AHŞAP GEMİ (TAKA)

25,00 ₺

AHŞAP KALEMLİK

25,00 ₺

AHŞAP EL KUMBARA

16,00 ₺

Wonder Wax Ağda Seti

44,90 ₺

Nova Sac Bukle ve Düzleştirici

69,90 ₺

Zayıflama Yüzüğü

14,90 ₺

Salon Express Oje Şekillendirici

19,90 ₺

Kulak Temizleyici - Smart Swab - Akıllı Kulak Temizleyici

19,19 ₺

Manyetik Dik Duruş Yeleği - Kırmızı

19,19 ₺

Haftalık İlaç Saklama Kutusu - Oval Kutu

4,19 ₺

34%
Lazimbana.com 34%

Haftalık İlaç Saklama Kutusu İlaç Kutusu 7 Bölmeli

3,90 ₺

5,90 ₺

Manyetik Bel Korsesi (16 Mıknatıslı) Siyah

21,59 ₺

Termal Sauna Kemer

8,99 ₺

Manyetik Bel Korsesi (16 Mıknatıslı) Krem

21,59 ₺

Tokyo Kokusuz Dumansız Spiral Haşere Sivrisinek Kovucu

13,19 ₺

Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti

5,39 ₺

Buz Torbası - Yakmaz

17,99 ₺

Elastik Bilek, Avuç İçi ve Baş Parmak Destek Bandı

5,99 ₺

Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu

3,30 ₺

Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Sarı

5,39 ₺

Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf

5,39 ₺

Vücut Isıtıcı Body Warmer Hot Pack

3,59 ₺

9 Bilyeli Masaj Eldiveni

17,99 ₺

Mıknatıslı Bel Kemeri

17,99 ₺

Piez Kadınlar İçin Hijyenik Ayakta İşeme Aparatı

12,59 ₺

Termofor Sıcak Su Torbası Hayvan Figürlü Polar Kılıflı (1

40,79 ₺

Kulak Tıkacı

2,70 ₺

İpli Kulak Tıkacı

4,79 ₺

Welfare Manyetik Bel Korsesi (16 Mıknatıslı)

21,59 ₺

Şezlong Yastığı ve Gölgeliği

23,99 ₺

Cush N Shade Yastıklı Portatif Şezlong Gölgeliği (3 Renk)

23,99 ₺

Güneş Enerjili Avcı Feneri

20,39 ₺

Katlanabilir Baston

47,99 ₺

Pusula

2,99 ₺

Katlanabilir Çelik Bağ Testeresi (180 mm)

23,99 ₺

Dürbün - Taşıma Çantalı Pusulalı El Dürbünü

119,99 ₺

Çakmak Gazı - 250 ml

4,79 ₺

Kamp Ocağı Başlığı Çakmaklı - Orgaz K-635

71,99 ₺

Trusty Cane Güvenilir Katlanabilir Işıklı Baston

95,99 ₺

Kurban Yatırma İpi 10 Metre

3,59 ₺

Pusulalı El Dürbünü

119,99 ₺

Pratik Çevirmeli Mangal Fanı

13,19 ₺

9 Kişilik Kolay Kurulumlu Kamp Çadırı

179,99 ₺

Plaj Yastığı ve Gölgeliği - Cush N Shade

23,99 ₺

Kamp Ocağı Gazı - 250 ml

4,79 ₺

Mangal Yelpazesi

2,39 ₺

Çelik Pusula Profesyonel

10,79 ₺

Komando Bıçağı Kasatura Kamp Piknik Av Bıçağı - Halmak Ce

53,99 ₺

Akıllı ev yaşam sayesinde evimize veya yatırım projemizde konfor, rahatlık, güven elde edebiliriz. Şüphesiz ki evlerimiz hepimizin en rahat olmak istedikleri yerlerdir. Çünkü insanlar tüm günün yorgunluğunu evinde atar, evinde dinlenir, en çok anıyı da evinde biriktirmektedir. Günümüz yaşantısı tamamen teknoloji devri olmuştur. Hayatımızın her alanında teknolojiyi aktif bir şekilde kullanır hale geldik. Hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahip olan teknolojiyi en çok rahat ettiğimiz yer olan evlerimizde de kullanmamız gerekir.

