10 ADET Devanit El Temizleme Jeli 50 ml

36% 97,02 ₺

62,32 ₺

5 adet Devanit El Temizleme Jeli 50 ml

27% 68,60 ₺

49,99 ₺

En Çok Aranan Ürünler


2020 yılının en çok aranan ürünlerini Lazımbana sitemizde sizler için bir araya getirdik. Bu listenin sizlere doğru ürünleri tercih etmeniz için fikir vereceğini umuyoruz.


En çok aranan ürünler arasında aksesuarlar, cep telefonları, otomobil aksesuarları, evcil hayvan ürünleri, deterjan ve temizlik ürünleri, motosiklet aksesuarları aranmaktadır. Özellikle de son günlerde deterjan ve temizlik ürünleri, ağız maskeleri, çamaşır suyu, kolonya, el temizleme jelleri ve temizlik dezenfektanın aranmasında ki artış fazlası ile dikkat çekici.


2020 yılında en çok aranan ürünler arasında tüketiciler ıslak mendil, muayene eldiveni, sıvı sabun, susuz el dezenfektan jelleri, tansiyon aleti ve ateş ölçerlere de rağbet göstermektedir. Özellikle kadınların deterjan ve temizlik ürünleri kategorisine olan ilgilerinin daha fazla olduğu da gözlemlenmiştir.


Öyle ki kadınların 2020 yılında en çok aradıkları ürünler arasında temizlik malzemeleri, dezenfektanlar, ağız maskeleri, çamaşır suları, temizlik jelleri, el ve yüz temizleme jellerini aradıkları dikkat çekmektedir.