renk seçenekleri sayesinde dikkat çekici modellerdir. Etekli bikinilerin altı bütünleşik olan külot ve etekten oluşmaktadır. Son derece konforlu modellerdir. Standart bikini altlara göre daha kapalı bir yapıya sahiptirler. Genellikle fırfırlı modellerini en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Tanga Bikini Modelleri

Tanga bikini modellerinin farkı külot yapılarının tanga şeklinde olmasından kaynaklıdır. İddialı ve kendine güvenen hanımların tercih edebileceği bir modeldir.

Şortlu Bikini Modelleri

Şortlu bikini modelleri konforun ön planda olduğu son derece rahat modellerdir. Bikini altı şort şeklindedir. Her türlü vücut tipine sahip hanımlar hiç düşünmeden bu modelleri tercih edebilirler.

Örgü Bikini Modelleri

Örgü bikini modelleri plaj kenarlarında tercih edilebileceği gibi yazın yapılan festivallerde üst olarak tercih edilebilir. Birbirinden şık örgü modelleri ve renk çeşitleri için her kesimden kişiye hitap eden modelleri vardır. Normal bikiniye göre çok daha az esnek kumaşa sahiptir. 

Büyük Beden Bikini Çeşitleri Nelerdir?

Büyük beden bikini çeşitleri için özellikle bir model bulunmamaktadır. Vücut şeklinize göre fazla kilonuz da olsa her çeşit bikini modelini tercih edebilirsiniz. Büyük beden hanımların genellikle tercih ettiği bikini modelleri arasında yüksek bel bikini, şortlu bikini gibi modeller bulunmaktadır. Bu tarz modeller hem konforlu olduğundan hem de fazlalıkların olduğu bölgeleri kapattığından büyük beden bikini çeşitleri olarak değerlendirilebilir.

Büyük beden bikininizi onunla uyumlu olacak bir pareo ile kombin ederseniz çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanacağınız diğer plaj aksesuarları ile plajlarda herkesin odak noktası haline gelebilirsiniz.

Fiyat Aralığı Nasıldır?

Bikini fiyatları özellikle yaz mevsimlerine doğru artmaktadır. Mevsimi dışında alacağınız bikini modelleri daha uygun fiyatlı olacaktır. Ancak modayı takip eden biriyseniz sezon sonu ürünleri sizi tatmin etmeyebilir. Bikini fiyatları ortalama olarak 50₺ ile  4000 ₺ arasında değişmektedir. Kullanılan kumaşın kalitesi, el işçiliği ve markanın fiyat konusunda büyük rolü bulunmaktadır. Sezon sonu indirimlerini ve kampanyaları beklemeden Lazımbana’dan bütçenize ve zevkinize en uygun bikini modellerini temin edebilirsiniz.

Kız Çocuk Bikini ve Bebek Bikini Modelleri Nelerdir?

Kız çocuk bikini modelleri arasında birbirinden sevimli çeşitler bulunmaktadır. Çocuklara özel olarak tasarlanmış bu modellerde Disney Frozen, Minnie Mouse, Mickey Mouse gibi çizgi film karakterlerine yer veren tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Çiçekli, kalpli, deniz kızlı gibi birbirinden sevimli tasarımlar kız çocukları tarafından oldukça beğenilmektedir. Çocukların daha aktif bir yapısı olduğundan bikini modelleri de buna göre şekillendirilmiştir. Etekli bikini altları, geniş askılı bikini üstleri çocukların aktif yapısına uyum sağlayarak daha rahat hareket etmelerini sağlamaktadır. Kız çocuklarının en çok sevdiği modeller arasında volanlı ve fırfırlı kız çocuk bikini modelleri yer almaktadır. Daha muhafazakar aileler için daha kapalı bikini modelleri de mevcuttur.


Bebekler bikiniler genellikle daha kapalı ve daha çok kumaş kullanılan modellerdir. Bebeklerin ciltleri çok daha hassas olduğu için mümkün olduğunda ciltlerini korumaya yönelik modelleri tercih etmek faydalı olacaktır. Bebeğinizin cildi ile temas edecek olan bebek bikinisinin kumaşı da son derece önemlidir. Kaliteli, tahriş etmeyen ve zararlı maddeler içermediğinden emin olduğunuz iyi markaların ürünlerini tercih etmenizi öneririz.