Kalmia Kağıt Dantel Fincan Altlığı 500lü 9cm

8,00 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE PEMBE

45,48 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE KIRMIZI

45,48 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE BEYAZ

45,48 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE SARI

45,48 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE MOR

45,48 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE SARI

47,58 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE MOR

47,58 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE PEMBE

47,58 ₺

Brita Elemaris Cool Filtreli Su Arıtmalı 2.4 Lt. Akıllı Beyaz Sür

90,28 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE BEYAZ

47,58 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE KIRMIZI

47,58 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE MOR

45,48 ₺

Brita Elemaris Cool Filtreli Su Arıtmalı 2.4 Lt. Akıllı Beyaz Sür

86,08 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE PEMBE

45,48 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE KIRMIZI

45,48 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE BEYAZ

45,48 ₺

AWOX CAFFEEN ELEKTRİKLİ CEZVE SARI

45,48 ₺

Serinletici ve Rengarenk Tükenmez Buz Küpleri 20 Adet

10,12 ₺

Coke Ice Mold Kola Şişesi Şeklinde Buz Kalıbı Asorti

6,08 ₺

Ağaç Stantlı Kuş Şeklinde 6 adet Kokteyl Kürdan Seti Asorti

10,12 ₺

Çift Taraflı İnci Pilav Servis Kasesi Asorti

6,61 ₺

Rengarenk Plastik Bal Reçel Kaşığı Asorti

3,91 ₺

ICE PACK Buz Torbası Asorti

20,11 ₺

Çilek Tasarımlı 7 Bıçaklı Çilek Dilimleme Aparatı

16,06 ₺

Kanepe Minderleri Arası Bardak Devrilme Önleyici Plastik Tutucu

16,06 ₺

Pratik Limon Dilimleme Makinesi

25,51 ₺

Pratik Kare Uzun Patates Dilimleyici Doğrayıcı Asorti

10,66 ₺

Pratik Meyve ve Yumurta Dilimleyici (3 Parça)

21,47 ₺

Rengarenk Silikon Kuşlu Bardak Ayırıcı İşaretleyici 6 lı Set

7,97 ₺

Pratik Muz Dilimleyici Aparat Plastik Eğlenceli Mutfak

5,27 ₺

Sürmene Bıçak Bileyici

7,42 ₺

Limonluk Sprey

5,27 ₺

Karpuz ve Kavun Dilimleyici

26,86 ₺

Cucumbo Spiral Salatalık Dilimleyici (Tak-Çevir-Süsle) Asorti

6,61 ₺

4 lü Kahvaltılık Seti Asorti

20,11 ₺

Lima D'or Hazneli Limon Sıkacağı (300 ML) Asorti

6,61 ₺

Vidalı Sebze Şekillendirme Seti Asorti

7,97 ₺

Star 7 Başlıklı Krema Pompası Asorti

9,32 ₺

Süzgeçli Yatay Tutacaklı Limon Narenciye Sıkacağı Asorti

6,61 ₺

Silikon Sarımsak Soyucu Rulo Asorti

5,27 ₺

Sevimli Yumurta Haşlama Kalıpları (2 adet)

7,97 ₺

Pratik Sebze Meyve Doğrayıcı El Rondosu Handy Rondo Asorti

32,74 ₺

Paslanmaz Çelik Ananas Dilimleme Aleti

29,56 ₺

Lux Pratik Kolay Telli Yumurta Dilimleyici Asorti

7,97 ₺

Neon Limon Sıkacağı Asorti

2,57 ₺

Mısır Ayıklama Aleti Corn Stripper

10,66 ₺

Metal Sarımsak Ezici Çekirdek Çıkartıcı Asorti

11,48 ₺

Mutfak gereçleri , mutfakların ev hanımlarından sonra baş kahramanı olarak bilinen yaptıkları işlerle fark yaratmayı sevenlerin en büyük yardımcısıdır. Yiyeceklere şekil vermeden kesmeye, özel tarifler için hassas tartıdan karıştırmaya kadar akla gelen çok çeşitli ürün hazırlığında yapacağınız tercihlerle hayatınızı kolaylaştırabilir, sevdiklerinize ve kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. İlk defa deneyeceğiniz özel bir tarifte kullanmanız gereken ancak mutfak çekmecelerinizde bulamadığınız ürünleri keyifli bir online alışveriş deneyimi yaşayarak sepetinize atabilir ve siparişinizi kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Kesme ve Dilimleme Aparatları

