Delta Ds 857 Badminton Seti ( 2 Raket & Top )

25,00 ₺

Avessa Bad-300 Yanyu Badminton Topu 6 Lı Pvc

24,80 ₺

Ücretsiz Kargo

Badminton Seti ( 2 Raket & Top )

19,15 ₺

Delta Ds 857 Badminton Seti ( 2 Raket & Top )

17,00 ₺

Delta Bt 5000 Kaz Tüyü Badminton Topu

36,25 ₺

Delta Bt 2000 Medıum Mantar Badminton Topu 6Lı

26,80 ₺

Wilson All Gear Badminton Raketi Ve Top Seti Wrt844600

20% 350,00 ₺

279,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Badminton Malzemeleri ve Fiyatları

Badminton birçok insanın oynamaktan keyif aldığı bir oyundur. Bu oyunu oynayabilmek için insanların sahip olmaları gereken birtakım malzemeler vardır. Bu badminton malzemeleri hem kaliteli hem de oldukça dayanıklı olmalıdır. Online olarak da temin edebileceğiniz badminton malzemeleri içerisinde birden fazla ürün vardır. Bu ürünlerin her biri oyun için büyük bir öneme sahiptir. 

Badminton Raket Seti

Badminton oynamayı seven insanların mutlaka sahip olması gereken set 4 kişilik olarak hazırlanan bir oyun setidir. Bu set içerisinde 4 farklı oyun raketi, 3 tane badminton topu, file setve askı aparatları, tam askıya sahip olan bir taşıma çantası bulunuyor. Raketler ise iki parçalıdır ve çok dayanıklıdır. Her bir raketin ağırlığı 110 gr’dır. Boyları ise yaklaşık olarak 67 cm’dir. 

Badminton Raketleri

İki adet şeklinde satılan badminton raketleri oyunun olmazsa olmaz olan parçalarından biridir. Bu raketler özel taşıma çantası ile birlikte satılıyor. Satın almak isteyebileceğiniz bu raket standart oyun raketi boyutunda ve ağırlığında olup taşınması son derece kolaydır.

Badminton Topu

Badminton topları da en raketler kadar önemli olan oyun malzemeleridir. Bu toplar 6’lı paketler içerisinde satılıyor. PVC kutu içerisinde satılan toplar plastiktir ve son derece hafiftir. Oyun esnasında oldukça rahat bir kullanımı vardır. Badminton malzemelerine internet üzerinden çok rahat bir şekilde erişim sağlayabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.