Arçelik K 8140 TBA in love Blender

569,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Arçelik K 8138 RHB Inlove Rendeli El Blender Seti-Çift Bıçaklı

589,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Arçelik K 8238 B-Fit Blender 3 Farklı Renk Seçeneği

369,90 ₺

Ücretsiz Kargo

VESTEL MİX&GO BLENDER - TÜM RENKLER

147,00 ₺

Ücretsiz Kargo

13%
Lazimbana.com 13%

Fakir Fiona El BLenderİ 230W SÜPER FIRSAT

109,00 ₺

125,00 ₺

Ücretsiz Kargo

ALTUS ÇUBUK BLENDER

148,99 ₺

Ücretsiz Kargo

ALTUS AL 733 B ALSM 733 B ÇUBUK BLENDER 1000W (BEYAZ RENK)

148,99 ₺

Ücretsiz Kargo

ALTUS AL 733 ÇUBUK BLENDER 550W

128,90 ₺

Ücretsiz Kargo

ALTUS AL 733 M ÇUBUK BLENDER 550W - PEMBE

139,00 ₺

Ücretsiz Kargo

SİNBO SHB 3028 EL BLENDERI

74,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Arzum Ar1030 Hipermix El Blender Seti 1000W

251,97 ₺

Ücretsiz Kargo

Arzum Ar1030 Hipermix El Blender Seti 1000W

237,53 ₺

Ücretsiz Kargo

Arçelik K 8130 PV-MV-YV İn Love El Blenderi

159,90 ₺

Ücretsiz Kargo

34%
Lazimbana.com 34%

Fakir SM 110 El Blenderı Çelik Uçlu

79,00 ₺

119,00 ₺

Ücretsiz Kargo

36%
Lazimbana.com 36%

FİORA SK-237 Powermix Blender Seti

63,90 ₺

99,90 ₺

Ücretsiz Kargo

CONTİ CMB 205 MULTIMIX 5 TRENDY ÇELİK UÇLU ÇUBUK BLENDER (PEMBE)

63,00 ₺

Ücretsiz Kargo

CONTİ CMB 205 MULTIMIX 5 TRENDY ÇELİK UÇLU ÇUBUK BLENDER (MAVİ)

63,00 ₺

Ücretsiz Kargo

GOLDMASTER GM-7235 LEYLAK BLENDER

70,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Fakir Blender Sm 110

82,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Blender setleri günlük hayatta mutfak işlerinde kolaylık sağlayan ve işlerin hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasına yardımcı olan bir elektronik alettir. Blender mutfak işlerinde kullanılan yemek, çorba, sebze gibi malzemeleri ezerek püre haline gelmesini sağlayan bir mutfak araç gerecidir. Bu yönüyle son derece kullanışlı ve tercih edilen bir üründür. Blender tek başına besinleri ezip öğüten ve püre haline getiren bir ürün olarak kullanılmakla birlikte farklı aparat ve ürünlerle set halinde de alınıp kullanılmaktadır.

Genellikle blender seti olarak nitelendirilen set ürünleri içerisinde çırpıcı, doğrayıcı ve ezici özelliği olan ürünler yer almaktadır. Yani çırpıcı olarak mikser, doğrayıcı olarak mutfak robotu ve ezici olarak da blender kullanılmaktadır. Bunların hepsi set olarak birlikte satılmaktadır. Bunlar içerisinde mikser sıvı maddelerin karışımında kullanılmakta mutfak robotu ise belirli sert malzemelerin parçalanarak öğütülmesini sağlamaktadır. Blender seti özelliklerine ve modellerine göre pek çok çeşidi bulunmaktadır. Her geçen gün özellikleri ve kapasitesi arttırılarak daha gelişmiş ve daha kullanışlı blender çeşitleri yapılmaktadır. Ayrıca plastik hazneli ya da çelik hazneli olarak da farklı blender çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda blender parçalarını elektrikli mutfak aleti yedek parça kategorilerinden temin edebilirsiniz.

Çubuk El Blender

Blender çeşitleri içerisinde geleneksel olarak kullanılan türlerden biri çubuk şeklinde uzun ince olup el yordamıyla kolaylıkla kullanılan çubuk blender setidir. Bu çubuk blender üzerinde bulunan tek bir tuş ile açılıp kapanmakta ve basılı tutularak çalışmaktadır. Blender setinin uç kısmında bulunan çelik bıçağı sayesinde yumuşak sebzeleri ve çorbaları kolayca ezmekte ve kıvam almasını sağlamaktadır. Çubuk blender setinin kişinin tercihine göre farklı renk seçenekleri mevcuttur. Ayrıca paslanmaz çelik bıçakları sayesinde ısıya karşı da son derece dayanıklıdır. Dolayısıyla en sıcak yemekleri bile kolayca karıştırıp ezebilme özelliğine sahiptir. Bunun dışında çubuk blender tek bir elle rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çelik kısmı kullanıldıktan sonra su ile kolayca yıkanıp temizlenmektedir.

Sürahili Blender

Sürahili blender son zamanlarda geliştirilen ve daha kullanışlı bir yapıya sahip olan blender çeşididir. Sürahili blender setinin buz kırma, çırpma gibi özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca plastik gövdeli olup 500 ml hacme sahiptir. Bu tür blender setinde iki kademeli hız ayarı bulunmaktadır. Buna ek olarak paslanmaz çelik bıçağa sahip olup malzemeleri kolayca parçalama özelliğine sahiptir. Sürahili blender setinin bir de cam sürahili çeşidi bulunmaktadır. Cam sürahili blender setinin ise gövde kısmı çelikten yapılmış olup üst sürahi kısmı ise camdan imal edilmiştir. Bu tarz cam sürahili blender da ayrıca bardakları bulunmakta olup ekstra aparatı bulunmaktadır.

Hacim ve kapasite olarak 1600 mili litreye kadar çıkmaktadır. Üzerinde bulunan çevirmeli hız ayarı sayesinde istenilen hızda ve ayarda kullanım sunmaktadır. Bunun dışında buz kırıcılı blender seti farklı hız ayarı sayesinde buzları on saniye kadar kısa bir süre içerisinde kırma özelliğine sahiptir. Ancak bunun için hız ayarının yavaş yavaş yükseltilmesi gerekmektedir.

Çelik gövdeye sahip olduğu için kullanım sırasında çizilme veya kırılmaya neden olmamaktadır. Bu nedenle bu blender seti daha çok kafeterya ve barlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Barlarda sıklıkla kullanıldığı ve tercih edildiği için bu blendere bar blender seti de denilmektedir. Ayrıca sürahili blender setleri içerisinde bulunan bıçak sayısına göre de değişmektedir. Bazı blender setlerinde dört bıçak bulunmakta bazılarında ise 6 bıçak bulunmaktadır. Blender setleri her geçen gün hem kapasite olarak hem de özellik olarak gelişmektedir. Böylece günlük hayatta insanlara çok fazla kolaylıklar sunmaktadır.