Ramazan Kampanyası


Türkiye'nin lider e-ticaret platformu Lazımbana'da Ramazana özel kampanyası ile sahur ve iftar sofraları şenleniyor. Ramazan sofralarında ihtiyaç duyulan tüm ürünler, Lazımbana'nın kampanyası ile uygun fiyat seçenekleriyle müşterilere sunuluyor. 2020 yılının Ramazan ayında başlattığımız cazip indirimlerle dolu kampanyamız Ramazan boyunca devam edecek.


Her İhtiyaca Uygun Ramazan Gıda Paketleri


Tüm temel mutfak ihtiyaçlarının topluca alındığı Ramazan gıda paketleri, Ramazan sofralarının vazgeçilmezi hurma, sahur sofralarına özel kahvaltılık ürünler, sağlıklı sofraların olmazsa olmazı zeytinyağı, iftara özel pratik çorba ve hazır yemekler, iftar sonrası çay keyfi için birbirinden lezzetli çaylar, salça, sos, bakliyat, baharat gibi ihtiyaç duyulan tüm ürünler Ramazan kampanyasına özel uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Farklı bütçe ile beslenme alışkanlıklarına hitap eden farklı Ramazan kolisi çeşitleri Lazımbana'da alıcılarını bekliyor.


Ramazan ayında en çok alışveriş yapılan kategori temel tüketim ile gıda olurken, onu temizlik ürünleri de takip ediyor. Gıda alışverişlerinde Ramazan gıda paketleri, zeytin, peynir, reçel, bal, bakliyat ürünleri, hazır kahve, zeytinyağı, çay, Türk kahvesi, şeker, hediyelik çikolata, hazır gıda ürünleri öne çıkmaktadır.


Temizlik ürünlerinde ise çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı ve yumuşatıcısı, tuvalet kağıdı, yüzey temizleyici gibi ürünler de öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Sağlık ve güzellik ürünleri arasında ise en fazla ağız ve diş sağlığı ürünleri talep görmektedir.


Bakliyat Ağırlıklı Genel Tüketime Yönelik Paketler


Ramazan ayında sadece sahur ve iftar öğünleri olduğundan yemekler daha fazla özenle yapılmaktadır. Sahurda yenecek olan gıdaların doyurucu olmasına dikkat edilmelidir. Bu açıdan bakliyatlar en uygun temel gıdalardır. Çoğu yemeğe ya da çorbaya dahil olurlar ve karbonhidrat içerdiklerinden doyurucudurlar. Bu nedenle de Ramazan paketlerinden bazılarının da demirbaşıdır.


Paket içerisinde makarna çeşitleri de bulunmaktadır. Çay ve şeker özellikle sahurda sıklıkla tüketilen gıdalar olduklarından bazı paketlerin içine dahil edilmektedir. Hazır çorbalar besleyici ve pratik olduklarından dolayı Ramazan paketinde tercih edilen gıdalardır. Ramazan ayının simgesi olan oruç açmak için yenilen hurma da paketlerin birçoğunda yer almaktadır.


Ramazan'da Kitap Alışverişi Artıyor


2020 yılının Ramazan ayında uzun sahur saatlerinin kitaplara olan talebi önceki yıllara göre arttığı görülmektedir. Ramazan ayında dini kitaplar, yöresel yemek kitapları, Kur-anı Kerim ve diğer kitap türleri de Ramazan kampanyamız içerisinde yer almaktadır. Ramazan kampanyalarından faydalanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Yöresel Lezzetler ile Keyifli Bir Ramazan


Sahur, sabah saatlerinde gerçekleştiğinden hazırlanması pratik olan kahvaltılıklar çoğunlukla tercih edilmektedir. Bu nedenle Ramazan paketlerinde kahvaltı ürünleri de yer almaktadır. Yöresel olarak üretilen zeytin, peynir, reçel, yumurta gibi lezzetli ürünlerin bulunduğu paketlerde Ramazan kampanyası içinde yer almaktadır.


Ramazan paketleri, ramazan ayında yardıma muhtaç kişiler ile paylaşılabilecek önemli ürünlerdendir. Ramazan alışverişlerinizi bu paketler ile toplu şekilde yapmanız da size avantaj sağlamaktadır. Lazımbana'da bulunan çeşitli ramazan paketi içeriklerini inceleyebilir ve tercih ettiğiniz herhangi birini kolaylık sipariş verebilirsiniz.


Ramazan ayı boyunca devam edecek olan Ramazan kampanyası kategorimizde gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine, kitaplardan hediyelik ürünlere kadar her türlü çeşidi indirimli ve uygun fiyat seçenekleri ile alabilirsiniz.