Donino Baby Hastane Çıkışı

133,18 ₺

Ücretsiz Kargo

İmaj Time 5 Li Erkek Bebek Hastane Çıkışı-Ma 5-054

5% 73,50 ₺

69,83 ₺

Bebbek Organik Hastane Çıkışı

254,70 ₺

Ücretsiz Kargo

İmaj Renkli Bulutlar Desenli Kız Bebek 5 Li Hastane Çıkışı Zıbın

73,49 ₺

Bebek Bindallı Kıyafeti Model 3

10% 142,10 ₺

127,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Minidamla Çiçek Baskılı Hastane Çıkışı

176,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Babylia Bebek Lüks Abiye Ve Mevlüt Seti

25% 195,90 ₺

146,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Minidamla Hastane Çıkışı

215,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Leylek Hastane Çıkışı

147,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Choco Baby Hastane Çıkışı

175,42 ₺

Ücretsiz Kargo

İmaj Time Bebek Zıbın Seti & Hastane Çıkışı

10% 142,10 ₺

127,89 ₺

Babylia Lüks Abiye Ve Mevlüt Seti

25% 195,90 ₺

146,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Bebek Bindallısı 6 Ay Kınalığı

11% 132,30 ₺

117,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Baby Corner Hastane Çıkışı

225,39 ₺

Ücretsiz Kargo

Baby Corner Hastane Çıkışı

225,30 ₺

Ücretsiz Kargo

Moinoi Bebe Askılı Bahçıvan Alt Üst Salopet Takım 50121-Sarı

43% 137,10 ₺

78,30 ₺

Ücretsiz Kargo

Erkek Bebek Hastane Çıkışı 5 Parça Kutulu Set Papyonlu En Güzel H

40% 97,90 ₺

58,70 ₺

Bebitof Kız Bebek Hastane Çıkışı

53,80 ₺

Ücretsiz Kargo

İpeksi Organik 5 Li Hastane Çıkış Seti

10% 53,90 ₺

48,51 ₺

Kidboo Hastane Çıkışı

176,30 ₺

Ücretsiz Kargo

Imaj Tıme Yavru Dino Desenli 5 Li Hastane Çıkışı Zıbın Seti 0-3 A

68,59 ₺

Fantastıc Baby Gökkuşağı Desenli 5 Li Hastane Çıkışı Zıbın Seti

73,49 ₺

Bombino Puantiyeli Unisex 7 Parça Hastane Çıkışı

48,97 ₺

Miniworld Prince İşlemeli Erkek 10 Parça Hastane Çıkışı

171,49 ₺

Baby Corner Hastane Çıkışı

215,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Ponpon Baby Hastane Çıkışı

39,10 ₺

Fantastıc Baby Balık Desenli 5 Li Hastane Çıkışı Zıbın Seti

68,59 ₺

Imaj Tıme Safari Desenli 5 Li Hastane Çıkışı Zıbın Seti 0-3 Ay

73,49 ₺

Miniworld Simli Yıldızlı Hastane Çıkış Seti

10% 156,80 ₺

141,12 ₺

Baby Shez Erkek Bebek Hastane Çıkışı

58,70 ₺

Ücretsiz Kargo

Hello Kitty Hastane Çıkışı

73,40 ₺

Ücretsiz Kargo

(5 Parça) Dinozor Sarı Erkek Bebek Yenidoğan Hastane Çıkışı Zıbın

68,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Kidboo Hastane Çıkışı

224,42 ₺

Ücretsiz Kargo

Kidboo Erkek Bebek Hastane Çıkışı

73,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Baby Corner Hastane Çıkışı

205,80 ₺

Ücretsiz Kargo

Viki By Viki Şehzade Mevlüt Seti

10% 107,80 ₺

97,02 ₺

Kidboo Kız Bebek Hastane Çıkışı

73,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Kidboo Hastane Çıkışı

215,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Nenny Baby Erkek Bebek Hastane Çıkışı

