Bambino Futbol Serisi Silikon Damak Uçlu Emzik No.2

10,07 ₺

Chicco Physio Soft Komple Silikon Emzik 12+

43,38 ₺

Dr. Brown's Kelebek Tasarım Emzik, Kız Bebek, 0-6 Ay (Hava Kanall

65,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Bambino Desenli Silikon Damak Uçlu Emzik No.3

12,95 ₺

Bambino Yalancı Emzik Silikon Uçlu No:1

8,64 ₺

Chicco 2 li Physio Kauçuk Emzik 12 ay+ Kız

33,89 ₺

Bambino Desenli Silikon Kiraz Uçlu Emzik No.1

9,59 ₺

Bambino Desenli Silikon Damak Uçlu Emzik No.1

12,95 ₺

Bambino Damaklı Silikon Yedek Emzik No:1

6,71 ₺

Bambino Damaklı Silikon Yedek Emzik No:2

6,71 ₺

Philips Avent 0% BPA Yalancı Emzik 0-6 Ay Gece 2Li (Karanlıkta Pa

78,67 ₺

Ücretsiz Kargo

Bambino Yalancı Emzik Silikon Uç. Damaklı No:1

6,71 ₺

Chicco 2 li Physio Kauçuk Emzik 12 ay+ Erkek

33,89 ₺

Chicco Physio Soft Komple Silikon Emzik 0+

43,38 ₺

AVENT 0% BPA Yalanci Emzik 0-6 ay Şeffaf 2li

70,09 ₺

Ücretsiz Kargo

Bambino Silikon Yedek Emzik No:3

5,59 ₺

Chicco 2 li Physio Silikon Emzik 12 ay+ Kız

33,89 ₺

Bambino Silikon Yedek Emzik No:2

5,59 ₺

Philips Avent 0% BPA Yalancı Emzik 6-18 Ay Gece 2Li (Karanlıkta P

78,67 ₺

Ücretsiz Kargo

Dr. Brown's Mavi Diş Kaşıyıcısı

60,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Bambino Silikon Yedek Emzik No:1

5,59 ₺

Dr. Brown's Pembe Diş Kaşıyıcısı

60,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Cocomom Emzirme-Bebek Bakım Yastığı

68,43 ₺

Ücretsiz Kargo

Emzirme Yastığı Cocomom Bebek Oyun Uyutma Reflü Yastığı Minderi

68,43 ₺

Ücretsiz Kargo

Avent 0% BPA Free Flow Yalancı Emzik 0-6 ay Truman Serisi 2li

78,67 ₺

Ücretsiz Kargo

BEBEDOR EMZİK 3 NUMARA 18+ AY

67% 26,86 ₺

8,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Chicco Emzik Physio Pembe Silikon 4m+ 2li

57,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Avent Yalancı Emzik Şeffaf 6-18 Ay 2li

70,09 ₺

Ücretsiz Kargo

EMZİK ASKISI

11,00 ₺

Emzik bebeğin doğumundan itibaren bir anne için, çocuğun bakımı konusunda en önemli ürünler arasında gelir. Bebeğin uykuya rahatça geçmesi, ağladığı zaman susması amaçlı ve oyalanması noktasında da büyük faydalar getirmektedir. Diğer ismi ile yalancı emzik de olarak bilinen bu yardımcı bebek ürün çeşitleri tasarımlarına, renklerine ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Her sene önemli markaların farklı modelleri piyasaya çıkıyor. Siz de bu yardımcı ürün çeşitleri arasından tercih yapabilir, bebeğinizin sağlıklı ve hijyenik emzik çeşitlerini kullanmasına olanak tanıyabilirsiniz. Kategori bünyesinde çok uygun fiyatlarla değişik zamanlarda değerlendirilebilecek emzikler, güven içerisinde sipariş verilebilir.

Emzik Kullanmanın Önemi Nedir?

