Selex 909 Selex Badminton Topu 909 6 Lı Kutu

27% 254,79 ₺

186,20 ₺

Mantar Uçlu Badminaton Topu 12 Li Renkli Plastik Badminton Topu

42% 117,49 ₺

68,49 ₺

Badminton Raket Seti

88,00 ₺

Badminton Topu 6 Lı Set Beyaz Mantar Uçlu Bedminton Topu

35% 195,89 ₺

127,29 ₺

Badminton Topu 4 Renkli

44,90 ₺

Badminton Ürünleri ve Fiyatları

Badminton sporu, tenis ve masa tenisi sporları ile olan benzerlikleriyle dikkat çeker. Her yaşa sahip insanlar rahatlıkla badminton oyununu tercih edebilir.  Hem zevkli olması hem de şiddet içermemesi nedeni ile özellikle aileler çocukları için bu sporu tercih etmektedir.  Teniz sahasına benzer bir oyun alanına sahip olan oyun kaz tüyünden yapılan bir top ve iki adet raket ile oynanmaktadır. Topun yumuşak olması zarar vermesini engeller. 

Badminton Oyun Ekipmanları

Badminton oyunu takım olarak da oynanabilir. Bu nedenle badminton ekipmanları hem tek kişilik hem de ekip oyunu setleri halinde satışa sunulmaktadır. Badminton raket setleri 2 adet raketten oluşur ve taşıma çantası ile birlikte kolayca taşınabilmektedir. Sert yapısı darbeye karşı koruma sağlar. Eli kavrayan tutuş yeri sayesinde raketler sıkıca tutulur ve rahat bir oyun sergilenir. Farklı model ve desen seçenekleri sayesinde istenilen raketleri tercih etmek ve satın almak mümkün olur.

Badminton Topları

Badminton oyununda en çok gereksinim duyulan ürün badminton toplarıdır. Özel olarak üretilen bu toplar piyasadaki diğer toplardan farklıdır. Bu nedenle sadece badminton için üretilen toplar tercih edilir. Bu kapsamda satışa sunulan badminton topu online alışveriş güvencesi ile satın alınabilir. Set halinde satılan toplar adet açısından fazla olduğundan dolayı rahat bir oyun seçeneği sunar. Badminton ağları, geniş alanlarda oynanacak bu oyun için gerekli sahanın kurulmasını sağlamaktadır.