Philips Bri921/00 Lumea Advented Ipl Lazer Epilasyon

1.799,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Braun Silk Epil 1 Epilasyon Aleti - Epilatör - 1170

184,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Rowenta Ep2810F0 Epilasyon Aleti - Daraltici Başlikli - Şok Fiyat

16% 219,00 ₺

184,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Sinbo Sel-6031 Epilasyon Aleti

144,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Braun 3170 Epilasyon Aleti Silk-Épil 3 Epilatör ( Işıklı 20 Cım

220,99 ₺

Ücretsiz Kargo

FLAWLBSS Yüz Tüy Temizleyici Epilasyon Aleti

37% 80,00 ₺

50,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Braun Silk-épil Epilatör 1170 Epilasyon Aleti Kuru Kullanım

19% 210,00 ₺

170,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Kuaf Sir Kalıp Ağda Azulen 500Gr X 2 Adet

26% 49,90 ₺

36,90 ₺

Panasonic ES-ED93 Epilasyon Aleti 6 Adet İlave Başlık Epilatör

26% 780,00 ₺

580,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Ipl 250000+ Tüy Alma Cihazı

7% 3.054,00 ₺

2.840,22 ₺

Ücretsiz Kargo

philips BR245

169,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Panasonic ES-WS24-P503 Epilasyon Aleti 4 BAŞLIK İLAVE

36% 450,00 ₺

290,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Ipl 100000+ Tüy Alma Cihazı

7% 1.385,00 ₺

1.288,05 ₺

Ücretsiz Kargo

Philips SC1997 Lumea Advanced Kablolu IPL Lazer Epilasyon Cihazı

27% 2.600,00 ₺

1.900,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Epilatör, vücuttaki istenmeyen tüyler ile başa çıkmanın ve onları kalıcı olarak yok etmenin ideal bir çözümüdür. Epilatör cihazları gerek kalitesine gerek markasına gerekse de kullanım alanlarına göre farklı şekilde dizayn edilmiş olup çeşitli türleri bulunmaktadır. Epilatörler hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği epilasyon cihazlarıdır. Genellikle epilatör cihazları bacak, kol, bikini bölgesi, yüz ve kısmen de koltuk altı bölgelerinde tercihen kullanılmaktadır. Ancak epilasyon aleti kullanılan bölgeye göre farklı başlıklar takılarak kullanılmaktadır. Çünkü vücudun çeşitli kıvrımlarına ve alanlarına göre farklı büyüklüklerde başlıklar bulunmaktadır. Dolayısıyla bu durum vücuttaki tüylerin daha kolay ve hızlı bir şekilde alınmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra epilatör cihazları tüyleri kökünden aldığı için tüylerin tekrar çıkış sürelerini uzatmakta ve tüyleri inceltip seyrekleştirerek uzun süreli bir temizlik hissi oluşturmaktadır.

Kol ve Bacaklar İçin Kullanılan Epilasyon Cihazları

Vücutta özellikle kol ve bacaklardaki istenmeyen tüylerden kurtulmak ve temizlemek için kullanılan epilasyon aletleri genellikle büyük ve geniş başlıklı olan cihazlardır. Bu makineler pilli ya da daha çok şarjlı özelliğe sahip olmakta ve şarj edilerek kullanılmaktadır. Üzerinde bulunan hız ayarı sayesinde makinenin çekiş hızı yükseltilip düşürülmektedir. Cihazın başlık kısmında bulunan küçük cımbızlar epilasyon yapılan bölgedeki tüy ve kılları tek tek kökünden çekerek temizlemektedir. Bu nedenle de uzun süreli etki yaratmaktadır.

Yüz ve Hassas Bölgelerde Kullanılan Epilasyon Cihazları

Epilasyon aletleri yüz ve bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde de kullanılmaktadır. Bu tarz epilatör aletleri daha ziyade küçük başlıklı olmakta ve bazılarının üzerinde kayganlaştırıcı ve koruyucu bariyer bulunmaktadır. Böylece uygulanan bölgenin tahriş olmasını önlemektedir. Yüz için kullanılacak cihaz başlıkları ise en küçük formda tasarlanmış olup bir nevi kalem ebatı kadar ince ve kullanışlı başlıklardan oluşmaktadır. Ayrıca epilasyon aletlerinin temizlenmesini ve daha uzun süre kullanılmasını sağlamak amacıyla epilasyon fırçaları da bulunmaktadır. Bu fırçalar epilatörün başlığında biriken tüyleri temizleyerek gözeneklerini açmakta ve daha iyi bir kullanım sağlamaktadır.

IPR Epilasyon Cihazı

Epilasyon ürünleri içerisinde son zamanlarda en çok kullanılan ürünlerden birisi de IPL cihazı sistemidir. Ipr cihazı diğer epilasyon yöntemlerinden ve aletlerinden farklı bir üründür. Nitekim bu ürün ışıkla yoğunlaştırılmış atılım sağlayan ve tüyleri tamamen yok etmeyi amaçlayan lazer epilasyon aletidir. Bu cihaz diğer ağda, tüy dökücü, epilatör gibi yöntemlerden daha farklı ve kalıcı etki yarattığı için daha çok tercih edilen bir üründür. Ipr epilasyon cihazında yer alan ışık atılımları direkt olarak tüy ve kıl köklerinin üzerine ışınlandığı için kıl köklerini yakmakta ve böylece tüylerin geri çıkışını önlemektedir. Bu ürün ile yapılan epilasyon çalışmaları birkaç seans şeklinde yapılmakta ve tüyleri tamamen ve kalıcı olarak yok etmeyi amaçlamaktadır.

Ayrıca IPR lazer cihazı vücudun tüm bölgelerinde kullanılmaktadır. Yaz aylarında kullanıldığında mutlaka işlem sonrasında uygulanan bölgeye güneş kremi sürülmesi gerekmektedir. Ayrıca her cilt ve tüy kökünün yapısına göre seans sayıları değişiklik göstermektedir. Bütün bunların yanı sıra ıpr lazer epilasyon cihazı sadece vücuttaki tüylerin kalıcı olarak yok edilmesinde kullanılmamakta aynı zamanda yüzdeki ya da ciltteki akne, sivilce gibi rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. Bunun dışında içeriğindeki yüksek ışık molekülleri sayesinde ciltteki yaşlılık lekelerinin giderilmesinde de kullanılmaktadır. Yine vücuttaki çatlak ve kırışıklıkların önlenmesine de yardımcı olmaktadır. Dolayısıyla ıpr lazer cihazı hem kalıcı lazer etkisi sunmakta hem de vücutta veya ciltte meydana gelen cilt problemlerinin tedavisine katkıda bulunmaktadır.