Disney Mickey Mouse Mama Önlüğü

9,99 ₺

Atlas 3 Parça Mama Tabağı Seti

30,00 ₺

Chicco Yalıtımlı Bardak +18 Ay - Turuncu

82,74 ₺

Chicco Sıcak Mama Tabağı +6 Ay

87,31 ₺

Chicco Silikon Kaşık Yeşil 6m+ (8058664031801)

37,45 ₺

Chicco Çatal Kaşık Seti 18m+

37,45 ₺

Chicco Damla Akıtmaz Bardak +6Ay - Yeşil

73,55 ₺

Chicco Metal Kaşık Çatal 18m+

65,66 ₺

Chicco Step Up Kırılmaz Çelik Termal Yiyecek İçecek Termosu

272,79 ₺

Chicco Silikon Kaşık 6m+

44,64 ₺

Bebedor İlaç Kaşığı

14,40 ₺

Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü Yedek Uç

33,44 ₺

Bebedor Sebze Meyve Yedek File

20,89 ₺

Bebedor Zoo Yemek Seti 5 li

82,74 ₺

Bebedor Kapaklı Tabak Zoo Serisi - Pembe

37,45 ₺

Bebedor Kapaklı Tabak Zoo Serisi - Mavi

37,45 ₺

Bebedor 2 li Kare Tabak Seti

37,95 ₺

Chicco Meal Cup Bardak Mama Bardağı 12+ Ay

57,78 ₺

Chicco Soft Cup 200 ML (6+ Ay)

68,29 ₺

Chicco Yalıtımlı Pipetli Bardak 266 ML 18+ Ay

81,42 ₺

Avent Yumuşak uçlu mama kaşığı 6ay+

71,28 ₺

Avent Çatal, Kaşık ve Bıçak Seti 18ay+

80,58 ₺

AVENT Kutulu Çatal ve kaşık seti 12ay+

72,43 ₺

Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Yeşil

49,89 ₺

Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Pembe

49,89 ₺

Sevi Bebe Anne Emzirme Örtüsü - Önlük

50,81 ₺

Sevi Bebe Cam Rende

13,92 ₺

Sevi Bebe Cepli Bağcıklı Mama Önlüğü

11,51 ₺

Sevi Bebe Büyük Havlu Önlük

18,72 ₺

Sevi Bebe Tek Kullanımlık Küçük Mama Önlüğü 6lı

10,98 ₺

Sevi Bebe Tek Kullanımlık Büyük Mama Önlüğü (6 Adet)

17,27 ₺

Wee Baby Kulplu Kido Alıştırma Bardağı 125 ML

30,24 ₺

Wee Baby Mini Cam Alıştırma Bardağı Seti

20,16 ₺

Wee Baby Isıya Dayanıklı Akıtmaz Cam Bardak 120 ML

48,98 ₺

Bambino PP Desenli Bardak

12,95 ₺

Bambino PP Mini Bardak 50cl

7,83 ₺

Bambino Silikon 2li Kaşık

15,67 ₺

Nuby Yumuşak Kenarlı Isıya Duyarli Kaşık - 2 li paket

8,44 ₺

Nuk Mini Çatal Kaşık Seti (8Ay+)

49,63 ₺

Nuk Sıcak Tutma Tabaği -Özel Tabak-

30,85 ₺

Avent Mama Ölçek Kabı

62,68 ₺

Bebedor 2 Bölmeli Tabak & Kaşık

40,26 ₺

Sevi Bebe Tek Kullanımlık Küçük Mama Önlüğü 6lı

12,35 ₺

Sevi Bebe Tek Kullanımlık Büyük Mama Önlüğü (6 Adet)

14,81 ₺

Sevi Bebe Cepli Bağcıklı Mama Önlüğü

9,87 ₺

Prince Lionheart Unıversal Çok Amaçlı Düzenleyici

47,18 ₺

Wee Baby 3 lü Mama Kaşığı

20,24 ₺

AVENT Kutulu Çatal ve kaşık seti 12ay+

74,44 ₺

Bebek beslenme gereçleri anne sütünün düzenli olarak verilmesinin ardından, bebeklerin artık dışarıdan ek besin tüketmeye başladığı zaman önemli hale gelir. Özellikle bebeklerin hassas vücut yapısına ve bünyesine uygun şekilde, sağlıklı malzeme yapısı altında üretilmiş gereçler kullanılmalıdır. Sadece bebekler ek besinlere geçtiği zaman değil, anne sütü az geldiğinde ya da tamamen kesildiği dönemlerde de bebek mamaları ile diğer besin takviye ürünleri, özel beslenme gereçleriyle rahatlıkla minik yavrulara sunulabilir. Onların su, mama ve süt tüketimi konusunda rahatlıkla kullanabilecekleri ürünler sayesinde, bebeklerin yanı sıra anneler de yavrularını kolay şekilde besleme şansını elde edebilmektedir. Kategori bünyesinde bebeklerin tüketebileceği yiyeceklere ve yaş aralığına bağlı olarak değerlendirebileceğimiz birçok ürün, geniş yelpaze altında sunulmuş durumda. Güven içerisinde sipariş verebilirsiniz.