Peki, Akıllı Yaşam Nedir?

Teknolojiden en doğal şekilde yararlanmak için hem konfor hem de daha güvenli bir yaşam biçimidir. Akıllı ev otomasyonları, görüntülü diyafonlar (daha güvenli yaşam için) alarm, kameralı güvenlik sistemleri, enerji tasarrufu sağlamak için kurulan cihazlar ve bina kontrol sistemleri ile birlikte hem teknolojinin tam içinde olup hem de çoğu şeyin tasarrufu yapmak mümkün olacaktır. Bu son teknolojik yaşam bununla sınırlı değildir. Çünkü bu sistemler sadece evin dışını kontrol etmek için güvenlik açısından büyük önem taşımaktadır. Bu özellikler sadece evin dışında değil evin içinde de devam etmektedir. Bu sistemlere sahip olan evler size ve ailenize her daim konforlu ve güvenli bir hayat sunacaktır. Aydınlatmalar, perde ve panjurlar, TV, DVD, müzik sistemleri, uydu alıcısı yani evinizde bulunan tüm elektronik aletlerin hepsine sadece bir dokunuşla çalıştırmak mümkün olacaktır. Çalıştırmanın yanında kontrol etmek de mümkündür. Dünyanın öbür ucunda olsanız bile bu teknolojiler sayesinde içinizden bir acaba kelimesi bile geçirmeyeceksiniz. Ufak ve esnek bir dokunuş ile her şeyi kontrol etmek mümkündür. Her şey sizin elinizde olup gözünüzün arkada kalmaması sağlanmış olur.

Esnek ve rahat kullanımı sayesinde akıllı kumandalar, cep telefonları, bilgisayar ve tabletler gibi bütün ürünlerle uyumlu bir şekilde çalışması için IR ve RF cihazlarını aynı evde toplamayı başarır ve bir tek kumanda da birleştirir. Aynı zamanda bütün bunları birbirleri ile de uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Sizler telefon, tablet veya kumanda ile bir senaryoyu seçtiğiniz takdirde istemediğiniz bir şey olursa kapanır. Mesela ışık ve panjurlar kapanır. Sizde istediğiniz bir parçayı müzik sisteminizden açıp dinleyerek dinlenebilirsiniz. Işığınızı tamamen kapatmak istemiyorsanız bunu ayarlayarak istenilen şekilde kısabilirsiniz. Bu şekilde evinizde rahatlıkla vakit geçirmek mümkün olur.

Her bütçeye her ailenin yaşam koşullarına uyabilecek şekilde birçok seçenek bulunmaktadır. Mesela elektrik kablolama sistemine ek tesisat gerektirmez ve pratik çözümler sayesinde de ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde ölçeklendirilip ayarlanabilir. Sistemler o kadar çok gelişmiş teknolojiye sahiptir ki sonradan ekleme özelliği vardır. Sonradan ekleme özelliği ile senaryolarını istediğiniz zaman istediğiniz şekilde çoğaltmak mümkün olur. Bu şekilde kullanım alanlarınızı da genişletmiş olursunuz. Uyum sorunu yaşanmadan çok rahat bir şekilde istediğiniz esnek çözümlere ulaşabilirsiniz ve kullanabilirsiniz.

Bu sistem sayesinde enerji tüketiminizi kontrol edebilir, yönetebilir ve doğaya zarar vermeden de konforlu bir yaşam elde edebilirsiniz. Bu teknolojiden yararlanmak oldukça kolaydır. Çünkü kurulumu açısından haftalar aylar alan bir kurulumu yoktur. Kurulumu yapılırken elektrik tesisatı açısından ek bir maliyette gerekmemektedir. Sistem elektrik yapılarının hepsine uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Bu gelişmiş teknolojiler sayesinde eskiden olduğu gibi duvarları yıkmak, elektrik panosuna bakmak gerekmez. Sadeliği açısından kullanışlı bir yapıya sahiptir ve tek bir anahtar üzerinden kontrollerinin hepsi yapılmaktadır. Ayrıca bilgisayar bağlantısı gerektirmez ve birkaç saat içinde kurulumu yapılabilir. Akıllı yaşam günümüz teknolojisiyle birleşmiş bir yaşam stili haline gelmiştir.