25 LİK TOP MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,DEKORATİF LAMBA

327,90 ₺

Ücretsiz Kargo

11%
Lazimbana.com 11%

KM-5868T Solar Güneş Enerjili Masa Lambası

55,00 ₺

49,00 ₺

Ücretsiz Kargo

NO 5 OLTA MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,GECE LAMBASI

255,00 ₺

Ücretsiz Kargo

NO 3 OLTA MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,GECE LAMBASI

140,00 ₺

Ücretsiz Kargo

NO 2 OLTA MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,GECE LAMBASI

125,00 ₺

Ücretsiz Kargo

NO 1 OLTA MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,GECE LAMBASI

90,00 ₺

Ücretsiz Kargo

35 LİK TOP MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,DEKORATİF LAMBA

599,90 ₺

Ücretsiz Kargo

30 LUK TOP MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,DEKORATİF LAMBA

475,00 ₺

Ücretsiz Kargo

20 LİK TOP MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,DEKORATİF LAMBA

259,00 ₺

Ücretsiz Kargo

15 LİK TOP MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,GECE LAMBASI

174,90 ₺

Ücretsiz Kargo

12 LİK TOP MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,DEKORATİF LAMBA

119,90 ₺

Ücretsiz Kargo

NO 6 MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,DEKORATİF LAMBA

389,90 ₺

Ücretsiz Kargo

NO 5 MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,DEKORATİF LAMBA

259,90 ₺

Ücretsiz Kargo

NO 3 MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,GECE LAMBASI

119,90 ₺

Ücretsiz Kargo

12%
Lazimbana.com 12%

NO 2 MASAÜSTÜ LAMBASI,CAM MOZAİK,GECE LAMBASI

94,30 ₺

82,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Masa lambası dekorasyonun ayrılmaz bir parçası olan aydınlatma ürünleri arasında yerini alıyor. Sitemizde yer alan aydınlatma kategorisi üzerinden özellikle çocuk ve çalışma odaları için tasarlanmış masa lambası alternatiflerini inceleyebilir ve beğendiğiniz modelin siparişini online ortamda tamamlayabilirsiniz.

Yaşam Alanlarının Dekoratif İhtiyaçlarını Karşılamanın En Keyifli Yolu!

Mağaza dolaşmak için yeterli zamanınız yoksa ve yaşam alanınızda dekoratif anlamda yenilikler yapmak istiyorsanız işe aydınlatma alternatiflerini değerlendirerek başlayabilirsiniz. Avize gibi ortama genel etki edecek lambalar dışında masa üstünde ya da duvarda farklı ürünlerden esinlenerek mekanın havasının baştan sona yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

LED ışık zincirlerinden sarkıt modellere kadar farklı ihtiyaç ve zevkler için hazırlanan lambalara göz atarak odanın daha ferah görünmesi için önemli bir değişiklik yapabilirsiniz. Üç boyutlu tabloların daha iyi aydınlanması için üstüne asılacak spot lambalar veya açık renkli duvar kağıtlarını destekleyecek avizeler eşliğinde çalışma masasının üzerine konacak kullanışlı bir masa lambasıyla uzun saatleri etkili bir performans sergileyebilirsiniz.

Işık Odanın Tamamına Yayılsın...

Odanın tamamının gün ışığı tonlarında aydınlatılması için farklı yerlerde kullanılacak lambalardan destek alınabilir. Sevgililer için özel olarak tasarlanan romantik modellerden, retro öğrenci alternatiflerine, alarmlı dijital aydınlatma ürünlerinden mandallı taşınabilir modellere kadar geniş bir seçeneğe sahip olan kategoriyi inceleyerek sahip olmak istediğiniz ürünün siparişini oturduğunuz yerden tamamlayabilirsiniz.

İlgilendiğiniz ürünü incelerken genel özelliklerin yanı sıra fiyat, renk seçenekleri, kablo uzunluğu, ölçüler, pilli kullanım ve benzer detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aydınlatma malzemelerinin seçimi dekorasyon yapmanın en keyifli aşamasıdır. Tadilat bittiği zaman mobilya seçimiyle eş zamanlı olarak yapılması gereken seçimlerde kişisel beğenilerin yanı sıra ihtiyaçların da devreye alınması gereklidir. Özellikle çocuk ve genç odalarında rahat bir ortam yaratmak isteyenler tercihlerini; sarı, mavi, yeşil ve mor tonlarından yana kullanabilirler. Pastel tonların ruhu dinlendirici etkisi uzmanlar tarafından da onaylanmıştır.

Fonksiyonel Masa Lambaları

Çalışma masalarının daha keyifli olmasını sağlayan masa lambaları, fonksiyonel özellikleri sayesinde dar alanlarda daha konforlu bir kullanım alanı yaratır. Ayarlanabilir aydınlatma derecesine sahip olan aynı zamanda da kalemlik olarak kullanılabilen bir model seçerek, çalışma masasında daha fazla kullanım alanı yaratılabilir. 3 kademeli ayarlanabilir ışık, dokunmatik özellik, LED aydınlatma, açma ve kapama düğmesine sahip olan modeller yapısal özellikleri sayesinde ışığın istenen yönden gelmesine yardımcıdır.

Ders çalışırken ya da kitap okurken loş bir ortam isteyenler veya elektrikten tasarruf etmek isteyenler için hazırlanan modeller gözü yormaz ve taşınabilir özellikleriyle farklı yerlerde de kullanılabilir. Sitemizde yer alan ürünlerin tamamı orijinaldir ve uygun ambalaj ile hazırlanarak adrese teslim edilir. Kararsız tüketiciler kullanıcı beklentileri göz önünde tutularak hazırlanmış; marka, malzeme, renk, lamba sayısı, fiyat ve ışık gücü gibi filtre seçeneklerini kullanarak aradıkları ürüne daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler.

Odalarda Sıcak Bir Görünüm Yakalamak İsteyenlere Öneriler

Abajur ve masa lambası gibi detaylarla ortamın daha sıcak bir görünüm yakalanabilir. Karanlık ortamlar için tercih edilecek tavan aydınlatmaları alanın daha geniş görünmesi için önemli bir ayrıntıdır. Hayattan keyif almak isteyenler; eğlenceli, sıra dışı, yenilikçi ve orijinal ürünler arasından yapacakları seçimlerle yaşam alanlarında fark yaratabilir ve alacakları hediyelerle sevdiklerini mutlu edebilirler. Klasik dekorasyon tercihi olanlar ise camlı, zincirli ya da ayaklı modeller seçerek masalarını da kişisel zevklerine uygun olarak düzenleme fırsatını elde edebilirler.