Bebekler İçin Özel Beslenme Gereci Çeşitleri

Bebeklerin mama, süt ve su ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak ürün çeşitleri bebek beslenme gereçleri olarak bilinmektedir. Özellikle bu ürünler içerisinde ilk olarak birinci aydan itibaren emzik çeşitleri her bebek için mutlaka kullanılmaktadır. Bu ürünler bebeklerin emme içgüdüsünü güçlendirirken, aynı zamanda onlara güvenilirlik oluşturur. Böylece bebekler anne sütünü çok daha sağlıklı ve rahat şekilde tüketme imkanı elde edebilmektedir.

Ayrıca bebeklerin uykuya dalmasında, reflekslerini güçlendirilmesinde ve bu konuda içgüdü elde edilmesindeki en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Diğer bir ürün ise biberon çeşitleridir. Özellikle doğru seçim ile gaz problemlerinin önüne doğrudan geçer. Diğer taraftan ileriki dönemlerde yaşanabilecek ağız problemlerine karşı da güçlü önlemler alır.

Bebek Gereçlerindeki Ölçü ve Yaş Kriterine Göre Seçim

Bebeklerin doğumu ile beraber anne sütünün yanında, bebek mamaları ve farklı ek takviye mama çeşitleri kullanabilmektedir. Doktor kontrolü altında yapılan denetlemelerle, eğer bebeğin takviye mama alması gerekiyorsa, bu konuda kaliteli ve sağlıklı beslenme gereci çeşitleri devreye girer.

Tabii ayına, yaşına ve ebatlarına bağlı olarak bu ürünler değişkenlik gösterir. Özellikle biberon çeşitlerinin boyu ve ölçüleri bebeğe uygun olarak doğru şekilde elde edilmelidir. Aynı durum mama önlüğü ürünleri adına da geçerliliğini korur. Doğru boyutlarda elde edilebilecek mama önlükleri sayesinde, anneler minik yavrularına rahatlıkla besin takviyelerini belirli öğünlerde sunabilir.

Bebeklerin Yemek Alışkanlığı Elde Edebilmesi İçin Özel Gereçler

Bebeklerin sağlıklı şekilde gelişim sürecini atlatmaları de yemek yeme güdülerini güçlendirmesi adına, farklı beslenme gereci ürünleri değişik zamanlarda kullanılmaktadır. Özellikle mama tabak ve kaşık çeşitleri bebeklerin yemek alışkanlığı edinebilmesi için büyük öneme sahiptir. Bu ürünler parça olarak elde edilebileceği gibi set halinde de değerlendirilmektedir. Böylece mama tabağı, kaşığı, bardağı ve çatal gibi birçok değişik ürün bir arada alınarak yemek anında değerlendirilebilir.

İlk 6 aydan sonra bebekler için ek gıda kullanım artık yoğun şekilde bebeklere verilmeye başlanır. Bu konuda bebekler için verilecek muhallebi veya çorba çeşitleri için devamlı sıcak su hazır olmalıdır. Ayrıca bebeklerin tüketmesi gereken su da hem sıcak hem de soğuk olarak bulunması gerekir. Bunu hızlı şekilde elde etmek ve pratik olarak enerjiyi en verimli halde kullanabilmek için, bebek termos ürünleri büyük öneme sahiptir.

Uygun Fiyatlarla Farklı Bebek Gereçleri

Bebeklerin beslenme konusunda kullanabilecekleri günümüzde birçok beslenme gereci bulunmaktadır. Burada önemli olan onların sağlığını koruyabilecek kaliteli ürünleri tercih etmektir. Güvenli şekilde değerlendirebilecek değişik ürün seçeneklerini, kategori bünyesinde çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Önemli markaların geniş yelpaze altındaki farklı ürün çeşitleri, bebeğinizin ayına ve tüketeceği besin takviyelerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bütçenize göre kategori içerisinden tercih yaparak kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.