58,70 ₺

Ücretsiz Kargo

İmaj Bebe Safari Erkek Bebek 8 Li Hastane Çıkışı&zıbın Seti

10% 142,10 ₺

127,89 ₺

Minizeyn Super Hero 5’Li Hastane Çıkışı (0-3 Ay)

15% 93,10 ₺

79,28 ₺

Fantastic Baby Kirpi Nakışlı 5 Parça Hastane Çıkışı Seti 0-3 Ay

93,09 ₺

Fantastıc Baby Kalpli Puantiyeli 5 Li Hastane Çıkışı Zıbın Seti 0

78,39 ₺

Kidboo Hastane Çıkışı

215,50 ₺

Ücretsiz Kargo

İmjaj Time Gökkuşağı Panda Kız Bebek 5 Li Hatane Çıkışı

10% 88,20 ₺

79,38 ₺

Miniworld Mobil Kulaklı Tavşan Hastane Çıkış Seti 5 Li - Pembe

11% 108,45 ₺

96,52 ₺

Ücretsiz Kargo

Imaj Tıme Marka Taraftar Sarı-Lacivert 5 Parça Hastane Çıkışı Set

78,39 ₺

Bebbek Bambu Organik Sincap Hastane Çıkış Seti 10 Lu - Pembe

244,02 ₺

Ücretsiz Kargo

Hastane çıkışı sırasında  yeni doğan bebeklerin kendilerini daha konforlu ve rahat hissetmeleri adına bebek hastane çıkışı kıyafetleri bulunmaktadır. Bu kıyafetler antibakteriyel ve antialerjik üretimlerdir. Hastane çıkışı bebek kıyafetleri, erkek ve kız bebekler için birbirinden farklı modellere sahiptir. Ayrıca oldukça yumuşak olan kumaş dokularıyla yeni doğmuş bebekler için çok hassas bir yapıya sahiptir. Modellerde bulunan geniş ürün yelpazesi sayesinde istediğiniz çeşide farklı alternatif markalarla ulaşabilirsiniz.

Hastane çıkışı bebek kıyafetleri pek çok renk skalasına sahiptir. Kız bebeklerin ve erkek bebeklerin hastane çıkışı rahat olmalarını amaçlayan bu kıyafetler, hem de tatlı bir şıklık sağlar. Her yeni annenin ilk ihtiyacı olan bu ürünler, set halinde satılarak doğumu gerçekleştirdiğiniz gün yardımınıza koşar. Bebeğinize elinize alacağınız andan itibaren ihtiyaçlarınızı karşılayan bu ürünler 5’li ve 10’lu setler halinde satılmaktadır. 

Siz de hayattaki en değerli varlığınızı, özel olarak üretilen bu kumaşlarla sarıp sarmalayabilirsiniz. Çeşitli desen ve motiflerle süslenen bu kıyafetlerde, bebeğiniz için en doğru set seçimini Lazımbana üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hastane Çıkışı Çantasında Neler Olmalı?

Eğer bir hastane çıkışı çantasında neler olmalı diye merak ediyorsanız, emin olun bu çantalar, minik bebeğiniz dünyaya geldiği anda size yardımcı olacaktır. Bebekler anne karnındayken güvenli bir kese içinde hisseder. Bu güvenli bölgeden çıktıktan sonra onun için güvenli alanı sizin oluşturmanız gerekir. Bu anlamda sağlıklı ve doğru bir şekilde büyümesi için ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanız gerekir. Sezaryen ya da normal doğum fark etmeksizin bebek bakım çantası en büyük ihtiyacınız olacaktır. 

Bu hastane çıkışı çanta sayesinde ayrı ayrı parçaları bir araya getirmez zorunda kalmaz, hepsini kombinlenmiş bir şekilde edinirsiniz. İçinde yer alan giysiler, hastanedeki bebeğiniz için temel ihtiyaç olacaktır. Bu sayede hastaneye sizi ziyarete gelen ve minik bebeğinizi gören insanlar, hem şık hem de tatlı bir görüntüyle mutlu olacaklardır.

Sete Neler Dahil?

