Ürün Bulunamadı.

Oto Yıkama Malzemeleri Fiyatları

Araçların temizlikleri ve bakımları oldukça önemli konulardır. Hem daha canlı, yeni ve kusursuz bir görünüm için hem de gerekli hijyenin sağlanması için araçlara özel olarak üretilmiş ürünlerden faydalanmak gerekir. Oto yıkama malzemeleri alanında yer alan bakım setleri, elektriksiz basınçlı yıkama makineleri ya da buğu önleyici spreyler sayesinde araçlar her daim temiz, bakımlı ve güvenli olurlar. 

Buğu Önleyici Spreyler

Kış aylarında araçlarda yaşanan sorunlardan biri araç camlarında buğu oluşmasıdır. Bu durum sürücünün görme durumunu kısıtlar ve araç kullanımını güvensiz hale getirir. Buğu önleyici spreyler sayesinde bu durum engellenebiliyor. Sprey kullanımı sonrasında su süzülüyor ve görüş açısını engellemiyor. 

Elektriksiz, Basınçlı Oto Yıkama Makineleri

Bu ürünler sayesinde elektrik kullanmadan araç temizliği sağlamak mümkündür. Makineler kendi basıncıyla kullanılırlar. Sekiz litreye dek ulaşabilen kapasiteleri sayesinde sulama ve temizlik amacıyla pek çok alanda bu ürünlerden faydalanılabilir. Özel fırça aparatlı olan ürünler kolay bir araç temizliği yapılmasına olanak sağlarlar. 

Karma Bakım Paketleri

Araç temizlik ve bakımları için kullanılan ürünleri tek tek almak istemeyenler temizlik ve bakım setlerinden faydalanabilirler. Araç temizlik setinde yıkama süngerleri, cilalı oto yıkama şampuanları, bezler, lastik parlatıcılar, jant parlatıcılar gibi ürünler yer alır. Araç temizliği ve bakımı için gerekli olabilecek ürünler set halinde satılırlar. Bu sayede temizlik ve bakım ürünleri her daim hazır olurlar.