Papağan Tasarımlı Garson Çakısı Asorti

10,66 ₺

Fermuar Şeklinde Dekoratif Magnet Açacak Asorti

6,61 ₺

BAMBU AYARLANABİLİR ÇEKMECE İÇİ ÖLÇÜ AYARLI KAŞIKLIK

25,00 ₺

PENGUEN AHŞAP RENKLİ MERDANE

35,00 ₺

ATLAS MELAMİN 7 CM SOSLUK

11,00 ₺

ATLAS MELAMİN KULPLU SOSLUK

13,00 ₺

Güral Porselen NEVADA 14 CM SOSLUK

27,00 ₺

Dekoratif Ahşap Görünümlü Peçetelik

15,00 ₺

Gönül Porselen Yağlık-Sirkelik-Tuzluk-Biberlik Seti G712

50,00 ₺

Bayev Ahşap Bambu Yumurtalık (P/Ahs-700287)

16,00 ₺

Tarihi El Yapımı Bakır Havan No:4, 12 cm

155,00 ₺

Tarihi El Yapımı Bakır Havan No:3, 11 cm

125,00 ₺

El Yapımı Pirinç Havan No:2, 10 cm

105,00 ₺

El Yapımı Bakır Havan No:1, 9 cm

90,00 ₺

Pratik Sevimli Yumurta Haşlama Kalıpları (2 adet)

15,00 ₺

Modatools Kaşıklık Ferforje Sandalye 13126

25,00 ₺

Modatools Tabaklık 12222

18,00 ₺

Atadan Ahşap Sabit Merdane

28,00 ₺

İthal Çesit Okyanus Sarımsak Ezici Vidalı Ck-613

10,00 ₺

Fidex Home Çelik Nihale-Yuvarlak

19,00 ₺

Palex Mini Pratik Tuvalet Kağıdı Dispenseri 3442-1

33,00 ₺

Palex Jumbo Tuvalet Kağıdı Dispenseri-Şeffaf

38,00 ₺

Tirbüşon Şarap Mantar Tıpa Gazoz Açacağı Sağlam Çelik Tirbişon

24,00 ₺

Metal Lüx Sarımsak Ezici Çekirdek Çıkartıcı Fındık Kırıcı

18,00 ₺

Modatools Peçetelik Ahşap Lüks 5086

35,00 ₺

Acar Silikon Yumurta Fırçası 2 Adet

18,00 ₺

Kesim Panosu 370gr

15,00 ₺

Lalezar Kalpli Folyoluk Peçetelik

50,00 ₺

Star Ceviz Ve Fındık Kıracağı İkli Set

20,00 ₺

Evo Seramik Başlıklı Yuvarlak Doğrayıcı

6,00 ₺

NEON MAGNET AÇACAK

14,00 ₺

3'LÜ HAMUR KESİCİ

14,00 ₺

SPREY LİMONLUK SETİ

15,00 ₺

SARIMSAK EZİCİ HAVAN

15,00 ₺

SEMBOL KREMA POMPASI

15,00 ₺

SLİKON SARIMSAK SOYUCU

8,50 ₺

Toptancı Kapında Yuvarlak Uçlu Silikon Yumurta Fırçası

20,00 ₺

Narin Buz Maşası - Sade

15,00 ₺

İkram Dünyası Palex Peçetelik Pls Ahsap Hafif

28,00 ₺

İkram Dünyası Palex Disp Peçetelik Krom Parlak 3474-2

35,00 ₺

Modatools Limon Sıkacağı Lüx Cam 4152

15,00 ₺

Pratik Parmak Şeker Maşası

7,00 ₺

LoveQ Porselen Sosluk 5'li Set Ckr-1303

55,00 ₺

TveT Karpuz - Kavun Dilimleyici

25,00 ₺

İthal Çesit Okyanus Erzak Küreği 4`Lü Ck-009

8,00 ₺

Pratik Şeyler Lüks Nar Ayıklayıcı Narmatik

7,00 ₺

Practika Pratik Salata Dilimleme Aparatı

18,00 ₺

Cooker Cam Çocuk Şişesi

15,00 ₺

Pratik mutfak aletleri her yaşam tarzına ve anlayışa uygun, farklı yiyecek ve içeceklerin hazırlanması için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Ev hanımlarından çalışan kadınlara, öğrencilerden bekar erkeklere kadar birçok kesime hitap eden pratik mutfak aletleri ; kısa süre içerisinde yiyeceklerin kolaylıkla hazırlanmasına olanak tanımaktadır.

