• Bee Smart Görsel ve İşitsel Dikkati Güçlendirme Seti 5-6 Yaş
  • Bee Smart Görsel ve İşitsel Dikkati Güçlendirme Seti 5-6 Yaş fiyatı
  • Bee Smart Görsel ve İşitsel Dikkati Güçlendirme Seti 5-6 Yaş özellikleri
  • Bee Smart Görsel ve İşitsel Dikkati Güçlendirme Seti 5-6 Yaş Eğitici & Öğretici Oyuncaklar
  • Bee Smart Görsel ve İşitsel Dikkati Güçlendirme Seti 5-6 Yaş fiyatları

Bee Smart Görsel Ve İşitsel Dikkati Güçlendirme Seti 5-6 Yaş

Dikkati Güçlendirme Setidir Çocuklarda Düşünme Mantık Yürütme Görsel Ve İşitsel Algılama Konsantrasyon Problem Çözme

Bee Smart

109,00 ₺
Yorum (0) | Yorum Yap

Ücretsiz kargo


Satıcı - KÜME

Aynı gün kargoya verilir.


Paylaş:

Bu ürüne bakanların inceledikleri Tümünü Gör

Günümüz çocukları sürekli öğrenme ve uygulama ortamlarında bulunmaktadır. Her bulunduğu ortamda öğrenilecek bir şey olduğunu keşfetmeyi öğrenen çocuklar geleceğe daha hazır olarak yetişmektedir. Dolayısıyla eğitim artık bilgi yükleme değil neyi nasıl öğreneceğini keşfetme yetisi kazandırmadır.

Bee Smart görsel ve işitsel dikkat seti günümüz çocuklarına hitap edecek şekilde uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Çocuklar bu set ile sıkılmadan eğlenceli ve eğitici vakit geçireceklerdir.


Bee Smart İle Elde Edilecek Kazanımlar:

Düşünme, mantık yürütme, görsel ve işitsel algılama, konsantrasyon, problem çözme, yorumlama, sınıflama, sıralama, görsel ve işitsel hafıza, sözel ve sayısal beceriler, parça bütün ilişkisini keşfetme Bee Smart görsel ve işitsel dikkat setinin temel kazanımları arasındadır.

Bu set sayesinde çocuklar bahse konu kazanımları belli bir program çerçevesinde elde edecek ve geriye dönük tespitler ile bu kazanımları pekiştirebileceklerdir.


Bee Smart Nasıl Kullanılır?

Kontrol paneli açılır. Taşlar panelin numarasız alanına yerleştirilir. Taşlar yerleştirildiğinde, hem paneldeki hem de taşların üzerindeki numaralar görünür şekilde olmalıdır. Taşların üzerindeki numaralar her bir alıştırmadaki 12 adet soruyu, panelin üzerindeki numaralar ise soruların cevaplarını temsil etmektedir. İstenilen sorudan başlanabilir. Soruyu temsil eden taş alınır, soru cevaplanır. Cevabın altında ya da üzerinde yazan numara taşın panelde koyulacağı yeri gösterir. Bütün taşlar cevaplara göre yerlerine yerleştirildikten sonra panel kapatılır ve tekrar açılır. Her bir alıştırmaya ait cevap kombinasyonu, alıştırmanın olduğu sayfada alt kısımdadır. Çıkan kombinasyonun sayfadaki cevap kombinasyonu ile aynı olması bütün soruların doğru cevaplandığı anlamına gelir. Farklılıklar var ise yanlış yerleştirilen taş ya da taşlar alınıp, panel tekrar kapatılır ve şekil l deki gibi tekrar açılır. Sorular tekrar cevaplanıp, kontrol edilir.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.