Yeni doğmuş bir bebekte önemli olan bebeğinizin her tarafını koruyup kavrayacak bebek giyim ürünlerinin mevcut olmasıdır. Bu ihtiyacınızı da en iyi şekilde karşılayacak ürün hastane çıkışı setleri olmaktadır. Bebek hastane çıkışı setlerindeki ürünler genelde çıtçıtlı body, zıbın, eldiven, bere, yelek ve patikli alt olmaktadır. Bunlarla beraber ek olarak önlük, mendil, battaniye ve göbek bağı da bulunabilmektedir. Hastanede bulunan bebeğiniz için bu liste oldukça yeterli olacaktır.

Özellikle sezaryen doğum yapacak kadınlar için hastanede kalış süresi daha uzun olmaktadır. Bu da yanınıza kesinlikle almanız gereken eşyalar olmasını gerektirir. Üstelik yedekleriyle birlikte... Bu sebeple yeterli sayıda yıkanmış ve hijyenik şekilde bebek hastane çıkışı almaya özen gösterin. Pek çok marka temiz koşullar içinde üretim yaptığından bahsetse de bu ürünler bazen depoda ya da mağazalarda elde ele geçebilir. o yüzden bu giyim ürünlerinin bebeğinizin kullanımı için uygun deterjanlarla yıkanmalı ve üzerinde belirtilen derecelere dikkat edilmelidir. Ayrıca ılık ütüyle de üzerinden geçerek çantaya koymanızı tavsiye ederiz. 

Biliyoruz ki hiçbir anne, hastanede kötü bir durumla karşılaşmak istemez. Eğer bütün ihtiyaçlarınızın fazla fazla karşılandığı bir sete ihtiyacınız varsa 10’lu hastane çıkışı setlerini tercih edebilirsiniz. Böylece olası herhangi bir duruma karşı kendinizi ve bebeğinizi garanti altına almış olursunuz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Hastane çıkışı bebek ürünleri bebeğinizin hem ihtiyaçlarını karşılamakta hem de tatlılığına tatlılık katmaktadır. Kız ya da erkek fark etmeden, her tarz için uygun modelleri farklı markalarda görebilirsiniz. Ancak önemli olan burada hastane çıkışı setleri almadan önce nelere dikkat edeceğinizdir. Öncelikle bu ürünleri incelerken mutlaka kumaş kalitelerinin yüksek düzeyde olması gerekir. Unutmayın ki bebeğiniz sizden önce, bu yumuşak kıyafetlere temas edecektir. Bu anlamda % 100 pamuk olan ürünlere yönelmeli ve onun teni için en uygun kıyafeti seçmelisiniz. Bebeğiniz bu sayede rahat ve konforlu bir uyku geçirecektir. 

Oeko-Tex denilen standartlara sahip hastane çıkışı ürünleri sayesinde, kıyafetler çevreye zarar vermez. Ayrıca zararsız hammaddelerden üretildiği için ebeveynler için daha güven vericidir. Çevreye karşı duyarlı olan, aynı zamanda ürün kalitesinin yüksek olduğunu belirten bir diğer sertifika ise GOTS (Global Organik Tekstil Standardı) olmaktadır. Eğer aldığınız hastane çıkışı üründe bu sertifika mevcutsa o zaman hiçbir şekilde hava, su ve toprak kirliliğine sebep olmayacaktır. Üstelik bu, organik içerikli malzemelerle üretildiğini bir kanıtı olup bir anne ya da baba olarak içinizi rahat ettirecektir. Unutmayın ki bebeğiniz dünyadaki en hassas cilde sahip ve ona ancak tamamı pamuktan üretilmiş ürünlerle huzur verebilirsiniz. 