Kesme ve dilimleme aparatları mutfak gereçleri arasında önemli rol oynar. Sebzelerden meyvelere, hamur işlerinden şerbetli tatlılara kadar en az tarif kadar önemli olan şekil verme işlemlerini kaliteli dilimleyiciler eşliğinde tamamlayabilirsiniz. Doğru seçilmiş bir bıçakla en zor ve sert ürünü dahi kolay bir şekilde kesebilir, en önemlisi istediğiniz şekli verebilirsiniz. Yiyeceklerin bir görsel şölen eşliğinde sofralarda yer alması için kesme malzemelerine gereken özenin gösterilmesi gereklidir. Bıçak bileyiciler eşliğinde et, tavuk veya balık gibi ürünleri usulüne uygun olarak kesebilir ve her zaman iyi kesen bıçaklarla çalışma şansını elde edebilirsiniz.

Her yemeğin ve salatanın ana elemanı olarak bilinen soğanı, farklı tarifler için doğru şekilde keserek kullanabilir ve yemeklere kattığı eşsiz lezzet karşısında hayrete düşebilirsiniz. Kesme işlemi dendiği zaman ilk akla gelen doğrama tahtalarıyla mutfağınızda dikkat çekici ve bir o kadar da iştah açıcı sunumlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Ölçü aletleri; güzel bir tarifin eksiksiz bir şekilde tabaklanabilmesi için malzemelerin tamamının uygun ölçülerde kullanılması gerekir. Özel tariflerde kullanılacak her bir malzemeyi tek tek ölçerek aynı kaba aktarabilir ve ortaya herkesin tarifini isteyeceği yeni reçeteler çıkarabilirsiniz. Aynı durum hazırlanan yemeğin her tabağa aynı oranda paylaştırılması aşamasında da gereklidir. Özellikle kalabalık davetlerde ihtiyaç olan; mutfak tartısı, davetin anlam ve önemine uygun şekilli porsiyonlar ve zamanlayıcı için online sipariş avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Pratik mutfak gereçleri; bebekler için hayati öneme sahip olan cam rende, saklama kapları, maşa, servis kaşığı, sebze soyucu, meyve pressi, sarımsak ezici ve aklınıza gelen pek çok farklı ürüne ilgili kategori üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Uzun zamandır mutfağınız için alışveriş yapmadıysanız en güncel yardımcı malzemelere ve hayat kurtarıcı ürünlere sahip olmak için daha fazla zaman kaybetmeyin...

Küçük mutfak gereçleri dendiği zaman ilk akla gelen ve tüketiciler tarafından beğeni toplayan markalar arasında; Arçelik, Arzum, Siemens, Kenwood, Chef Plus, Boyner Evde ve KAI sayılabilir. Çay makinesinden kahve pişiricilere, fındık kıracağından portakal sıkacağına, hassas tartıdan bıçak bileyicilere kadar farklı ürün gruplarının aynı kategoride yer aldığı ürün çeşitleri arasından siz de istediğinize sahip olabilirsiniz.

Hamur İşlerinde Kullanılan Pratik Yardımcılar

Lezzetli ve doyurucu hamur işlerini hazırlarken pratik yardımcılar kullanarak zor işlerin altından kısa sürede kalkabilirsiniz. Mikser, dijital terazi, mantı kesme merdanesi, şekil verme aparatı ve hamur sıkma torbası ile pek çok kişi için zahmetli olan tarifleri kısa sürede hazırlayabilir ve sevdiklerinizin önce gözlerini daha sonra da midelerini bayram ettirebilirsiniz.

Süzgeçler; pirinç yıkama süzgeci, kavanoz hunisi, bardak için süzgeç, yumurta akı ayırıcı, makarna süzgeci ve çok fonksiyonlu ürünler seçerek yiyecek ve içecek hazırlarken daha profesyonel bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Kesme tahtası; hazneli, kaydırmaz, yıkanabilir, ıslak&kuru ve dönebilen modeller sayesinde yemek öncesi hazırlıkların yanı sıra süsleme işlemleri için de ihtiyacınız olan alanı yaratabilirsiniz.

Çırpıcılar; mükemmel ve homojen bir karışım için olmazsa olmaz değere sahip olan çırpıcılar yardımıyla kek hamurundan sütlü tatlılara, çorbalardan yemek yanlarında servis edilen soslara kadar her türlü tarifi pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.