ComfyMax Lux Mama Sandalyesi - Blue

639,48 ₺

Ücretsiz Kargo

ComfyMax Lux Mama Sandalyesi - Cherry

639,48 ₺

Ücretsiz Kargo

Babyhope BH7001 Royal Mama Sandalyesi Pembe

143,69 ₺

ComfyMax Eco Mama Sandalyesi - Grey

332,19 ₺

Ücretsiz Kargo

Babyhope BH7001 Royal Mama Sandalyesi Kırmızı

143,69 ₺

ComfyMax Eco Mama Sandalyesi - Green

332,19 ₺

Ücretsiz Kargo

ComfyMax Eco Mama Sandalyesi - Orange

332,19 ₺

Ücretsiz Kargo

Babyhope BH7001 Royal Mama Sandalyesi Yeşil

143,69 ₺

Mama Sandalyesi Fiyatları

Mama sandalyeleri, bebeklerin rahat ve konforlu bir şekilde yemek yiyebilmesi için üretilmiş gereçlerdir. Mama sandalyesi ebeveynlere kolaylık sağlarken bebeklerin de daha düzenli yemek yeme alışkanlıklarının gelişmesine yardımcı olmaktadır. Lazımbana sizler için mama sandalye çeşitlerini bir kategori altında topladı. En uygun fiyat avantajlarıyla mama sandalyelerine sahip olabilirsiniz.

Mama Sandalyesi Özellikleri

Mama sandalyesi kullanan ebeveynler bebeklerini yemek yedikleri masanın yanına mama sandalyesi üzerine oturtarak hem kendi yemeklerini yiyebilirler hem de bebeklerinin yemek yemesine yardımcı olabilirler. Beslenme alışkanlıkları değişmeye başlayan bebeklere ve kendi kendine yemek yeme alışkanlığı geliştiren bebekler için ideal bir kullanıma sahiptir.

Portatif Mama Sandalyesi

Portatif mama sandalyeleri masa kenarına asılarak sabitlenme özelliğine sahiptir. Kendine özgü aparatlar ile sabitlenme ve asılma işlemi gerçekleştirilir. Bazı portatif mama sandalyesi normal sandalye üzerine minderi yardımıyla oturtulmaktadır. Bu modellerin dışında ayağı olmadan yerde kullanılan mama koltuğu modelleri de mevcuttur.