Chicco Meal Cup Bardak Mama Bardağı 12+ Ay

57,78 ₺

Ücretsiz Kargo

Wee Baby Isıya Dayanıklı Akıtmaz Cam Bardak 120 Ml

48,98 ₺

Ücretsiz Kargo

Wee Baby Mini Cam Alıştırma Bardağı Seti

20,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Chicco Soft Cup 200 Ml (6+ Ay)

68,29 ₺

Ücretsiz Kargo

Chicco Damla Akıtmaz Bardak +6Ay - Yeşil

73,55 ₺

Ücretsiz Kargo

Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Pembe

49,89 ₺

Ücretsiz Kargo

Bambino Pp Desenli Bardak

12,95 ₺

Ücretsiz Kargo

Chicco Step Up Kırılmaz Çelik Termal Yiyecek İçecek Termosu

272,79 ₺

Ücretsiz Kargo

Bambino Pp Mini Bardak 50Cl

7,83 ₺

Ücretsiz Kargo

Alıştırma Bardağı Çeşitleri ve Fiyatları

Alıştırma bardağı bebekler için 6. aydan itibaren ihtiyaç duyulan bir gereçtir. Bardak kullanımına başlama sadece anne sütüyle ya da biberonla beslenen bebekler için oldukça zor bir durumdur.  Direk anne memesinden ya da biberondan bardağa geçen bebekler bardak kullanımında sorun yaşarlar. Alıştırma bardakları bu sorun için en iyi çözümdür. Alıştırma bardağı kullanarak uyum süreci yapılmış olur ve bardak kullanımı daha da kolay hale gelir.

Alıştırma Bardağı Özellikleri 

Alıştırma bardağı çift taraflı tutma kulplarına sahiptir. Bu bebeğin alıştırma bardağını daha kolay kavrayıp tutabilmesini sağlaması açısından çok önemlidir. Damlatmaz özelliktedir. Bu bebek ve anne rahatlığı için çok önemli bir ayrıntıdır. Uç kısmı yumuşak silikondan yapılmıştır. Bu sayede yumuşak uca sahip alıştırma bardağı yudum almayı kolaylaştırır. Bebekler tarafından kolayca ağıza alınır. Cam ve plastik olanları mevcuttur. 120 ml, 200 ml, 266 ml olarak farklı boyları mevcuttur. Bebeğin kaç aylık olduğu ve yapısına göre boyutu tercih edilir.

Alıştırma Bardağı Ve Termos Bardak Modelleri

Alıştırma bardakları birçok desen ve renk çeşitliliğine sahiptir. Termos özelliğine sahip bardaklar sayesinde bebeğiniz için her zaman yanınızda sıcak ve soğuk içecekler bulundurmanızı sağlar. Mavi ve pembe renk seçenekleri mevcuttur. Yaklaşık olarak 6 saat sıcak tutma özelliği vardır. Puantiyeli olması ile şık ve eğlenceli bir görünüme sahiptir. Bu sayede çocukların ilgisini üzerine çeker. Kullanma isteği uyandırır. Akıtmaz uçlu kulplu bardaklar ve pipetli ya da pipetsiz bardaklara kaliteli ve hesaplı fiyatlarla, her renk ve modele hızlı teslimat güvencesiyle ulaşabilirsiniz.