Mutfaktaki işleri hızlandıran, zamandan kazanç sağlayan ve üstelik eğlenceli bir vakit geçirme imkanı veren bu ürün çeşitleri, farklı yiyeceklerin kolaylıkla tüketilmesi adına özel bir fırsat sunmaktadır. Kabuk soyucu ürünler, rendeler; sarma makinesi, özel musluk başlığı ve doğrayıcı ile ayıklama gibi daha birçok değişik mutfak aletleri, hayatın çok daha kolaylaşmasına fırsat sunuyor. Tabii sadece yemek yaparken değil, yemek sunumu gerçekleştirirken ya da mutfağın temizlenip toparlanması açısından da kolaylık sağlayan pratik mutfak aletlerini; çok uygun fiyatlarla hemen kategori üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Günümüzün Popüler Mutfak Aletleri

Günümüzde sayılamayacak kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahip pratik mutfak aletleri bulunmaktadır. Bıçak bileyici çeşitleri, mısır ayıklama ürünleri; yumurta haşlama seçenekleri, limon sıkacakları ya da sıvı yağ pompası ile dondurma kaşığı gibi, sayısız ürün arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bilindiği üzere bazı yiyecekler hazırlanırken büyük zorluklar yaşatabilir. Bu da hem yorgunluk yaratır hem de zaman kaybına sebep olurken, etrafın çok daha fazla kirlenmesine neden yaratır. Büyük bir emek ve zaman isteyen yiyecek ile içecek hazırlıklarını kısa bir süre içerisinde kolaylıkla tamamlayabilir, üstelik bu pratik mutfak aletleri ile mutfağın tertemiz kalmasına olanak verebilirsiniz.

Örneğin sabah kahvaltısında yumurta kıvamı her damak tadına göre değişir. Bu kıvamı kolaylıkla yakalamak ve keyifli bir kahvaltı gerçekleştirmek için pratik ürünlere sahip olabilirsiniz. Patates soymaktan hoşlanmayanlar için özel aletler, mutfakta bıçakla uğraşırken herhangi bir kazaya mahal vermemek için değerlendirilecek parmak koruyucu ürünler; hayatınıza büyük bir kolaylık ve güven katıyor. Salata çeşidi hazırlarken farklı sebzeleri kolaylıkla dilimleyip misafirleriniz ve sevdikleriniz için özel bir sunum yapabilirsiniz. Ayrıca elinizin ve mutfağın soğan gibi farklı yiyeceklerle kötü bir koku yayılması adına doğrayıcı ürünleri değerlendirebilirsiniz. Böylece özellikle çalışan kesim zamandan kazanç elde direkt mutfağın kirlenmesine önlem alıp, asimetrik görüntü sağlayan özel yiyecekleri hızlıca hazırlayabilir.

Pratik Ürünlerle Kolaylık

Günümüzün teknolojik nimetlerinden sonuna kadar faydalanılarak üretimleri gerçekleştirilen büyük markalar dahilindeki mutfak aletleri, pratik bir imkan sunuyor. Ayrıca kısa süre içerisinde hazırlanan yiyeceklerin görsel sunumu da nefes kesici bir hal alabilmektedir. Nitekim bin bir zorlukla hazırlanacak olan özel yiyecek ve içecekler için, pratik mutfak aletleri çok daha düzgün kesilmesi adına etkin bir rol üstlenmektedir. Hem mutfağınızın tertemiz kalmasına fırsat verebilir, zamandan kazanç sağlayabilir hem de kendinize birçok tehlikeden koruyabilirsiniz. Büyük markaların kaliteli malzeme yapısı ile hazırladığı bu ürün çeşitleri, paslanmaz çelik sayesinde uzun ömürlü bir yapı da sunuyor. Hayatınızı kolaylaştıran, hemen elinizin altında bulunan pratik ürünler; mutfaklarınızda üstelik fazla yer kaplamadan kolaylıkla saklanabilir.

Sağlıklı ve Pratik Ürünlerle Zengin Seçenekler

Mutfakların en büyük yardımcısı haline gelmiş olan günümüz fonksiyonel pratik mutfak alet çeşitleri, yaşamın daha kolay hale gelmesine olanak sunmaktadır. Üstelik dünya çapında bilindik büyük markaların ürünleri, uluslararası standartlara bağlı kalınarak kalite belgesi ile hazırlanmaktadır. Böylece yiyecekleri pratik olarak kolayca hazırlarken, sağlıklı ürünleri güven içerisinde değerlendirebilirsiniz. Hemen kategori üzerinden mutfağınızda temel ihtiyacınız olan pratik ürünleri bulabilir, bütçenize uygun fiyatlarla hayatınızın daha kolay hale gelmesine fırsat verebilirsiniz. Üstelik daha önce hiç tanımadığınız zengin bir fonksiyonel yapıya sahip ürünler sayesinde, mutfaktaki işlerinizin ne kadar kolay son bulacağına siz de şaşıracaksınız.