Bebekler içi oldukça geniş bir kıyafet yelpazesi olmakla beraber o kadar alternatif içinden bir tercihte bulunmak size zahmetli gelebilir. En azından cinsiyetine göre kategorilendirilen modellere göz gezdirerek seçeneklerinizi yarı yarıya indirebilirsiniz. Yeni doğan hastane çıkışı setlerde renkler illaki erkeklere mavi, kızlara pembe şeklinde olmamaktadır. Ancak ebeveynlerin tercihi gereği kızlara genelde pembe renk ürünler alınmaktadır. Siz de bebeğiniz için kız bebek hastane çıkışı setlerinden satın alabilir ve Lazımbana üzerinden en kaliteli ürünlere göz gezdirebilrsiniz.

Neden Hastane Çıkışı Ürünlerini Satın Almalısınız?

Hastane çıkışı ürünlerdeki kıyafetler pek çok farklı model barındırmak ile beraber bütün ürünler, bebeğinizin cildine zarar vermeyecek bir şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede doğum sonrası bebeğiniz için gereken eşyaları hemen yanı başınızda bulabilir ve gerekli malzemeleri en temiz şekilde elde edebilirsiniz. Bu anlamda özellikle hastanede biraz daha uzun süre kalması gereken sezaryen doğum yapan anneler için hastane çıkışı seti bir numaralı ihtiyaç olmaktadır.

5’li ya da 10’lu modeller halinde alınabilen hastane çıkışı set ürünleri ile bebeğiniz için istediğiniz kıyafetleri maksimum kaliteyle giydirebilirsiniz. Eğer 5’li hastane çıkışı setlerden almak istiyorsanız hepsinden birer adet olmak üzere; patikli pantolon, bebek zıbını, şapka, önlük ve bir çift eldiven ürünler bulunmaktadır. Hepsi tamamıyla pamuktan üretilen bu kıyafetler, bebeğinizin hassas cildi için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca el değmeden üretim gerçekleştirilmiştir. İsterseniz sarı, kırmızı, turuncu, pembe, mor ya da beyaz gibi farklı renk alternatifleri de tercih edebilirsiniz. 

Özellikle erkek bebek hastane çıkışı modellerde farklı boyutlar bulunmakla birlikte çeşitli desenler de yer almaktadır. Kıyafetler üzerinden uçak, araba, traktör ve tren gibi şekiller bulunabilir. Eğer tercih ederseniz Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe gibi futbol takımlarının sembolleri de minik taraftarlar için ebeveynler tarafından tercih edilmekte. Hepsi birbirinden farklı olan markaların hastane çıkışı modellerinde, unutmayın ki her zaman için katle önce gelir. Bu anlamda güvendiğiniz markaların ürünleri ile ilgilenmeli ve dünyadaki en hassas cilde sahip olan bebeğiniz için güvenilir bir tercihte bulunmalısınız.

Fiyatlar

Bebeğiniz için alacağınız hastane çıkışı setlerindeki kıyafetlerin farklı boyutlarda olabileceğini unutmayın. Burada önemli olan, tercihinizin bebeğinizin boyu ve kilosu için uygun olmasıdır. Her kıyafet için ayrı bir tarz oluşturulduğu gibi sevilen çizgi film kahramanları desen olarak kullanılabilmektedir. Bu anlamda elbette modeller arasında fiyat farklılığı da olacaktır. 

Her hastane çıkışı set markası için farklı bir fiyatlandırma politikası olmakla beraber, stabil bir fiyat aralığı olmaktadır. Seçtiğiniz ürünün kalitesine, tarzına, üzerinde bulunan desenlere ve markasına göre hastane çıkışı fiyatları değişmektedir. Ayrıca her marka setinde farklı ürünlerle de karşılaşmanız mümkün. Bu anlamda alacağınız setlerin içindeki ürün sayısı da elbette fiyatını etkileyecektir. O yüzden aslında ilk olarak kendinize sormanız gereken ihtiyacınızın ne yönde olduğudur. Unutmayın ki hastane çıkışı bebek takımları her zaman için kansorajen ve alerjik madde testine sokularak size sunulmaktadır.

Siz de hem cebinize uygun, hem de minik yavrunuzun yumuşacık teni için hassas bir hastane çıkışı seti arıyorsanız, Lazımbana ile en kaliteli ürünler bir tık uzağınızda.