Genetik olarak doğuştan gelen emme kültürü, bebekler için büyük bir öneme sahiptir. Henüz anne karnında parmağını emmeye başlayan bebekler için bu yöntem, rahatlamaları ve sakin kalmaları için yaptıkları bir harekettir. Bu sebepten dolayı farklı etmenler göz önüne alınınca yalancı emzik çeşitleri, ebeveynler tarafından yavruları için yoğun olarak kullanılır. Özellikle bebekler büyürken parmaklarını çok fazla emerek bunu bir alışkanlık haline getirebilmektedir. Emzikler ise bebekleri bu alışkanlıklarından kurtarmak için önemli bir çözüm sunuyor. Ayrıca bebekler diş çıkarma döneminde veya farklı hastalıklarla birlikte gün içerisinde sürekli ağlarlar. Onların ağlamalarını susturmak ve onların bu sayede rahat, huzurlu bir dönem geçirmeleri için mutlaka bu ürünler kullanılmalıdır. Özel tasarımı ve bebeklerin rahatlıkla emmesi için hazırlanmış emzik çeşitleri, onların doğal dürtülerine ayak uydurabilmektedir. Kullanım açısından en önemli avantajlarından biri ise bebeğin, birtakım fiziksel açıdan istenmeyen tik ve benzeri hareketleri ortaya çıkmaması için oyalanması adına; emzikler ideal bir çözüm sunmaktadır.

Farklı Tasarımlarıyla Emzik Çeşitleri

Farklı tasarımlarıyla emzik çeşitleri bebeklerin rahatça kullanabilmesi için günümüzde çeşitlilik sağlamaktadır. Boyutlarına, renklerine ve tasarımlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Özellikle geniş ürün yelpazesi bebeklerin farklı çeşitleri değişik zamanlarda kullanmasına imkan vermektedir. En fazla ilgi gören emzik seçenekler arasında damaklı emzik çeşitleri, yenidoğan emzikler; isimli emzik modelleri ve biberon emziği gibi örnekler bulunmaktadır. Ayrıca taşlı ve silikon emzik modelleri arasından seçim yapılabilir. Her biri bebeğin fiziksel açıdan bu dönemi sağlıklı biçimde geçirmesi adına tasarım haline getirilmiştir. Kauçuk modeller ortodontik bir yapıya sahiptir ve yumuşak tasarımıyla bebekler rahatlıkla kullanabilmektedir. Özellikle eğimli yapıları ve damaklı tasarımları bebeğin dilinin doğru refleksle hareket etmesine imkan sunmaktadır. Aynı şekilde damak tasarımlı emzikler de yine ortodontik bir yapı altında hazırlanmıştır. Havalandırma özelliği bulunan bu emzik çeşitleri, böylece bebeğin kolayca emmesine fırsat tanımakta ve emziğini yeniden normal şeklini almasına fırsat vermektedir. Eğer bir emzik çeşidi almak istiyorsanız, mutlaka bebeğinizin dilinin doğru biçimde hareket etmesine ve işlevini yerine getirmesine olanak tanıyacak ürünlere yönelmeniz önerilir. Ayrıca sağlıklı ve hijyenik bir yap altında hazırlanmış modeller tercihiniz olmalıdır.

Uygun Fiyatlarla Farklı Özelliklerdeki Emzik Çeşitleri

Emzik modelleri markasına, özelliklerine ve aksesuar seçeneklerine bağlı olarak fiyat konusunda değişkenlik gösterebilir. Özellikle emzik zinciri, emzik kutusu; askısı ve tutacağı gibi farklı aksesuar çeşitleri arasından seçim imkanı da verilmektedir. Her biri takım olarak elde edilebilir ve çok uygun fiyatlarla kategori üzerinden güven içerisinde sipariş verilebilir. Özellikle bebeğin giysisine tutturma özelliği ile aksesuar çeşitleri, böylece emziğin yere düşmesine engel olmakta ve güven içerisinde bebeğinizin ürünü kullanmasına olanak vermektedir. Hijyenik yapısı, kaliteli malzeme çeşidi ve farklı aksesuarlar ile emzikler, dilediğiniz her yerde yavrumuzun kullanmasına olanak tanıyor. Özel kutuları yardımcı ürünlerin çevre koşullarından kirlenmeden saklanmasına özel bir alternatif sunmaktadır. Uygun fiyatlarla site üzerinden dilediğiniz tasarımı seçebilir, bebeğinizi en uygun olan ürünü güven içerisinde sipariş verebilirsiniz.