Tek Kullanımlık Hazır Mangal

16,06 ₺

QLUX L-549 6 KİŞİLK PİKNİK SETİ PRATİK 32 PARÇA SET

43,83 ₺

Kefo XL hindistan cevizi kömürü

36,00 ₺

Kefo Silver hindistan cevizi kömürü

32,75 ₺

Kefo Gold hindistan cevizi kömürü

33,40 ₺

21%
Lazimbana.com 21%

EMAYE MANGAL

88,15 ₺

111,12 ₺
18%
Lazimbana.com 18%

Odunlu Semaver Paslanmaz Demlik

70,34 ₺

85,35 ₺
20%
Lazimbana.com 20%

Odunlu Semaver Paslanmaz Demlik

59,99 ₺

75,00 ₺

DANAMANDIRA MEŞE ELLEME KÖMÜR

10,00 ₺

18%
Lazimbana.com 18%

Odunlu Semaver Çift Musluklu

70,34 ₺

85,35 ₺
20%
Lazimbana.com 20%

Odunlu Semaver Çift Musluklu

59,99 ₺

75,00 ₺

Mangal ve barbekü, ilkbahar ve yaz ayları gelip çattığında akla ilk olarak gelen ailece yapılan keyifli aktivitelerdendir. Özel set halinde tam donanımlı şekilde hazırlanmış mangallar, sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerin pişirilmesine olanak vermektedir. Müstakil evin bahçelerinde ya da piknik alanlarında kendi pişirdiklerinizi tüketmek; eğlenceli bir vakit geçirmek için harika barbekü modelleri, özel bir kullanım olanağı tanımaktadır.

Tabii insan sayısına, kullanım alanına ve kişisel isteklere bağlı olarak değişkenlik gösteren birçok ürün bulunmaktadır. Önemli olan kaliteli malzeme yapısı altında hazırlanmış, sağlıklı bir pişirme ortamı sunacak özel ürünlere yönelmektir. Böylece her türlü hava koşuluna karşı yiyeceklerin, tam istenilen lezzette pişmesine olanak veren ürünlere sahip olmak mümkün.

Farklı Mangal Çeşitleri

Kullanıma bağlı olarak üretimi gerçekleştirilen birçok mangal modeli bulunmaktadır.

Katlanır mangal

Elektrikli mangal

Tüplü mangal

Gazlı mangal

Taşlı mangal

Her bir ürün kullanım alanına ve sunulan özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ancak ortak şekilde yanmaz, yapışmaz ve alüminyum tasarım altında üretimleri gerçekleştirilmiş mangallardır. Bahçelerde, balkon ya da birçok açık alanda rahat bir kullanım imkanı tanır. Özellikle portatif olması ürünün her yere götürülmesine fırsat tanımaktadır. Özellikle çok sık pikniğe gidenler ve kolaylık isteyenler için katlanır mangal çeşitleri ön plana çıkar. Genel açıdan her ürün fazla yer kaplamaz ve kolay kurulum gerçekleştirilerek değerlendirme fırsatı sunar. Bu açıdan barbekü modelleri ise daha farklı özelliklere sahiptir.

Barbekü Çeşitleri

Özellikle deniz ürünleri ve etleri pişirmek adına farklı açık alanlarda barbekü modelleri kullanılır. Diğer bir ismi ile ızgara yapmak için seyyar ızgara anlamını da taşır. Kömür, tüp ya da elektrikli kullanım olanaklarına sahip ürünler arasından seçim yapılabilmektedir. Ayaklı barbeküler çok fazla tercih edilmektedir. Böylece fazla eğilmeden yiyecekler rahatlıkla pişirilmekte; balkon ve bahçelerde çok sık değerlendirilmektedir.

Hazır olarak bahçe ve balkonlarda bulundurulan barbeküler sayesinde, rahatlıkla değişik yiyecekler pişirilebilmektedir. Özellikle ateş yakmanın mümkün olmadığı noktalarda, örneğin balkon gibi alanlarda elektrikli barbeküler büyük bir kolaylık sağlar. Tabii isteğe bağlı olarak gaz veya kömürlü şekilde de lezzetli yiyecekler pişirme imkanı elde edilir. Bu durum kişisel tercihlere ve mangal veya barbekünün kullanılacağı alana göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Mangal ve Barbekü Fiyatları

Genel açıdan modeline, markasına ve boyutuna bağlı olarak mangal fiyatları değişkenlik göstermektedir. Tabii kullanılacak alana uygun şekilde değişik tasarımları, teknik özellikleri üzerinden tercih edilmektedir. Bu da ürünün fiyatlarında farklılık ortaya çıkarır. Kategori bünyesinde çok uygun fiyatlar üzerinden değerlendirebileceğiniz barbekü ve mangallar yer almaktadır.

Özellikle kömürlü ürün çeşitleri çok daha uygun fiyatlıdır. Her ne kadar kullanım açısından biraz zahmetli olsa bile, özellikle açık alanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Balkon veya teras gibi alanlarda ise elektrikli ürünler tercih edilir. Gaz veya kömürle çalışmadığından dolayı, çok daha kolay temizleme olanağı tanır. Tabii fiyatları özelliklerine ve çalışma prensibine bağlı olarak değişik miktarlar dahilinde elde edilir.

Önemli Markalar Dahilinde Güvenilir Barbekü ve Mangallar

Kaliteli malzemesi ve uzun ömürlü yapısıyla birçok mangal çeşidi bulunmaktadır. Önemli markalar eşliğinde elde edebileceğiniz farklı ürünler, kategori bünyesinde sizleri bekliyor. Eğlenceli bir zaman geçirmek ve bunu farklı yerlerde rahatlıkla gerçekleştirmek için, birçok barbekü çeşidi arasından tercih yapılabilir. Aynı zamanda körükleme fanı, mangal şişi, lav taşı ile paslanmaz ızgara gibi birçok aksesuar seçeneği üzerinden de seçim gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede çok daha kullanışlı, rahat ve lezzetli yiyecekleri kısa süre içerisinde sevdiklerinize sunmanız mümkün.