Ürün Bulunamadı.

Akıllı Ev Kontrol Sistemleri

Sürekli gelişerek insan yaşamına dair tüm ihtiyaçlara daha kolay erişilmesini sağlayan teknoloji, ev yaşamındaki yeniliklerle, kaliteli ve konforlu yaşam olanakları sağlıyor. Elektrik aksamından, elektronik cihazlara kadar farklı ürün çeşitleriyle insan yaşamına giren ürünler, hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra enerji kullanımında önemli tasarruflar sağlıyor. Hayatı kolaylaştıran ev kontrol sistemleri, günümüzde internet üzerinden verilen siparişlerle temin edilebiliyor. İhtiyaca uygun olarak seçilen ürünler, kargo yöntemiyle birkaç gün içerisinde kullanıcıya teslim ediliyor.

Akıllı Priz Yönetimi

Tüm elektronik cihazları çalıştırabilecek uyumda bir üretim tekniğiyle kullanıma sunulan akıllı prizler, yüksek akım korumalı olarak dünya standartlarında üretilmektedir. Yurt dışından getirilerek ülkemizde kullanılmak istenen 220 V cihazlara uygun bir fiş yapısında olan akıllı priz modelleri, olası voltaj yükselmeleri veya düşmelerinde akımı otomatik olarak keserek cihazların zarar görmesini engeller. Seyahat esnasında taşınabilir ebatlarda olması sebebiyle istenilen her yerde kullanıma uygun olan bu tür prizler uygun fiyat ve model seçenekleriyle kullanıma sunuluyor.

Akıllı LED Ampul Lamba Yönetimi

Küçük bir kumanda sayesinde uzaktan kumanda edilerek çalışan akıllı LED lambalar, 12 farklı renk kullanımına olanak sağlamaktadır. Uluslararası E27 standartlarında üretilen bu tür lambalar, 4 W Led ampul gücüne sahip bulunmaktadır. Sınırsız android ne İphone uygulamalarına sahip olan üründe ayrıca Bluetooth speaker fonksiyonu mevcuttur. Kumandası sayesinde farklı renk seçeneklerinin uygulanması mümkün olan ampul, ışığın parlaklığının da istenilen oranda ayarlanabilmesine uygun yapıdadır. Yaklaşık 15 metre kablosuz çekim mesafesine sahip olan ürün, enerji tasarrufu konusunda beklentileri en üst düzeyde karşılayacak yapıdadır.

Akıllı Isıtma Soğutma Kontrolü

Üstün teknolojik özelliklerle donatılan ısıtma- soğutma sistemleri, ev ortamında ihtiyaç duyulan yükseklikteki ısı ayarlamalarının yapılabilmesini sağlar. Isıtma- soğutma kontrolü sağlayarak daha sağlıklı bir yaşam ortamı hazırlayan bu tür sistemler, yaşam kalitesini ve konforunu da olumlu yönde etkilemektedir. Aşırı sıcak veya soğuk ortamların yaşam ve çalışma koşullarını etkilemesinin önüne geçmek amacıyla üretilen sistemler, önemli oranda enerji tasarrufu sağlayarak kendilerini kısa sürede amorti eden sistemlerdir.

En az enerji kullanımıyla en yüksek verime ulaşan ısıtma-soğutma sistemleri, hava akışının ihtiyaç duyulan düzeyde olmasını da sağlayarak, yaşam alanlarında sürekli taze havanın solunmasını temin eder. Otomatik kumandalarla istenilen ayarlamaların yapılabildiği bu tür sitemler, insan yaşamının her alanında kullanıma uygun yapıdadır.

Akıllı Aydınlatma

Enerji kullanımının oldukça pahalı olduğu günümüzde, akıllı aydınlatma sistemleri, oldukça karlı bir yatırıma dönüşmektedir. Kullanılacak alanlara girildiğinde kendiliğinden yanan, çıkıldığında ise otomatik olarak sönen akıllı aydınlatma araçları, ev yaşamının üstün konfor özellikleriyle donatılması taleplerinde ilk ihtiyaç kalemi ürünler arasında yer alıyor. Enerji tasarrufunun son derece önemli olduğu günümüzde, bu tür sistemlerin kullanılması adına hemen her yerden edinilebilen sistemler, internet üzerinden verilen siparişlerle temin edilerek uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabiliyor.